SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Koniec zabawy

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 4087

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 20 Wiek 38 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 836
Czytam Was od kilku lat, postanowiłam zrealizować plan konkursowy'2014 (mam nadzieję, że nie naruszam tym samym regulaminu :) )
Ponieważ większość uważa, że on tego treningu urosnę jeszcze bardziej, liczę na odrobinę wsparcia. A może kiedyś i moja przemiana będzie pomocna dla innej 'dużej' jak ja dziewczyny.

Dane :
wiek : 30 lat
wzrost: 168 cm
staz treningowy : 5 lat ( z czego świadomie i z planem ok 2 lat)


Pomiary - Start:

biust: 92 cm
pod biustem: 76 cm
talia: 70 cm
pępek 81cm
biodra (pod pupą): 95 cm
udo (najsz.): 60 cm
udo (śr): 54 cm:
łydka 36 cm
bic: 26 cm
waga: 62

Maxy - Start:

ML: 30 kg
MC: 60 kg
przysiad: 80 kg


CEL: zmniejszenie BF, wyrzeźbienie, siła
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 243 Napisanych postów 23792 Wiek 39 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 81252
przysiad 80 kg, a MC 60 kg??? really? a ML, to co?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 20 Wiek 38 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 836
Miało być WL :D Zestresowałam się wypełnianiem tabeli :)
Ale, że martwy mało? :/


Zmieniony przez - busia w dniu 2015-11-13 16:02:07
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 243 Napisanych postów 23792 Wiek 39 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 81252
a wstaw prosze plan, z jakim ostatnio cwiczylas?

i sie zapytam: wiesz, ze trening i dieta z przemian, to ciezka orka?


Zmieniony przez - PUSHhard w dniu 2015-11-13 16:05:28
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Twoje WL, zakładając, że ważysz tyle, co na potreningu, to sromota jak na 2 lata treningów. Poziom całkowicie początkujący. Przysiad z kolei - poziom zaawansowany. Czyli bardzo spoko. A mc znowu, jak dla osoby kompletnie zielonej w temacie.


http://www.strengthstandards.co/#/home

Wiadomo, nie każdy jest harmonijnie silny, ale te ciężary, o ile to faktycznie maksy a nie np. największa wartość, jakiej używasz w serii, są BARDZO dziwaczne.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 20 Wiek 38 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 836
PushHard,wczoraj:

1. RDL 5x5
2. podciąganie/opuszczanie 5x5 (clusters)
+
5x żołnierski
4x push press
3x push jerk
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 369 Napisanych postów 11555 Wiek 12 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 103176
Jako uczestniczka tego konkursu z tamtego roku powiem Ci że rozbieżności są potężne. Masz możliwość nagrania filmików z maksów?

I wpisując trening - wpisz obciążenia.


Zmieniony przez - Corum w dniu 2015-11-13 16:15:21
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 20 Wiek 38 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 836
Jurysdykcja, mam świadomość że są rozbieżności. mam silne nogi, bo ćwiczę je całe życie rowerem i nartami.

Co do WL jest marne, ale nigdy nie ćwiczyłam wyciskania sztangą, a dwa tygodnie temu, kiedy zaczynałam program z konkursu, taki miałam wynik. Obecnie jest 35 kg, ale piąte powtórzenie jest z purpurową twarzą.

Corum, filmiki z maxów w przyszłym tygodniu. Rozumiem, że boisz się o technikę. Otórz robię bez pasków i wiecej nie utrzymam. Musze kupic paski, ale wciąż nie wiem, czy dobrze wykonam...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 243 Napisanych postów 23792 Wiek 39 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 81252
ale maxow nie robi sie na iles powtorzen
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 20 Wiek 38 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 836
Ok, ale mam iść na siłownię tylko po to żeby zrobić maxy? (wiem, że nie wszystkie w jednym dniu)
80 kg w przysiadzie to wynik do którego DOSZŁAM po 3 wcześniejszych seriach, każda z coraz większym ciężarem. To zrobiłam przed konkursem i porównałam wyniki. Nauczyłam się podciągać raz, resztę robię z gumą. Wl także osiągnęłam taki, jak uczestniczki konkursu miały na początku. W martwym jestem daleko z tyłu...i tutaj też nie 'robiłam' maxa, tylko do niego doszłam i zanotowałam najlepszy wynik z ostatniego miesiaca(akurat z wczoraj!)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 369 Napisanych postów 11555 Wiek 12 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 103176
a kto targa maxa bez wcześniejszych serii dochodzących....?
Chodzi o to że przy takich dysproporcjach siłowych możesz po prostu zrobić sobie krzywdę w niektórych ćwiczeniach. Wszystkie dziewczyny które były w tym konkursie - były znane prowadzacym. Prowadziły regularne wypiski, był znany ich stan zdrowia, kontuzje, typy sylwetki, alergie i inne dolegliwości. Nikt Ci nie broni robić tego treningu - tylko żebyś nie przypłaciła tego zdrowiem.

A treningi z tamtego roku były podzielone.( nie wszystkie robiły to samo).
I potrafiły doprowadzić do stanu odcięcia od rzeczywistości.


Zmieniony przez - Corum w dniu 2015-11-13 16:33:37
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

azabor redukcja

Następny temat

Trening SPLIT dla Nebeski

WHEY premium