SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

L-KARNITYNA

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1409

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 197 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 8333
JAK OCENIACIE DZIAŁANIE L-KARNITYNY???
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
e-lite Moderator
Ekspert
Szacuny 3612 Napisanych postów 36540 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 260908
u mnie fajnie jasnosc umyslu poprawia, mile uczucie swiezosci
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 5431 Wiek 44 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 32825
U mnie działa znakomicie na porost włosów.

Panuj nad wszystkim,nad czym możesz zapanować.
Resztę traktuj jak kupę gówna,
a jeżeli musisz paść,
to z dymiącym rewolwerem.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 1642 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 16357


L-karnityna jesli chodzi o spalacze to nie wiem nawet czy mozna ja tak nazwac, a zeby byla skuteczna to trzeba wpieprzac duze ilosci a to sie wiaze z duza iloscia wydanego sianka czyli jest malo oplacalne.

"Dzisiaj jestem mały, jutro będe duży"
Najlepsze wg was stacki kreatynowe - ankieta http://www.sfd.pl/temat245224_strona1/ 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 5431 Wiek 44 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 32825
Butelka L-karnityny od Vitalmaxa (30 g we flaszce wychodzi) kosztuje 68 zeta.Drugą dostajesz gratis (u Sona). Także masz 60g karnityny za niecałe 70 zeta.Bo ja wiem czy to jest tak drogo? ja na redukcji brałem 2-3 g dziennie i byłem zadowolony z efektów (w połączeniu z HMB, aerobami i dietą na obciętych węglach oczywiście).

Panuj nad wszystkim,nad czym możesz zapanować.
Resztę traktuj jak kupę gówna,
a jeżeli musisz paść,
to z dymiącym rewolwerem.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 1642 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 16357
60g za 70zl bierzesz 3g dziennie to na 20 dni 70zl. znalezlibysmy chyba lepsze dzialanie u innych produktow za ta cene :)

"Dzisiaj jestem mały, jutro będe duży"
Najlepsze wg was stacki kreatynowe - ankieta http://www.sfd.pl/temat245224_strona1/ 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 5431 Wiek 44 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 32825
Czarnyy mówiłem o sobie.Jako osoba o szybkiej przemianie materii zastosowałem karnitynę wraz z HMB i zaobserwowałem naprawdę niezłe efekty,więc dzielę się swoimi spostrzeżeniami.Poza tym karnityna to nie HMB i nie musisz stosowac jej 3 m-ce non stop.No a już finalnym argumentem jest to,że dla jednych 70 zł na miesiąc (bo w dni nietreningowe aż 3g nie były potrzbne,więc w sumie starczyło na miesiąc) to dużo,dla innych mało i nie wiem,czy doradzam w tej cwili komuś,kto ma większe czy mniejsze zasoby finansowe.To tak gwoli wyjaśnienia.

Panuj nad wszystkim,nad czym możesz zapanować.
Resztę traktuj jak kupę gówna,
a jeżeli musisz paść,
to z dymiącym rewolwerem.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 1642 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 16357
dobrze juz dobrze, nie bij dodam tylko to ze masz racje ja mam wolna przemiane materi tez stosowalem elke z HMB, zreszta HMB dalej stosuje i mi malo pomoglo. ale oczywiscie masz racje ze jesli ktos ma szybka przemiane materi to moze probowac. Natomiast jesli ktos ma wolniejsza przemiane materi lub chce skuteczniej zrzucic zbedny balast to zdecydowanie za te 70zl miesiecznie elka jest nieoplacalna chyba sie ze mna zgodzisz ?

"Dzisiaj jestem mały, jutro będe duży"
Najlepsze wg was stacki kreatynowe - ankieta http://www.sfd.pl/temat245224_strona1/ 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 5431 Wiek 44 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 32825
Jak najbadziej

Panuj nad wszystkim,nad czym możesz zapanować.
Resztę traktuj jak kupę gówna,
a jeżeli musisz paść,
to z dymiącym rewolwerem.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 1642 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 16357
No to lap SOGA

"Dzisiaj jestem mały, jutro będe duży"
Najlepsze wg was stacki kreatynowe - ankieta http://www.sfd.pl/temat245224_strona1/ 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 5431 Wiek 44 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 32825
Dziekówka odbijam oczywiście

Panuj nad wszystkim,nad czym możesz zapanować.
Resztę traktuj jak kupę gówna,
a jeżeli musisz paść,
to z dymiącym rewolwerem.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pytanko...

Następny temat

Carbo i Ionito Drink, czy jest sens ??

WHEY premium