SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

META-MORFOZY

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 93760

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Widzac ze jest zainteresowanie takim czyms. Proponuje taki temat.

W tym poscie mozna wrzucac swoje foty po transformacji .

Przyklad nizej. Prosze robic to wedlog takiego schematu jak nizej.

Forum sfd co miesiac przeznacza jakies tam kwoty na suplementy dla aktywnych userow. Mysle ze dalo by sie od nich cos wyciagnac dla uzytkownika zrobiacego jak najleposzy progres. Mysle ze dalo by sie tam jakas sume raz na miesiac w postaci supli wyciagna jak by sie temat przyjal. Ale nie obiecuje.


Jak mnie ktos urzeknie to sam zasponsoruje zestaw suplementow po cyklu np

NIE WIEM CZY TO DOBRY POMYSL ALE MOZE WARTO BY BYLO W TEN SPOSOB JAKOS TEN DZIAL OZYWIC.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 1706 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 11358
1-3 m drol 2ed
1-4 prop 100mg e2d
5-7 prop 150mg e2d
8 prop 100mg e2d

zapewne mięśnie maja dobrą pamięć do dawnych rozmiarów na masie zajadałem wołowinę ok 900g dziennie + dużo aminokwasów białko + carbo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816


Zdjecie zrobione w takiej formie z lewej stare z prawej po transformacji.

Wymiary przed:

Waga:
Wzrost:
Obw pasa:
Biceps:
Klata:
Udo:
Lydka:
Przedramie:
Kark:

Poziom BF:
Stan zdrowia( najlepiej badania podstawowe plus pruby watrobowe - to opcjonalnie)



Wymiary po:



Waga:
Wzrost:
Obw pasa:
Biceps:
Klata:
Udo:
Lydka:
Przedramie:
Kark:

Poziom BF:
Stan zdrowia( najlepiej badania podstawowe plus pruby watrobowe - to opcjonalnie)


Dieta:
b:
t:
ww:

Lub przykladowy dzien diety



Rodzaj cyklu: (przyklad)

1-7 prop 100mg e2d
1-4 metanabol 30mg ed




Rodzaj treningu:




Pare slow od siebie o przebiegu transformacji i refleksje , wnioski:


Zmieniony przez - GREGOR_ian w dniu 2009-12-05 20:47:04
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
greg wypelnij ta ankiete co wstawiles.
fajny temat sog sie nalezy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
To tylko przyklad Ja by bylo dobrze to przedstawic. Mozna zrobic kopiuj wklej i dopisac tylko cyferki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
kiesy zrobiles to fote po lewej?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
To nie sa moje zdjecia tylko przyklad
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 4524 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 33482
człowieku na focie to nie greg to przyklad jak to ma wygladać ..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Post jest na zasadzie podstawowej zasady biznesu. Jak podoba Ci sie do czego ktos doszedl to dowiedz sie o nim jak to robil i rob dokladnie tak samo.
Mysle ze tu tez sie to sprawdza O ile sie bedzie ktos chcial i mial czym pochwalic jak np czlowiek z tych zdjec wyzej. Bo jak bym wiedzial jak to robil sam zrobilbym tak samo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 305 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 5353
był juz prawie identyczny temat tylko bez zdj

Trenuj z głową, wtedy mięśnie więcej mogą!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 1053 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 41928
Daje na prośbę Gregora, nie ma szału, robiłem to bez SAA w bardzo krótkim czasie i niestety nie mam zbyt kompletnych danych przed i po przemianie a także zdjęć..
dam jednak takie małe porównanie które będzie mniej wiecej informowało o poziomie fatu przed i po





WYMIARY
nie mogę niestety powiedzieć dokładnie bo tak jak mówię nie mierzyłem się, patrzyłem raczej w lustro, obwody poleciały sporo.. z tego tylko co wiem:
Pas: około 82--> 72-73 cm

DIETA
Dieta ketogeniczna
https://www.sfd.pl/Dieta_Ketogeniczna_KETOZA_by_pudzian89-t550440.html
https://www.sfd.pl/Masa_i_wycinka__MOJA_RELACJA-t546339.html

RODZAJ CYKLU
Na offie bez supli...

TRENING
Split, mała objętość, małe ciężary, kilkanaście powtórzeń w serii, krótkie przerwy miedzy seriami, serie łączone...
Do tego aeroby rano i po treningu


Tak skromnie Gregor bo wymiarów nie znam ani nic
Dam nastepną metamorfoze za pare tygodni jak skończę masę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Jak dla mnie git. Widac roznice spora i nie za bardzo widac by te wymiary tak polecialy.
Pozdrawiam.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pierwszy cykl - 4 tygodnie - ok 100 tab - Metanabol

Następny temat

deka+test

WHEY premium