SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Artykuł o Kre-Alkalyn

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 11993

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 30 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 311
NOWOŚĆI NA RYNKU SUPLEMENTÓW!!!!!

W STYCZNIU KRE-ALKALYN®; BĘDZIE KAPSUŁKOWANY W POLSCE.
TRWAJĄ OSTANIE ROZMOWY Z FIRMAMI FARMACEUTYCZNYMI , KTÓRE BĘDĄ PODWYKONAWCAMI. CENA BĘDZIE DUŻO NIŻSZA NIŻ TA , KTÓRA JEST OBECNIE.

OD STYCZNIA RÓWNIEŻ NOWY STACK OPARTY NA KRE-ALKALYN®; OD PREMIUM NUTRITION™.


1 PORCJA 6000MG-OPAKOWANIE 360GR

ARGININE-ALPHA-KETOGLUTARATE- 1000MG
ARGININE KETOISOCAPROATE- 1000MG
DI-ARGININE MALATE- 1000MG
KRE-ALKALYN®; - 1500MG
CITRULINE MALATE- 1000MG
ORNITHINE ALPHA-KETOGLUTARATE- 100MG
VANADYL SULFATE- 10MG


OTHER INGREDIENTS: CITRIC ACID, POTASSIUM CITRATE, NATURAL AND ARTIFICIAL FLAVORS, FD&C RED 40, SUCRALOSE.

DOBREJ POMPY I DOBRYCH PRZYROSTÓW ŻYCZY FITNESS AUTHORITY.

-------------------
Artykuł o Kre-Alkalyn® z najnowszego numeru Fitness Authority 7/05
-------------------


TRZY WIELKIE ODKRYCIA DLA SPORTOWCÓW I KULTURYSTÓW
Kre-Alkalyn®
Ten produkt został stworzony w latach 2000-2001. Pierwszy patent Kre-Alkalyn® został wydany przez urzędy patentowe Rządu USA w 2003 roku. Obecnie Kre-Alkalyn® ma już dwa patenty, a kolejne 29 jest w trakcie wydawania. Jest to tak ogromny przełom, że właściciel patentu będzie prawdopodobnie ubiegał się o przyznanie dodatkowych patentów, wraz z odkrywaniem coraz to nowych korzyści płynących tej substancji.

Niniejsze opracowanie ma na celu przedstawienie Kre-Alkalyn®, patent USA 6,399,661 (29 patentów w trakcie rozpatrywania we wszystkich krajach UE).

Zajmując się sportem i kulturystyką od dwudziestu lat jestem od dawna zdegustowany faktem, że niektóre najlepsze, przełomowe środki odżywcze są blokowane przez duże firmy, gdyż nie są one wstanie wystarczająco dużo zarobić, jeżeli dodadzą je do swojego asortymentu. Firmy takie nie chcą płacić za opatentowane środki odżywcze. Nie chcą sprzedawać niczego, jeżeli nie mogą twierdzić, że ich szczególna wersja jest w jakiś sposób lepsza. Trzeba zrozumieć, że dla wielkich firm sprzedających odżywki i ich wielkich budżetów marketingowych podstawowym celem nie jest zaoferowanie ci najlepszych produktów korzystających z najlepszych suplementów, ale takich wyrobów, które dają im najlepszą marżę, dzięki której będą w stanie więcej zarobić. Firmy takie nie tylko blokują nowe produkty - są gotowe kłamać, aby chronić swój interes.

W pewnym kraju największa marka na rynku zorganizowała seminaria w całym kraju, na których powtarzano wszystkim, że dystrybutorzy Kre-Alkalyn® kłamią. Zgadnijcie, co się stało - kulturyści i sportowcy, którzy już zdążyli poznać ten środek, powiedzieli o nim swoim przyjaciołom i wkrótce wszyscy wiedzieli, co jest grane. Ci ludzie wypróbowali Kre-Alkalyn® sami i taka szeptana reklama rozprzestrzeniła się bardzo szybko. Wielka firma sprzedawała coraz mniej normalnej kreatyny i obecnie jej sprzedaż spadła prawie do zera! W Nowej Zelandii sprzedaż normalnej kreatyny NIE ISTNIEJE!

