SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ludzie Kre-Alkalyn ®

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2426

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 1857 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 7508


Ludzie Kre-Alkalyn ®

Duży rozmiar:
http://img366.imageshack.us/img366/6110/reklamakre4ml.jpg 
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 314 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2534
hi już 3 tydzień (docelowo cykl 2 miesieczny) szamam Kre-alkalyn z Olimpu i musze potwierdzić że działa lepiej niż zwykłe mono więc jest to na pewno buforowana kreatyna, nie wiem jak z wagą w kapsie bo nie sprawdzałem, ale wydaje mi się że nie moga sobie pozwolić na inną ilość niż podają na opakowaniach bo gdyby ktoś ich sprawdził marka poniosła by konsekwencje.

All fluke absurd.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 2969 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 26817
tylko z nadrukiem na każdej kapsółce to oryginały.. Czy to oznacza że OLIMP ma podroby ?? nieźle
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 402 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 39016
Olimp ma na kazdym blistrze numer patentu.

*...przeklinałem-przeklne zdradę biedę chciwość...*

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 2969 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 26817
ale na tym plakacie jest napisane że na kazdej kapsółce musi byc :/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 402 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 39016
watpie zeby olimp sobie pozwolil na wypuszczenie fake'a takze sie niemartw.numer patentu masz na blistrze, a to jest chyba przynajmniej tak mi sie wydaje rodzaj dogadania sie miedzy olimpem a FA ze nr.jest na blistrze i ze kapsulki nie sa fioletowe.Po co Olimp mialby wpychac cos innego do kapsulek?tylko by stracil, a nic by niezyskal.wsio musi byc ok!

*...przeklinałem-przeklne zdradę biedę chciwość...*

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 1857 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 7508
Riddle, Olimp i FA nie wspolpracuja.

sprawa wyglada tak: Kre-Alkalyn® od FA to produkt wyprodukowany i pakowany przez All American Pharmaceutical i dlatego ma numer patentu na kapsulkach - to jest gwarancja producenta, ze w kapsulce jest to co jest napisane na etykiecie.

Olimp kupuje proszek od All Americam Pharmaceutical i kapsułkuje "u siebie". All American Pharmaceutical dla swojego bezpieczenstwa i bezpieczenstwa marki zastrzegla, ze firmy ktore kapsulkuja u siebie proszek nie moga dac nr patentu na kapsulce.

w razie pytan pozostaje do dyspozycji
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 402 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 39016
Przepraszam za pomylke poprostu tak mi sie wydawalo.tak czy inaczej numer patentu jest na blistrach wiec mamy pewnosc, ze kupujemy krealkalyn.

*...przeklinałem-przeklne zdradę biedę chciwość...*

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1200 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 20851
Nie masz pewnosci, opakowanie opakowaniem, zawartosc kapsow moze sie mijac z prawda, racja?

NO BULL - Muscular Development Team

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 402 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 39016
jakby nie bylo masz racje...

*...przeklinałem-przeklne zdradę biedę chciwość...*

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 2969 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 26817
nie ma to jak fitness authority :) pierwsze oryginalne :) najlepsze :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 402 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 39016
pierwszy KA mialem ze sci-fit, puzniej z FA i teraz mam Olimp, ale to czy działa sprawdze dopiero we wrzesniu;)

*...przeklinałem-przeklne zdradę biedę chciwość...*

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

plan cwiczen do oceny

Następny temat

Nowy zestaw testowy Universal-wycinka

WHEY premium