SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kolano, łąkotka, więzadło, ACL, rekonstrukcja cd...

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 147520

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 658 Wiek 51 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3576
Hello,
niezły kanał - pojechałam do lekarza do Poznania na wizytę z nadzieją, że zrobi mi rekonstrukcję na NFZ, ale niestety, operuje już tylko prywatnie:(. Zupełnie nie wiem jak to przeprowadzić, wprawdzie podał mi kilka nazwisk operujacych na NFZ, ale wiadomo, ze na NFZ daja lekarza pierwszego lepszego z brzegu :(, a ja nie chcę eksperymentować. Chyba trzeba będzie płacić
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 376 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 6024
lol, co?
idziesz na wizytę do lekarza którego tylko chcesz, mówisz, że chcesz reko, to się umawiacie na NFZ, tylko trzeba długo czekać zwykle. ojciec tak zrobił, i miał z NFZ u tego samego, co ja miałem prywatnie za 7tys ;)

suchar

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 1020 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 43903
Gita - byłaś u dr R ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 454 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1365
dr R to burak :)

Memento mori..

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 67 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 522
moje wizyty kontrolne to 2 tyg po operacji, nastepnie 6 tyg po, teraz kazal mi sie pojawic za rok.. tylko po co
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 1020 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 43903
braiquin - wiesz coś czego a nie wiem ?

no właśnie ja też nie wiem po co mam chodzić na te kontrole ;/ jeszcze rozumiem opuchliznę i punkcje ale reszta to wydawanie chyba kasy bo i tak nic nie zrobi jak coś będzie nie teges.

tola01 - co robił ci na tej 6tyg po ?

Zmieniony przez - Showcase w dniu 2010-04-30 12:27:03
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 67 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 522
popatrzył, sprawdził zgięcie, wyprost, pokazałem mu górke na piszczeli powiedział ze to sruba i jest ok.. spytal czy wszystko jasne, spytalem czy moge juz truchtac, odpowiedzial ze TAK i to tyle wizyta jakies 3 minuty :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 454 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1365
Tak wiem.

Showcase kto byl glownym "dowodzacym" podczas Twojej operacji??

Memento mori..

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 1020 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 43903
dr R + jakiś 2 innych było
no to pisz tutaj bo ciekawy jestem czego ja nie wiem, pzdr

tola01 - a robil ci szuflady ?

Zmieniony przez - Showcase w dniu 2010-04-30 13:53:59
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 658 Wiek 51 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3576
Mc 88, tak własnie chciałam zrobić, ale mi nie wyszło. Podał jedynie inne nazwiska osób, kóre poleca i które robią na NFZ. Jestem zniechęcona, nie mam siły :(.
Tak byłam u R. i zrobił na mnie bardzo pozytywne wrażenie, choć nie obyło się bez problemów, bo zadzwoniłam do recepcjonistki jak już byłam w Poznaniu, by potwierdzić adres, a ona, ze wszystkie wizyty odwołane. Ja to zawsze mam pod górkę . Wpieniłam się strasznie, ostatecznie jednak przyjechał specjalnie dla mnie. Myślałam, ze będzie wkurzony, ale był jak oaza spokoju. Niezwykle uprzejmy, kompetentny, wręcz przyjacielski.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

bol nad kostka

Następny temat

REHABILITACJA po ARTROSKOPII stawu SKOKOWEGO

WHEY premium