Firma BioCeutical Research and Development (właściciel patentu i spółka badawczo-rozwojowa) odkryła główne problemy związane z przyjmowaniem normalnej kreatyny. Podsumowując - normalna kreatyna staje się niestabilna w kontakcie z cieczami takimi jak woda (stosowana do połykania kreatyny) lub w warunkach kwasowych (tzn. w żołądku) i szybko zmienia się w kreatyninę - bezużyteczny biologiczny produkt uboczny. Pakowanie w ciało dużych ilości dodatkowej kreatyniny może powodować skutki uboczne, takie jak zatrzymywanie wody, wzdęcia, zaburzenia żołądka, biegunki, bóle głowy i zaburzenia pracy nerek. Niektóre osoby przyjmujące zwykłą kreatynę cierpiały nawet na niewydolność nerek straszne przeżycie.

Firma BR&D odkryła, że jeżeli cząsteczka monohydratu kreatyny zostanie zalkalizowana podczas produkcji, nie następuje jej rozpad w cieczach ani w środowisku kwaśnym. W rzeczywistości podczas testów Kre-Alkalyn® wytrzymał kontakt z bardzo silnym stężeniem kwasu przez 10 minut. Prawdziwy przełom nastąpił po alkalizacji - uzyskano dodatkowy efekt - buforować kwas mlekowy tworzący się w tkance mięśniowej!! Kre-Alkalyn® udowodnił, że daje kulturystom i sportowcom rewolucyjną pomoc.
DLA TYCH, KTÓRZY NIE POZNALI JESZCZE PODSTAW

Funkcje mięśni są ograniczone przez szereg czynników. Pierwszy etap to zastosowanie tego, co nazywamy ATP (trój-fosforan adenozyny, czyli 3 cząsteczki fosforanu związane z cząsteczką adenozyny), gdzie jedna z cząsteczek fosforanu jest używana do wywołania skurczu mięśni włókien mięśniowych. Jeżeli duża ilość włókien działa w ten sposób jednocześnie, nasze mięśnie działają w sposób, jaki od nich oczekujemy. Mamy ograniczoną rezerwę ATP w tkance mięśniowej, którą wykorzystujemy do produkcji energii potrzebnej w danej chwili. Po zużyciu tych zapasów ATP staje się ADP (dwu-fosforan adenozyny -adenozyna jest wówczas związana tylko z 2 cząsteczkami fosforanu). Ciało jest w stanie wytwarzać kreatynę jak również pobierać ją z pokarmów, takich jak czerwone mięso. Kreatyna może wiązać się z cząsteczką fosforanu i działać jako przenośnik cząsteczki fosforanu, którą może oddać ADP i przywrócić go ponownie do ATP, dzięki czemu źródło energii zostaje odnowione. Zatem zwiększanie ilości kreatyny w ciele może prowadzić do tworzenia większej ilości fosforanu kreatyny, który może szybko uzupełniać energię potrzebną do szybkiego zużycia. To wszystko, co trzeba wiedzieć. Gdy cały ten zapas zostaje zużyty, wówczas ciało przechodzi w fazę drugą, w której paliwo nie jest ani tak efektywne ani czyste - zaczyna się wykorzystywanie zapasów glikogenu do produkcji energii. Zapasy glikogenu pochodzą głównie z węglowodanu, które zjadamy codziennie i które zmieniają się w glikogen w wolnym procesie przemiany enzymów. Ciało może również zmieniać białka i tłuszcze w glikogen, ale nie jest to równie skuteczne i szczególnie w przypadku zjadanego białka jest to bardzo drogi sposób uzupełniania tych zapasów (więcej na ten temat
w dalszej części tego opracowania). Produktem ubocznym wykorzystywania zapasów glikogenu jest wytwarzany w mięśniach kwas mlekowy. Gdy kwas mlekowy buduje mięśnie, wątroba nie jest w stanie skorygować ani przeciwstawić się i odwrócić odpowiednio szybko tworzenia się kwasu mlekowego (zajmuje to do 3 dni). Zatem ostateczny skutek jest taki, że w mięśniach gromadzi się kwas. Dzieje się tak do momentu, gdy w mięśniach jest już tak dużo kwasu, że nie są one w stanie funkcjonować - jest to określane jako punkt niewydolności mięśniowej.
Gdy powtarza się te same ćwiczenia, ma to miejsce ciągle. I w tym właśnie momencie Kre-Alkalyn® staje się bardzo interesujący dla wszystkich kulturystów i sportowców!
Kre-Alkalyn® dostarcza nie tylko wyższe stężenie fosforanu kreatyny do mięśni, co prowadzi do zwiększenia siły, lepszego napompowania mięśni, większej ilości powtórzeń - odkryliśmy także, że pomaga on też na drugim etapie - pomaga przeciwdziałać i neutralizować odkładanie się kwasu mlekowego. Byliśmy zdumieni po odkryciu, że substancja ta może przedłużyć wytrzymałość o pełne 3 godziny! Odkryliśmy pełny efekt tej substancji, gdy zaczęliśmy próby ze sportowcami trenującymi sporty wytrzymałościowe - wszyscy relacjonowali, że Kre-Alkalyn® pomagał im przez pełne 3 godziny! To pierwsza kreatyna w historii, która pomaga również zwiększyć wytrzymałość!

