SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Metizol na mase

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 4948

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 21 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 132
Witam; jestem 100 procentowym ektomorfikiem: chudy wysoki szybki metaboliz; masuje pozadnie juz rok czasu i dalej wygladam jak oswiecim; czytalem ze przyczyna tego jest wysoki poziom hormonu tarczycy; tzn ze jesli zbije hormon tarczycy stane sie normalnym czlowiekiem. Zaczalem sie w to zglebiac bardziej, okazalo sie ze mam wszystkie objawy nadczynnosci tarczycy z kolataniem serca wlacznie; natomiast robiac badania na hormony okazuje ze sa w normie; pewnie niewiele mi brakuje do nadczynnosci ale poki co sa w normie;
Mimo to chce brac metizol czyli lek na nadczynnosc tarczycy aby zbic ten hormon, zwolnic metabolizm i przybrac na masie. Co o tym myslicie?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 244 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 20281
serwatka na noc od kiedy?? kazeina to i owszem, serwatka szybko sie wchlania... niemasz pojecia zbyt wielkiego o diecie, mase ryzu podajesz po ugotowaniu zenada... poducz sie jescze pojedz troche na sucho tak chociaz do tych 40cm wiadomo ze przy takim wzroscie to sie niebardzo prezentuje bedziesz mial 50 w lapie to tez niebedzie rewelki...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Daje glowe ze za malo jesz, wazylem 60 kg przy 184 wzrostu, lydka 31 lapka 29 i jakos poszlo jak o misce poczytalem i za trening sie wzialem a tak przez 18 lat wydawalo mi sie ze duzo jem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 21 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 132
Bardzo dobrze sie znam na diecie; moglbym otworzyc wlasna poradnie dietetyczna; jade na pozadnej diecie juz 2 lata, przytylem 20 kg, obecnie waze 96 kg; z tym ze jestem wysoki i mam chude kosci nic po mnie nie widac; w bicku mam 38 cm a wyglada jakby bylo 30; dlatego musze dobic gdzies do 110 kg; a na samej diecie juz nie moge mbo tyle jem ze pod koniec juz haftuje do talerza; bialka tez nie chce jesc w zbyt duzych ilosciach; zreszta nadwyzka bialka powyzej 40 gr sie nie wchlania a ja prawei w kazdym posilku mam te 40 gr
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 172 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 5534
Rozpisz ta diete cud. Wolalbym odpalic bombe niz hamowac produkcje hormonu tarczycy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
e-lite Moderator
Ekspert
Szacuny 3617 Napisanych postów 36543 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 260914
zmniejsz bialko
zwieksz wegle i tluszcze
pojdziesz do przodu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 21 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 132
mam rozna diete w rozne dni przykladowo 1 dzien: 1 POSILEK panga 230g ryz 450 g; 2 POSILEK: panga 230 g; ryz 450g; 3 POSILEK makrela 200g chleb z maki zytniej 170 g (aby nie poszlo w bebech)4 POSILEK: serek wiejski 250g; jajko gotowane 120 g; 5 POSILEK odzywki: 100 g carbo; 50 g bialka; dotego 6 bananow dziennie jakies pomidorki ogoreczki jablko plus carbo 50 g; skutek taki ze mam mam spory bebech mimo ze codziennie trenuje brzuch abs po 20/30 min ( ale jeszcze jakos jest w normie) a klata plaska i chuda, biceps dziwny; wygladam smiesznie Inny dzien: 1 POSILEK: udko pieczone 220 g ryz 450; 2 POSILEK: piersi z kuraka 220 g plus ryz 450 g; 3 POSILEK: jajecznica 250 g serek wiejski 125 chleb pelnoziarnisty; 4 POSILEK serek mwiejski 250 g plus chlen pelnoziarnisty 170 g 5 POSILEK to odzywki; banany i inne dodatki jak w pierwszym dniu; OGOLNIE TO JEST JAKIES 2,3g bialka na kg 7gwegla na kg; i 1,2 tluszczu na kg Zwiekszenie tluszczu i wegla moze spowodowac ze bede wygladal jak kobieta w 9 miesiacu ciazy;
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Dwa pierwsze posilki i uz masz 800 g wegli a to jest kosmos, wymieklem dalej czytac.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 21 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 132
chyba juz czas na sterydy; ale sterydy szkodza; dlatego pomyslalem o tym metizolu; wiem ze zabawa z hormonami jest ryzykowna ale te ryzyko mozna by bylo zminimalizowac przez wizyte u jakiegos dobrego endykronologa ktory opisal by mi dokladnie jakie sa skutki brania tego leku mimo ze sie nie jest chorym na nadczynnosc; gdyby nie byly one jakies bardzo powazne mozna by bylo sprobowac; na opakowaniu metizolu jest napisane ze obciaza on watrobe, nudnosci i inne takie tam ******ly; sterydy sa o wiele bardziej szkodliwe; dotego trzeba je brac na cykle okresowo bo inaczej masa spada; czyli trujesz sie non stop bez przerwy; a po metizolu wystarczylo by jedno leczenie ktore zbilo by ta tarczyce, to mogloby dac stale mozliwosci wzrostu masy bez dalszych cyklow; Moze po takim zbicu hormonu mozna by bylo na samej diecie osiagac dobre wyniki?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 244 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 20281
sorry ale jakos sobie niewyobrazam zebys byl wstanie zjesc ponad 4 worki ryzu w jednym posilku cos Ci sie chyba pomylilo...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 21 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 132
jakie 4 worki? pisalem wage po ugotowaniu czyli jeden worek; spokojnie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
e-lite Moderator
Ekspert
Szacuny 3617 Napisanych postów 36543 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 260914
wage sie mierzy PRZED ugotowaniem
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

odblok bez cyklu

Następny temat

Pierwszy cykl do korekty

WHEY premium