SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kasia DN redukcyjny?

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 7554

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a) Temat przeniesiony przez QUEBLO z działu Trening w domu.
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 71 Wiek 47 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 8404
Witam lejdiski,

No i nastala chwila kiedy zdecydowalam sie dolaczyc do Was. Czytam to forum z ukrycia przez okolo 2 lata.

Moze najpierw ankieta

****DANE PODSTAWOWE***************************************

NICK: kasia
WIEK: 40 (OMG)
NIEPRZERWANY[CAŁKOWITY] STAŻ TRENINGOWY: nie nazwalabym tego stazem ale machaniem sztangielkami okolo 1.5 roku

****PARAMTERY OBWODÓW*************************************

WAGA CIAŁA: mysle ze 63, nie mam wagi bo od tego sie placze
WZROST: 164cm
OBWÓD RAMIENIA: 30cm
OBWÓD ŁYDKI: 36cm
OBWÓD UDA: 58cm
OBWÓD BIODER:
OBWÓD NA WYSOKOŚCI PĘPKA: 81cm
OBWÓD TALI 72cm
OBWÓD KLATKI PIERSIOWEJ: 89cm

****CEL*************************************************
CO CHCESZ OSIĄGNĄĆ PO PRZEZ DIETĘ I TRENING? moj cel to chce wygladac jak czlowiek, bez wstydu ubrac sie w stroj iisc na plaze. Czyli ujedrnic cialo, pozbyc sie cellulitu.

****STAN ZDROWIA*****************************************

CHOROBY PRZEWLEKŁE: nie
PRZEBYTE KONTUZJE: nie
WADY POSTAWY: nie
ALERGIE: nie
PROBLEMY ZDROWOTNE NIEWIADOMEGO POCHODZENIA: nie
CZY REGULARNIE MIESIACZKUJESZ? tak
CZY PRZYJMUJESZ TABLEKI ANTYKONCPECYJNE? nie
CZY PRZYJMUJESZ LEKI Z PRZEPISU LEKARZA? nie
CZY RODZILAS? tak, porod zakaczony cesarskim cieciem

****PYTANIA DODATKOWE**********************************

CZY STOSUJESZ SUPLEMENTY: nie
CZY STOSOWAŁAŚ DO TEJ PORY JAKIEŚ DIETY (JAKIE/KIEDY/JAK DŁUGO) tak, glodowki cale zycie az do ciazy

****DIETA*************************************************
JAK WYGLĄDA TWOJE ODŻYWIANIE OBECNIE -Obecnie jem regularnie od dobrych 2 lat. Raz lepiej raz gorzej. Musze sie pilnowac by dojadac bo mam tendencje do obnizania kalorii lub przejadania sie.Stare schematy nadal tkwia w glowie.

CZY PRZY OBECNEJ DIECIE CHUDNIESZ/UTRZYMUJESZ WAGĘ/TYJESZ? przez ostatnie 2 tygodnie bylam na zerowym bilansie 1800kal - raczej nie chudlam. Od dzisiaj jestem na 1600kal, 120B/141W/62T.

****SPRZĘT**********************************************

PROFESJONALNA SIŁOWNIA: NIE, mam okolo 100kg zelastwa. Pilke tez mam, no i jeszcze takie cos do podciagania (nie znam nazwy na to

****TRENING**********************************

JAK WYGLĄDA TWÓJ OBECNY TRENING - TRENING nr 4 by Obliques 3 razy w tygodniu
DZIEŃ 1
1. przysiad klasyczny 3 x 15, 20kg - bylo ok
2. MC Romanian 3 x 15, 20kg, mysle ze moglabym wiecej
3. wspięcia ze sztangą na barkach 3x24.5kg, moglabym wiecej
4. wyciskanie żołnierskie 10x15kg, 10x12.2kg, 10x12.2kg, ok
5. wyciskanie leżąc 3 x 10, 12.2kg, ok
6a. podciąganie hantli wzdłuż tułowia 2 x 10,5kg, 1x13,5kg.
6b. uginanie ramion ze skrętem 1x15, 5kg, 2x10 7kg


ZDJĘCIA

I to najgorsza czasc tego dziennika, przez to wahalam sie z zalozylam dzinnika duuzo wczesniej. Trudno. Prosze o laskawa opinie :P.
Zdjecia dorzuce jak malz wroci z pracy i mnie obcyka. Narazie moge wrzucic zdjecia, ktore sama sobie zrobilam przed lustrem dzisiaj rano.