Dlatego zwracamy się do WSZYSTKICH sportowców - Kre-Alkalyn® może pomóc wam niezależnie od dyscypliny, jaką uprawiacie, a ponieważ nie powoduje zatrzymywania wody w organizmie, można stosować go nawet do uzyskania maksymalnego napompowania mięśni na scenie w pokazie kulturystycznym. W przeszłości było to coś nie do pomyślenia - normalna kreatyna powoduje gromadzenie się wody i gładki wygląd.

Większość sportowców potrzebuje tylko 2 kapsułki (1,5g) dziennie, które należy przyjmować rano na pusty żołądek. Niektórym lżejszym sportowcom oraz kobietom wystarczy nawet 1 kapsułka.
Dla większości osób jest to wszystko, czego potrzebują. Uzyskują pożądane wyniki i jest to tanie rozwiązanie, które nie ma skutków ubocznych.

Transportery
Kreatyna może spełniać swoją funkcję niezależnie, jednak są inne czynniki, które mogą być pomocne w zapewnieniu, aby jak najwięcej kreatyny dostawało się do ważnych tkanek mięśniowych. Jakiś czas temu odkryto, że insulina może działać jako dobry transporter tkanek mięśniowych. Jak można spowodować podniesienie się poziomu insuliny? Najprostszym sposobem są proste węglowodany. Naukowcy odkryli, że nawet 40g dekstrozy / glukozy w ilości 1g na 1 kg wagi ciała (sportowiec ważący 100kg - 100g), może w znaczący sposób zwiększyć przyswajalność kreatyny. Ogólnie rzecz biorąc im większe przyswajanie (1g na 1 kg ciała), tym lepszy skutek. Należy także pamiętać - przy dawkach powyżej 1g na 1 kg wagi ciała odnotowano bardzo niewielkie dodatkowe korzyści. Niektóre dobrze znane marki suplementów nadal uważają, że 40g to ilość idealna i większość czasopism i Firm nie wyszło powyżej dawki 75g, tym samym nie odkrywając dodatkowego efektu wzmacniającego.
Trzeba zdawać sobie sprawę z tego, że istnieją dodatkowe czynniki. Należy zrozumieć, że środki odżywcze są narzędziem i istnieją lepsze SPOSOBY wykorzystania suplementów, aby uzyskać lepsze wyniki. Powyższe zalecenia mówiące o 1g na 1kg wagi ciała są IDEALNE dla ZWIĘKSZENIA SIŁY! Nie zalecam zastosowania tej metody we wszystkich przypadkach, codziennie i dla każdego treningu. Przyjmowanie codziennie dużych poziomów glukozy i wynikające stąd duże skoki insuliny będą powodować odkładanie się w ciele dodatkowego tłuszczu! Należy także uświadomić sobie, że ludzie wykazują pewną wrażliwość na insulinę - daje im dodatkową energię i następnie, gdy poziom insuliny spada (ponieważ tak dzieje się w przypadku prostych cukrów - powodują skok insuliny) może pojawiać się zimny pot i spadek poziomu energii. Należy pamiętać, że to MOŻE przytrafić się każdemu. Jest jednakże coś na pocieszenie - kolejne odkrycie, jeżeli chodzi o środki odżywcze, które eliminuje ten potencjalny problem i które omówimy w części DRUGIEJ.


KRE-ALKALYN® i stosowanie prostych węglowodanów
Jeżeli myślałeś, że kreatyna w połączeniu z prostymi węglowodanami była dobra do zwiększenia siły, to sposób, w jaki działa Kre-Alkalyn® przerośnie twoje najśmielsze oczekiwania - pod warunkiem, że przyjmujesz go w odpowiednich dawkach i we właściwych porach.

