SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Meta i dalej ...

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1930

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 90 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1173
Witam !
Mam 17 lat 80 kg 175 cm , biceps 37
jestem w środku serii 50 tab. Mety ruskiej
już mi sie wyniki poprawiają , razem z metą
biore białko 90% , po tej serii kreatyne
ale co potem ? Jak uzyskam mase i siłe to będe chciał
rzeźbe brzucha itp. co z sterydów jest najlepsze na rzeźbe?
Czy moge to brać już po kreatynie i czy clomid po mecie jest bardzo
poterzebny , co sie stanie jak nie wezme?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 4064 Wiek 49 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 41783
jezeli nie wezniesz clomidu to wszystko co uzyskales spadnie. 10 clomidu wystarczy. 17 lat i juz meta chlopie TY KOKSISZ ZEBY DO 40cm w bicepsie dojsc ?!?!

Nie moje problemy... są nie moimi problemami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 96 Napisanych postów 8310 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 38343
Żaden steroid anaboliczno-androgenny nie powoduje redukcji tkanki tłuszczowej. Może natomiast przyczynić sie do pomocy jej zrzucenia. Zachowuje mięśnie podczas gdy Ty obcinasz kolorie w dół i wzmagasz katabolizm lipidów. Nie ma cudów. Dieta, chłopie, dieta, powiesz - ehhhh pieprzysz stary ale uwież dieta to 85-90 % sukcesu. ECA jako termogenik.

Be real - you have to make this shit your life. If you aren't in it all the way fully committed don't f***ing bother.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
e-lite Moderator
Ekspert
Szacuny 3617 Napisanych postów 36543 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 260914
Dokładnie.. SAA mogą jedynie NASILAĆ PROCESY jednak same ich nie inicjują (z wyjątkami).. należy doprowadzić do katabolizmu tłuszczów dietą i odpowiednim treningiem a SAA mogą jedynie ten proces przyspieszyć oraz działać antykatabolicznie na tkankę mięśniową.. tu nie ma cudów.. osiąga sie takie efekty jaką sie stosuje diete a nie jakie sie bierze soki.. a co do tego jaki wybrać środek to przede wszystkim SAA nie aromatyzujące..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 90 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1173
Pakman a 40 to dużo? (pytam serio) nie no chciałbym na klate sto pare
brać i ładnie wyglądać ( w sensie ładne mięsnie)
Wiem że dieta wiem ze trening na rzezbe , ale napiszcie jakis doping
A tak po tym co napisałem np dużo HMB ??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 681 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 45259
hmmmm jesli juz chcesz zasmiecac sobie organizm jakimis nielegalnymi srodkami to na odchudzanie proponuje Clen, zrobisz na tym rzezbe i spalisz tluszcz jak i moze troche w miesniach przybedzie, doloz do tego diete redukcyjna, jak i jakies suple zeby nie pozbyc sie miesni przy odchudzaniu. A swoja droga to zle samopoczucie na Clenie naprawde daje sie we znaki, sam chyba reszte tabsow spuszcze w kiblu i kupie thermala...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 90 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1173
No dobra to co powiedzmy ze po mecie i clomidzie
wezme odrazu clen z kreatyną (dobrze ?)
napiszcie z jakim suplem i jaki trening i dieta
Czy siła i mięśnie spadną czy poprostu się
odkryją spod tłuszczu??
dzięki za tamte odpowiedzi
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

deka +wino czy deca + tesć susp.

Następny temat

ANAVAR

WHEY premium