SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Mój pierwszy maraton.

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 5295

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2595 Napisanych postów 5125 Wiek 37 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 78420
Cześć!
3 maja stane sie (mam nadzieję!) maratończykiem. 2 lata treningu biegowego, tysiące kilometrów przebiegniętych, kilka par butów wybieganych i kilkadziesiąt paczek CARBO kupionych :)

Do rzeczy.

Dla osób uprawiających sporty wytrymałościowe.
- jak mam ćwiczyć w tym ostatnim tygodniu (może juz przestać?)
- co jeść w tym tygodniu (ładować węgle?)


- jak trenować po maratonie? (ile poczekać z pierwszym treningiem?)
- co jeść po maratonie (przestrzegać dietę i liczyć kcal albo zrobić sobie dzień całkiem off , w koncu spale ogrom kalorii)

Pozdrawiam! tomaszS
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 19680 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 52823
Ja przed maratonem jakis tydzien juz odpoczywalem, z raz bieglem krotko i szybko i raz wolne wybieganie ale tez nie za daleko z 15km na 3 dni przed startem. W dniu startu czulem swiezosc wiec trzeba pod koniec odpoczac

Na jaki czas idziesz?

Z tego co rozmawialem z ludzmi to rano bulka z dzemem;] banany.

Po maratonie pierwszy bieg mialem moze jakos po miesiacu lub pozniej ale mi z 5 paznokci zeszlo wiec wiesz

Czy jest forma Czy nie!
Ja i tak KOKSUJE!
--==GAINER TEAM==--
AllianceBJJ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2595 Napisanych postów 5125 Wiek 37 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 78420
Planuje mieć poniżej 4 godzin, choć nie ukrywam że w głębi duszy czuje i chce poniżej 3:30. Teoretycznie moge to zrobić, gorzej z praktyką.
Najgorsze jest jednak, że tegoroczny Silesia Marathon składa się z 4 dziesięcio kilometrowych odcinków, także mijać 3 razy mete źle wplynie na psychikę :P


Planuje jeszcze jutro pobiegać szybko tak z 8 km./ w niedziele walnąć z 25 i ostatni bieg w środe 14 km średnim tempem. Potem odpoczynek do poniedziałku.

Piszcie wlasne doświadczenia odnośnie startów biegowych, napewno wszystko się przyda!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2595 Napisanych postów 5125 Wiek 37 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 78420
Zawodny a powiedz mi, jak godzisz z sobą siłownie i bieganie? Jak wygląda u Ciebie siłownia, czy masa idzie, jak ćwiczysz przeciążone bieganiem nogi?

To tak na przyszłość. Ja staram się trenować planem na mase, spożywać kacl na +, jednak czuje że przemeczam nogi przysiadami czy wykrokami z wielkim obciążeniem, a po takim treningu, nie zawsze nastepnego dnia są siły na bieg.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 19680 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 52823
Do maratonu nogi robilem tylko lekkim obciazeniem i z masa ostro zjechalem. Teraz biegam tylko polowki a do tego to nie trzeba super przygotowania.

Dzien przed startem bialko mam tylko z miesa, zadnych produktow mlecznych zeby sraczka mnei nei dopadla podczas biegu. A tak to caly dzien makaron w******lam

Ja za rok bede probowal w Berlinie pobiec;]

Czy jest forma Czy nie!
Ja i tak KOKSUJE!
--==GAINER TEAM==--
AllianceBJJ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 664 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 7010
A no i przed bieganiem koniecznie się wysrać trzeba bo z gównem to hu....o biega;d
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2595 Napisanych postów 5125 Wiek 37 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 78420
Nie ma to jak profesjonalna, rzeczowa i kulturalna porada...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 38 Napisanych postów 2551 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 31384
Porada w sumie dobra ^^

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 19680 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 52823
Jeszcze sprawa, nie ruszaj od razu na max mozliwosci tylko takim tempem zebys w razie czego mogl przyspieszyc w drugiej czesci. Bo widzialem wiele osob ktore mnie wyprzedzilo a pozniej szli tak ze ich ze spokojem swoim tempem mijalem. No chyba ze jestes pewien swoich mozliwosci na tym dystansie

Czy jest forma Czy nie!
Ja i tak KOKSUJE!
--==GAINER TEAM==--
AllianceBJJ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2595 Napisanych postów 5125 Wiek 37 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 78420
hahaha nie wiedziałem że założe tak zasrany temat
i mało tego, jak wszedłem sprawdzić to akurat jadłem...

Zawodny wiem, już wiem że na długich dystansach druga część jest ważniejsza. Pamietam półmaraton w Bytomiu, gdzie od 10 kilometra pobiegłem bardzo szybko i udało się wykręcić bardzo dobry (jak dla mnie) czas.
Teraz też myśle zacząć "przyśpieszać" od 25/30 km.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 19680 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 52823
Na 30km wlasnie zaczalem wyprzedzac coraz wiecej ludzi, tych co za szybko wystartowali i sil im zabraklo:)

Czy jest forma Czy nie!
Ja i tak KOKSUJE!
--==GAINER TEAM==--
AllianceBJJ

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Siłownia Własnej Roboty Rysunek techniczny

Następny temat

Rozpiska Sprawdzenie =]

WHEY premium