MAKSYMALNY EFEKT

Wielu sportowców i kulturystów CHCE WIEDZIEĆ, jaka jest optymalna dawka, którą powinni stosować podczas występów lub treningów, aby uzyskać najlepsze i najszybsze wyniki i wygrywać zawody. Czy przyjmowanie większych ilości daje lepsze efekty? Chcesz wygrać, być najsilniejszy, szybciej biegać lub nabierać masy mięśniowej, zwiększać swoją wytrzymałość i powracać do sił tak szybko, jak to możliwe. Pamiętaj, mówimy tutaj o maksymalnym efekcie - nie o przeciętnym, ekonomicznym i codziennym stosowaniu. Oto, co odkryliśmy: 10 kapsułek Kre-Alkalyn® przyjętych jednocześnie, to absolutne maksimum tego, co według naszych badań daje największy wzrost siły. Zauważysz ogromna różnicę pomiędzy przyjmowaniem 6 kapsułek a 2 kapsułek - zauważysz podobną różnicę pomiędzy zwiększeniem dawki z 6 do 8 kapsułek i ponownie przyjmując 10 kapsułek zamiast 8.
Nie sugerujemy, żeby brać taką dawkę bez przerwy. Należy jednak być świadomym tego, że większa dawka wytwarza rzeczywiście wyraźniejsze napompowanie mięśni i jeszcze wyższe poziomy siły. Zatem w przypadku trójboistów, głupotą byłoby nie przyjmować maksymalnych dawek w dniu zawodów, kiedy trzeba pokazać, jak jest się silnym. W przypadku kulturystów należy pamiętać, że środki odżywcze to narzędzia, dlatego należy stosować maksymalne dawki, aby podnieść do maksimum poziomy siły w słabych częściach ciała, żeby zmusić te mięśnie do szybszego wzrostu. W pozostałe dni, gdy ćwiczy się inne części ciała, należy przyjmować niższe dawki. To samo dotyczy zastosowania prostych węglowodanów - należy stosować je w maksymalnych dawkach, aby zmusić uparte grupy mięśni, żeby rosły szybciej i nie należy przyjmować prostych węglowodanów w inne dni.

W ten sposób unika się problemu polegającego na szybkim wzroście poziomu tłuszczu w ciele. Przyjmując Kre-Alkalyn® w większych dawkach, aby uzyskać najlepsze rezultaty konieczne jest zastosowanie odpowiedniej metody i czasu. Odkryliśmy, że przyjmowanie kapsułek 80-90 minut przed treningiem i 20 minutach później w dawce 1g na 1kg wagi ciała dekstrozy/glukozy z 10 mililitrami wody (np. kulturysta ważący 100kg przyjmuje wg tego wzoru 100g glukozy z 0,75-1,0 litra wody, lub, jeżeli wolicie pić napoje smakowe, należy zmieszać 60g glukozy z dużą szklanką soku z winogron).

Pytanie:
Dlaczego wyższa dawka Kre-Alkalyn® działa lepiej - czy nie dostarczamy już ciału dużo więcej czystej kreatyny, ponieważ nie ma strat? Niektórzy „specjaliści" mówią, że nasycenie mięśni kreatyną jest bardzo proste, wiec jak można uzyskać lepszy efekt?

Kre-Alkalyn® dostarcza ciału odpowiednie poziomy uzupełniające, jeżeli przyjmuje się już 1,5g dziennie, ponieważ Kre-Alkalyn® został zalkalizowany, aby zapewnić stabilność i 100% dotarcie do mięśni.

Jednakże odkryliśmy, że alkalizowanie cząsteczek daje dodatkową i ważną korzyść, szczególnie wraz ze wzrostem dawek - neutralizuje kwas mlekowy! Kre-Alkalyn® jest doskonały do zwiększania wytrzymałości i do wspomagania szybkiej regeneracji sił! Uważamy także, że uzyskujemy znacznie wyższe stężenie kreatyny i fosforanu kreatyny w mięśniach, niż jest to normalnie możliwe w przypadku zastosowania standardowych odżywek kreatynowych. Zdaniem kulturystów stosujących Kre-Alkalyn® napompowanie mięśni jest znacznie wyraźniejsze niż u osób, które przyjmują zwykłą kreatynę. Takie wyższe stężenie może również częściowo tłumaczyć zaobserwowane wydłużenie wytrzymałości oraz znaczne zwiększenie siły. Prowadzimy obecnie badania, aby zmierzyć całe zjawisko.

