SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Lecytyna zagęszczacz = lecytyna suplement???

temat działu:

NUTRIFARM&OLIMP

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 5559

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 183 Napisanych postów 12431 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 185431
Czy lecytyna stosowana jako zagęszczacz spożywczy jest taka sama jak ta stosowana jako suplement??? (bo jest 100 razy tańsza tylko w formie płynnej)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 970 Napisanych postów 19332 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 158940
Mc autor postu raczej mial na mysli zeby tym zastapic...bo inaczej by tego nie pisal...szukal tanszego odpowiedniak lecytytny..ale jak widac nie jest to lepsze roziwazanie...

<<<Champions
are Made
Not Born>>>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 2221 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 19900
Osobiscie nie sadze - zreszta nawet nie spotkalem sie z lecytyna jako zageszczaczem.
Pozatym jesli by byla taka sama i byla dotego 100razy tansza - to OLIMP napewno by ja wprowdzil na rynek
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1895 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 36903
napisz co to dokładnie jest bo pierwszy raz o czymś takim słyszę

nie mów mi jak mam żyć bo za mnie nie umrzesz...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Giker uwazam inaczej i dalem juz odpowiedz w suplach ;)
https://www.sfd.pl/topic.asp?whichpage=1&topic_id=129369&x

Jako emugulatory wykoirzystuje sie takze albumine, kazeine, zelatyne, guma arabska oraz lecytyne.

Zmieniony przez - McRaYvEn w dniu 2004-02-20 21:16:39
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 2221 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 19900
Ale co uwazasz inaczej ?? bo niekumam.
Ja tylko niesadze zeby to bylo to samo co lecytyna Olimpa i zeby mialo to takie same wlasciwaosci jak ta wspomniana
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 57 Napisanych postów 6563 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 45379
Oznaczenie lecytyny jako dodatek do żywności to E 322
Myśle że w samym działaniu lecytyny różnicy by nie było - to w końcu ten sam związek pozyskany w dodatku z tych samych źródeł

Tylko:
- trwałość formy płynnej jest zapewne mniejsza niż w proszku a sproszkowanie powoduje dodatkowe koszty w produkcji
- ile jest samej lecytyny w tym płynie??
- co stanowi reszta tego płynu??
- czy rzeczywiście ta lecytyna jest 100x tańsza - czy przypadkiem kolega tutaj nieco nie przesadził???

"Anyone can give up; it's the easiest thing in the world to do. But to hold it together when everyone would
understand if you fell apart, that's TRUE STRENGTH"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Byku pytaj sie mnie a ja ciebie ;)Wejdz do linka i zobacz iz sam sie o to pytalem.

Giker a jak do jogurtow jest dodawana kazeina(jako utrwalacz), to uwazasz ze to nie to samo co kazeina z jedzenia ;) ?

Zmieniony przez - McRaYvEn w dniu 2004-02-20 21:44:07
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 2221 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 19900
Mowimy tutaj o lecytynie - i niewiem czy nie wystepuje ona w jakis tam formach.
Ale jestem pewny ze ta lecytyna utrwalacz niemoze sie rowac z lecytyna Olimpa - bo gdyby tak bylo to pewno Olimp wprowadzil by ja w takiej formie.
Pozatym niby jest 100razy tansza - tzn ten plyn - plyn niemoze sie skladac tylko z lecytyny - i jest jej tam jakis procent - i imho podejrzewam ze bardzo maly
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 4202 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 31691
gdyby ta lecytyna bylaby równie skuteczna i tyle tansza to ona by trafiła na rynek, nie mozliwe ze ma to samo dzialanie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Hrhr ale nikt nie twierdzi ze jest jej tam duzo, niemniej jest to ten sam zwiazek co w pozywieniu uzywany do przedluzania trwalosci pozywienia.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 183 Napisanych postów 12431 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 185431
E 322 Lecytyna

Naturalny, roślinny emulgator i przeciwutleniacz pozyskiwany z olejów: sojowego, słonecznikowego lub rzepakowego. Występuje w żywych komórkach. Uważany za nieszkodliwy.

To znalazłem. Może jest tańsza dlatego że jest w formie oleju???
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Tauryna

Następny temat

o białku raz jeszcze

WHEY premium