SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

KSW 29 Reload – wyniki walk i dyskusja

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 134568

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 67 Napisanych postów 1893 Wiek 110 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 36567
Ale ja nigdzie nie kwestionowałem werdyktu z tej walki.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1939 Napisanych postów 17102 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 90281
Steven0

nie czytałem waszych komentarzy, ale kumpel mi powiedział, że tu większość twierdzi, że Kornik przegrał walkę. Może nie punktowałem w 100%, bo oglądałem w towarzystwie, ale dałem to 29-28 dla Kornika. Domyślam się, że chodzi wam o 2R.. przecież Kornik go w tajskim kolanami pojechał a to, że się poślizgnął i tamten go przeleżał nie daje mu rundy. Tak czy inaczej nie widze w tej decyzji NIC kontrowersyjnego. Też nie trawię KSW, ale to mi obiektywizmu nie zabiera.



W trzeciej rundzie była akcja że Vaso obijał Kornika z góry a tu nagle sędzia ich podnosi za brak aktywności a jak się nie mylę chyba sędziowie dali 3 rundę dla Kornika...

"Dzięki za złoto, mój ty bohaterze" - 100 dan Diego.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4555 Napisanych postów 35821 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 263283

ZAPRASZAM NA MOJEGO BLOGA: http://www.sfd.pl/[BLOG]_K_PS_w_kuchni-t1081825.html

"WE FIGHT. THAT IS HOW WE WIN, THAT IS HOW WE DIE."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1939 Napisanych postów 17102 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 90281
OH. to może remis byłby najsprawiedliwszy, ale wielkiej krzywdy nie ma

"Dzięki za złoto, mój ty bohaterze" - 100 dan Diego.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4555 Napisanych postów 35821 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 263283
dla mnie Vaso wygral i tak

ZAPRASZAM NA MOJEGO BLOGA: http://www.sfd.pl/[BLOG]_K_PS_w_kuchni-t1081825.html

"WE FIGHT. THAT IS HOW WE WIN, THAT IS HOW WE DIE."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2292 Napisanych postów 14689 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 97980
a dla mnie Kornik, ale z tego co pamiętam walka była bliska a tu podobno w temacie live wszyscy krzyczeli, że oszustwo i o to się rozchodzi xD podejrzewam, że są 2 powody.
1. Przewrażliwienie - KSW=oszusto=kontrowersje=itp.
2. Vaso cieszył się tuż po walce jakby wygrał przez ko / poddanie i to mogło was zmylić tj komentowanie Rogana we wczorajszym UFC xD
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 601 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 7821
możecie Muslima nie lubić ale nie dziwię się czemu kej es dablju na niego stawia - bo daje jakiś show. Ciosy szybkie (nie lecą godzinę do celu jak "ciosy" pudziana), przejścia do technik kończących szybkie i dynamiczne, nie ma lay and pray i układania rywala 4 minuty, czasem jakaś obrotówka dla gawiedzi. Dobrze się to ogląda po prostu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Possible Moderator
Ekspert
Szacuny 2004 Napisanych postów 19861 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 732138
No i jeszcze kakato zaserwowal :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 146 Wiek 38 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1080
Dobrze, ze KSW ma w koncu takich jak Jay czy Vaso bo bez takich pyskatych trash talkerow nie ma takiej zabawy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 88 Napisanych postów 4161 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 120116
Vaso ok, ale Jay mnie strasznie irytuje, typowa małpa.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

ONE FC 24: Michał Pasternak poznał rywala

Następny temat

UFC 181 - Hendricks vs. Lawler 2 - dyskusja po gali

WHEY premium