Dla różnych sportów zalecane są różne dawki -
Ważne. Trzeba podkreślić, że aby uzyskać optymalny efekt, należy pamiętać, że różne sporty i różne osoby potrzebują różnych dawek i metod. Przyjmowanie wyższych dawek powoduje większą siłę i wytrzymałość, ALE również znacznie wyraźniejsze napompowanie mięśni. Napompowanie mięśni jest czymś doskonałym dla kulturystów, ale dla sportowców uprawiających sporty wytrzymałościowe będzie to coś utrudniającego im uzyskanie lepszego czasu. Wszystko jest kwestią odkrycia, jakie dawki są najlepsze dla ciebie. Ważne jest, żeby PRÓBOWAĆ na różnych poziomach, żeby sprawdzać reakcję określonego ciała. Należy sprawdzić większe i mniejsze dawki, oraz jeżeli to konieczne na różnych poziomach pomiędzy tymi wartościami, żeby znaleźć optymalny poziom dla siebie. Poniżej opisaliśmy dawki, które zdaniem sportowców działają najlepiej w ich przypadku. Proponujemy, żeby sprawdzić rodzaj uprawianego sportu i zastosować dawki określone jako dobry PUNKT WYJŚCIA.

DYSCYPLINY SPORTOWE
Biegi
Otrzymaliśmy opinie od szeregu biegaczy, którzy stosując Kre-Alkalyn® uzyskali doskonałe wyniki. Zgodnie z niektórymi sprawozdaniami świetne rezultaty uzyskano dla dawek nawet tak niewielkich, jak 2 kapsułki (1,5g) dziennie.

Sprint
Uzyskaliśmy wyśmienite opinie od sprinterów stosujących Kre-Alkalyn®. Uzyskali oni poprawę mocy wybuchowej jak również przedłużenie energii i zdolności do biegu z pełną prędkością w dalszych etapach dystansu.

Sprinterzy donoszą także o zwiększeniu siły i wytrzymałości w różnych ćwiczeniach na nogi, takich jak podnoszenie łydek, skoki i powtarzane sprinty.

Kolarstwo - sprint
Mamy obecnie wielu klientów spośród złotych medalistów kolarstwa. Wszyscy donoszą o znaczącej poprawie mocy wybuchowej oraz dodatkowej energii na samym końcu sprintu. Ponadto ich zdaniem nastąpiła doskonała poprawa treningów oraz regeneracji. Pracowaliśmy z kilkoma poziomami dawek i odkryliśmy, że maksymalna i optymalna dawka wynosi 10 kapsułek (7,5g) przyjmowanych 1,5 godziny przed z 1g glukozy na 1kg wagi ciała. Dawki powyżej 10 kapsułek nie wydają się mieć żadnego dodatkowego działania, a u niektórych osób wystąpiła reakcja żołądkowa. Uwaga - skutki działania Kre-Alkalyn® stają się bardzo wyraźnie po 7 dniach stałego przyjmowania, a najlepsze efekty uzyskuje się po 15 dniach ciągłego stosowania.