Od siebie..

Bedac nastolatka nasluchalam sie jaka to jestem brzydka i gruba. Wpadlam w wir odchudzania a raczej nie jadlam prawie wcale.
Potrafilam zjesc pierwszy posilek o 2-5pm. Czasem zalewalam organizm alkoholem bo wtedy nie czulam glodu.
Jakis rok przed ciaza zaczelam sie bawic w cwiczenia tylu melB etc. Zaczelam jesc bardziej regularnie ale do zdrowego odzywiania to daleko mi bylo.
Brzuch - to moja zmora od okresu dojrzewania. Zawsze mialam wypukly brzuch a jak juz cos zjadlam to wygladalam jak osoba ciezarna.Dlatego czesto niec nie jadlam w dzien a po powrocie do domu obrzeralam sie na maxa. Po ciazy zauwazylam u siebie diastasis recti. Cwiczylam przez rok by zamknac szpare i pozniej przestalam po konsultacji z lekarzem ktory stwierdzil ze to moge tylko zamknac operacyjnie. Zdjecia brzucha wrzuce na koncu.

Dieta - na 1800kcal czulam sie ok ale czesto odczuwalam glod. W tym czasie nie cwiczylam bo chcialam zrobic soebie przerwe. Od dzisiaj jestem po pierwszym treningu z 1600kcal. Jest ok, ale mysle ze bede glodowac :D

Bede wdzieczna za wszelkie uwagi i wskazowki











Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 71 Wiek 47 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 8404
Dopiero sie ucze tutaj operowac wszystkim wiec prosze o cierpliwos :)

zdjecia dodane ...ide sie upic




...
Napisał(a)
Usunięty przez QUEBLO za pkt 5 regulaminu
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 71 Wiek 47 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 8404
...
Napisał(a)
Usunięty przez QUEBLO za pkt 5 regulaminu
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 71 Wiek 47 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 8404
...
Napisał(a)
Usunięty przez QUEBLO za pkt 5 regulaminu
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 71 Wiek 47 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 8404
...
Napisał(a)
Usunięty przez QUEBLO za pkt 5 regulaminu
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 71 Wiek 47 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 8404
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 71 Wiek 47 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 8404
Dopiero sie ucze tutaj operowac wszystkim wiec prosze o cierpliwos :)

zdjecia dodane ...ide sie upic
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 71 Wiek 47 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 8404
pamie moderatorki prosze o wykasowanie tych samych postow. Cos mi lacze nawala.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
QUEBLO Moderator
Ekspert
Szacuny 2362 Napisanych postów 30609 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 270708
po tekście o tej koszmarnej sylwetce spodziewałem się czegoś gorszego. Nie dałbym Ci tych 63kg. Lepiej zważ się gdzieś

pisałaś o moderatorkach...ten temat mial trafić do tego działu czy do działu ladies sfd?

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 71 Wiek 47 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 8404
do dzialu ladies chcialam. Eh pewnie cos zle zrobilam. :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 71 Wiek 47 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 8404
Dzisiaj 2 dzien treningu;

1. thrusters 15/10kg 14x15kg 15/15kg
2. wypady dalekie 3/15 x15kg
3. wiosłowanie hantelką w opadzie tułowia 15/5kg 2x15/15kg
4a. wznosy bokiem 3x15/5kg
4b. wznosy bokiem w opadzie tułowia 3x15/5kg
5. plank 3 x max, nie iwem ile bo nie liczylam
6. wznosy bioder 15/28kg 15x236g 15x36
+
superseria wytrzymałościowa (5 obwodów, przerwa max 60 sekund między obwodami),
a. pompki przy ścianie/ damskie/ męskie x 5
b. brzuszki -nogi na krześle, kąt prosty x 20
c. przysiady bez obciążenia 30 sekund (tempo bardzo szybkie).

W niektorych cwiczeniach moglabym troche dolozyc.
Czy moge robic cwiczenia ab bo nie musze sie meczyc z przekladaniem zelastwa, a poza tym czuje ze tak bardziej sie mecze co lubie.

Miska czysta. Na poczatku wliczalam wszystkie warzywa bo jest mi tak lepiej oszacowac ile jem.

Pozdrowionka







Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

cross fit czy dobry na redukcję?

Następny temat

Dywanówki na wysmuklenie i ujędrnienie, czy może coś innego ?

WHEY premium