Kolarze długodystansowi
Wszyscy kolarze, z którym współpracowaliśmy, donosili o działaniu wzmacniającym wydajność trwającym około trzy godziny. Kolarze muszą przestrzegać górnych poziomów dawkowania, gdyż zbyt duże dawki mogą powodować syndrom ciężkich nóg, który jest też określany jako napompowane nogi. Odkryliśmy, że problem ten jest bardzo indywidualny.
Niektórzy mogą przyjmować większe dawki i nie zauważać żadnych problemów związanych z napompowaniem nóg, natomiast inni muszą stosować niższe poziomy, aby go uniknąć. Należy pamiętać - nawet dla niższych dawek odczuwalny jest wyraźny wzrost wytrzymałości. Odkryliśmy, że 3 kapsułki przyjęte 1,5 godziny przed zawodami lub treningiem oraz 3 kapsułki po zawodach lub treningu dają doskonały efekt. Niektórzy rowerzyści mogą przyjmować nawet 8 kapsułek i nie odczuwać problemów tzw. Napompowanych nóg. Kolarze, którzy jednak stykają się osobiście z tym problemem, mogą zastosować dawkowanie podzielone - mogą przyjmować 4 kapsułki wieczorem przed zawodami i kolejne 3 kapsułki w dniu zawodów - syndrom ciężkich nóg zanika do rana. W przypadku zawodów, które trwają powyżej 3 godzin, kolarze mogą przyjmować dodatkowe uzupełniające dawki w połowie drogi lub nawet kilkakrotnie w ciągu zawodów, aby przedłużyć działanie środka. Byliśmy zaskoczeni tym, jak bardzo kolarze chwalili pozytywne działanie takiego dawkowania. Wolą stosować Kre-Alkalyn® znacznie bardziej, niż inne formy buforów kwasu mlekowego, w tym popularne poprzednio metody takie jak fosforan potasu i dwuwęglan sodu. Takie metody mogą być nadal stosowane w połączeniu, ale sportowcy wybierają w pierwszej kolejności Kre-Alkalyn® przed jakimikolwiek innymi suplementami.

Piłkarze
Piłkarze reagują zwykle dobrze na 3 kapsułki przed treningiem i 3 kapsułki po, w dzień odpoczynku przyjmują 3 kapsułki rano. Otrzymaliśmy bardzo pozytywne opinie od profesjonalnych piłkarzy, którzy stosowali takie dawki. Nie tylko czują się znacznie lepiej i mają więcej energii, ale donoszą również o znacznie szybszej regeneracji i minimalnym bólu mięśni lub braku jakiegokolwiek bólu (odkładanie się kwasu mlekowego przestaje być problemem). Prowadzimy obecnie próby z wysokimi dawkami, aby ocenić, jaki skutek przynoszą większe ilości (6, 8 i 10 kapsułek) oraz jaki procent osób zauważa lepsze działanie, a u ilu osób występują problemy związane z napompowanymi nogami.

Rugbiści
Przed zawodami gracz o wadze 75-85 kg 3 kapsułki 1,5 godzin przed, następnie 20 minut później, 1g na kilogram wagi ciała z dużą szklanką wody, następnie 3 kapsułki po treningu. 85-100 kg - 4 kapsułki jak powyżej, 100kg+ 4-5 kapsułek jak powyżej.
W przypadku treningu siłowego rugbiści wolą stosować dawki 10 kapsułek - odnotowano wówczas znaczny wzrost siły! Wiele osób odnotowało poprawę wyników w przysiadach ze sztangą o 30-40 kg oraz wyciskania leżąc o 20-40kg!

Boks
Także w tym sporcie mamy raporty o doskonałych wynikach. Pewien bokser opisał, że aby poprawić prędkość i siłę najlepiej w jego przypadku działało 4-5 kapsułek przyjmowanych 1,5 godziny przed oraz 1g na 1kg wagi ciała glukozy z pół litra wody 20 minut później. W przypadku sesji ciężarowych wolał 6-8 kapsułek, gdyż przy takich dawkach miał zdecydowanie więcej siły. W przypadku biegów wolał tylko 2 kapsułki, gdyż w przypadku dawek większych niż 2 kapsułki odnotował zbyt duże problemy spowodowane napompowaniem nóg.

Trójbój siłowy - Pracowaliśmy m.in. z obecnym mistrzem trójboju z Bułgarii. Dawki wynoszące 6 kapsułek zrobiły na nim ogromne wrażenie, jednak gdy odkrył, że działanie i siła RZECZYWIŚCIE podnoszą się, jeżeli zwiększy się dawki, doszedł do wniosku, że przyjmowanie 8 kapsułek dawało znaczną poprawę w stosunku do 6 kapsułek, a 10 kapsułek daje znaczącą i zauważalną poprawę w stosunku do dawek wynoszących 8 kapsułek. Zauważył również, że stosowanie wyższych dawek powodowało wzrost poziomu siły szybciej, niż w przypadku niższych dawek. W przypadku 6 kapsułek zabierało mu 2 tygodnie, aby osiągnąć najwyższe poziomy siły. Gdy robił przerwę i zaczął ponownie po 4 tygodniach z większymi dawkami, już po 5 dniach przyjmowania 10 kapsułek przekroczył najwyższe poziomy mocy, jakie osiągał poprzednio dla 6 kapsułek.

Kulturyści
Kulturyści na całym świecie są pod ogromnym wrażeniem Kre-Alkalyn®. Byli zawsze największymi konsumentami kreatyny na świecie. Rzeczą, która podoba się kulturystom w Kre-Alkalyn® najbardziej, jest to, że środek ten proponuje im kompletne rozwiązanie. Znacznie większa siła pomagająca uzyskać nowy rozwój mięśni w najsłabszych częściach ciała, twardsze i niesamowicie napompowane mięśnie, szczuplejsza i znacznie pełniejsza muskulatura, brak efektu napuchnięcia, utrata masy tłuszczowej oraz, co najważniejsze, nabieranie masy mięśniowej. Ponadto poprawa wytrzymałości oraz szybsza regeneracja była przyjemną niespodzianką dla kulturystów, którzy odkrywali, że są w stanie trenować ciężej i następnie w ogromnym stopniu zredukować bóle w mięśniach po treningu. Aż trudno uwierzyć, jak bardzo kulturyści doceniają poprawę wynikającą z szybszej regeneracji oraz zmniejszenia bólu mięśni. I oczywiście największa niespodzianka - kulturyści są teraz
w stanie napełniać swoje mięśnie przed zawodami bez obawy o zatrzymanie wody pod skórą, co jest normalne, gdy stosuje się normalną kreatynę. Wielu kulturystów wybiera stosowanie Kre-Alkalyn® w normalnych dawkach wynoszących 2-4 kapsułki dziennie, inni decydują się na większe dawki, czują znacznie większą siłę i wypełnienie przy wyższych poziomach. Sześć kapsułek przed ćwiczeniami to popularne rozwiązanie, natomiast niektórzy biorą aż 10 kapsułek w dni, kiedy ćwiczą słabe części ciała, aby maksymalnie zwiększyć swoją siłę i zmusić mięśnie do reakcji.

Tenisiści
Zarówno mężczyźni jak i kobiety są pod ogromnym wrażeniem Kre-Alkalyn®, ponieważ zwiększa się siła ich serwów, uderzeń i wolejów, mają one znacznie większą moc wybuchową, energię, poważnie podnosi się poziom wytrzymałości gracza w całym meczu.

Kre-Alkalyn® w kapsułkach czy Kre-Alkalyn® w proszku
Kapsułki dają lepszy i bardziej zauważalny efekt niż Kre-Alkalyn® stosowany w prostej formie proszku. Jest tak dzięki temu, że stosując formę kapsułki jesteśmy w stanie zapewnić zachowanie oryginalnego pH Kre-Alkalyn®. Gdy dodaje się proszek Kre-Alkalyn® do szklanki wody, powstające pH jest średnią dwóch wartości i wynosi pH9. W przypadku kapsułek, ponieważ woda przechodzi przez żołądek zanim kapsułki się otworzą i ponieważ Kre-Alkalyn® może blokować działanie kwasów żołądkowych przez ponad 10 minut, odżywka przechodzi z wyższą wartością pH, tym samym dając lepszą zauważalną siłę i wytrzymałość.

Podsumowując - proszek jest znacznie lepszym rozwiązaniem, niż konwencjonalne formy kreatyny, które dodaje się do napoju białkowego lub koktajlu węglowodanowego, ale kapsułki mają jeszcze lepsze działanie i pozwalają na lepszą kontrolę dawek w każdej porcji.

Bezpieczeństwo
Kre-Alkalyn® to monohydrat kreatyny, ale w procesie produkcji poprawiliśmy pH, aby zapewnić dłuższą stabilność tego środka po dodaniu do cieczy. Kre-Alkalyn® ma pozostać stabilną i ulega przemianie wyłącznie w środowisku kwasowym, w którym znajduje się przez dłuższy okres. Dzięki temu jest w stanie przejść nietknięty przez żołądek i wejść w tkanki mięśniowe. Kre-Alkalyn® oddaje swoje wysokie zasadowe pH dopiero w środowisku, które chce je zneutralizować, takie jak kwas mlekowy w mięśniach. Dlatego właśnie środek ten działa tak dobrze i nie wpływa w żaden negatywny sposób na ciało. Nie są nam znane żadne skutki uboczne, pod warunkiem przyjmowania dużych ilości wody. Z drugiej strony zwykła kreatyna ma bardzo dużych skutków ubocznych. Dzięki rozwiązaniu problemu związanego ze stabilnością oferujemy bezpieczny, nie powodujący działania ubocznego i bardziej skuteczny suplement. Spotykamy się z klientami, którzy doznali niewydolności nerek na skutek stosowania zwykłej kreatyny, ale są w stanie stosować Kre-Alkalyn® bez żadnych problemów!


Postrzeganie i sposób myślenia
Interesująca korzyść płynąca ze stosowania Kre-Alkalyn® dotyczy stanu umysłu. Większość osób ma problem w dokładnym opisaniu takiej zmiany, ale sportowcy i kulturyści donoszą o poprawie skupienia się, nastroju i jasności myśli. Ostatnie badania potwierdziły, że kreatyna ma pozytywny wpływ na postrzeganie. Jednak wydaje się, że w przypadku Kre-Alkalyn® działanie to jest wyraźniejsze, gdyż przez ostatnie 10 lat nigdy wcześniej nie otrzymywaliśmy takich opinii od osób stosujących zwykłą kreatynę. Konieczne będzie jeszcze ocenienie wpływu poprawy poziomów kreatyny w ciele BEZ wzrostu poziomów kreatyniny w organizmie, co zwykle działo się w przeszłości.


Podsumowanie
Kre-Alkalyn® to przełom w odżywkach dla sportowców. Powoduje znacznie większe zwiększenie siły, wzmacnia wytrzymałość, pomaga w szybkiej regeneracji - bardziej niż jakikolwiek stosowany wcześniej suplement i nie powoduje ŻADNYCH skutków ubocznych, jakich doświadcza się tak często w przypadku zwykłej kreatyny. Kre-Alkalyn® poprawi wiarygodność każdej marki produktów, gdyż jest prawdziwym liderem, odkrywcą i dostawcą najlepszej technologii żywieniowej na rynku.

Będziecie zdumieni sprzedażą Kre-Alkalyn®, gdy klienci zrozumieją, jak dobry jest to środek i jak go najlepiej stosować. Pomoże również w promowaniu znacznie większej sprzedaży innych produktów, gdyż klienci przestawią się na kupowanie waszej marki.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

100% CZYSTY HYDROLIZAT KOLAGENU

Kolagen SFD PURE GOLD dedykowany osobom dbającym o zdrowy wygląd skóry, a także osobom uprawiającym sport, po kontuzjach sportowych.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 30 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 311
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11124 Napisanych postów 51315 Wiek 30 lat Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 57816
jesli cena bedzie ok i bimsalabim bedzie to mial w swojej ofercie to jestem sklonny kupic i wyrazic swoje opinie

niejednokrotnie przedstawialem swoje zainteresowanie tym produktem

Zmieniony przez - BULMASTIF w dniu 2005-12-22 19:27:37
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 1857 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 7508
Clocker, wstawiles dobrze.
Bulmastif, kto to jest bimsalabim ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11124 Napisanych postów 51315 Wiek 30 lat Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 57816
przedstaw sie i powiedz o sobie wiecej
zanim zapytasz o szczegóły
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miętki JASZCZOMP
Ekspert
Szacuny 118 Napisanych postów 21724 Wiek 44 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 92660
Atrykuł do mnie nei przemawia bo jest bardzo pompatyczny i napsiany w guscie amerykanskim, wiec nie komentuję, ale produkt mnie ciekawi i opinię wydam po użyciu
Ponoć klienci sobie chwalą, Szoho pisał.
Zdr.

"nie znam sie na niczym co czytałem na temat ćwiczeń"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 9390 Wiek 38 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 49424
chwalą chwalą
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 74 Napisanych postów 16119 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 160511
mam również w planach na ten rok
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1838 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 38624
chwalą chwalą - 2 tydzień a siła rośnie i rośnie

Pamiętaj że: K.J.J.N.N.Ś

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 9390 Wiek 38 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 49424
a własnie jak
bo widze, że dotarło ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1838 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 38624
Dotarło, dotarło, w ostatniej chwili
Po 2 tygodniach jestem już 2 kg do przodu ale najbardziej jestem zadowolony z siły, moc przybyła już po niecałym tygodniu stosowania więc jak na razie jestem zadowolony
1

Pamiętaj że: K.J.J.N.N.Ś

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Cena Gryfu Olimpijskiego?

Następny temat

Suple SuPLe SUple poprostu Suple

WHEY premium