SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jakie hormony zbadać

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2773

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 677 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 22984
jakie hormony badać na cyklu np. na samym testosteronie? Chcę zbadać przede wszystkim testo i te żeńskie hormony do których konwertuje ale już się pogubiłem które to są - Progesteron, estradiol czy estrogen?

Raz jest napisane, że powinny być niskie i będzie super libido, raz, że muszą być wysokie bo odpowiadają za wysokie libido i już nic nie wiem.

czuję podwyższone libido ale nie wiem czy sobie wkręcam czy już działa [dopiero 2 strzały enana]
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miczelx ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 907 Napisanych postów 35146 Wiek 84 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 814700
wiec jeszcze nie dziala, ani nie ma sensu robic zadnych badan
daj sobie spokoj

BO LEPIEJ BYSMY STOJAC UMIERALI NIZ MAMY KLECZAC NA KOLANACH ZYC!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 1659 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 19436
jeszcze na pewno nie poczules enana ;)

"ważna jest technika wykonywania ćwiczeń"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 1053 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 41928
to czy poczuł czy sobie wkręca to się nie będę wypowiadał..

ale Micz dlaczego nie działa? Enan zaczyna się uwalniać praktycznie od razu po iniekcji tylko nie jest to tak gwałtowne jak w przypadku propa, bo estr jest długi i rozpuszcza się wolniej, przez co Hydrolizacja estra przebiega etapami, ale działać działa.. tyle, że ta ilość uwalnianego wolnego testosteronu jest malutka.. ale np idea frontu.. jakbyśmy podali jednorazowo 2g enana to już to poczujemy praktycznie od razu, bo mimo, że się wolno uwalnia to jednak już z tych 2000mg uwolni się taka ilość, że będzie czuć..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 2588 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 23191
2 strzaly to moze lekka przesada, ale po 3-4 czuc juz ze powolutku sie rozkreca

http://www.sfd.pl/SAPPHIREEX-t807051.html zdiecia strona: 1,4,6,7,9,10,11,12,13,14,15,18,21,21,25

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 1053 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 41928
zależy od częstotliwości iniekcji i nie tylko.. np też od tego jaką masz naturalną ilość endogennego testa.. jedna osoba poczuje szybciej, druga wolniej, nie można generalizować raczej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 138 Napisanych postów 19103 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 120397
ale jak dawkujesz tego enana?

HIGH LIFE

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 677 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 22984
dawkuje 250mg e5d.

tak na chłopski rozum to zgadzam się z pudzianem

ale nie musimy gdybać, poświęciłem te kilka złotych i zrobiłem m.in. testosteron, dla dobra nauki

jutro wyniki

Zmieniony przez - Vandaal w dniu 2011-05-27 16:14:33
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 61 Napisanych postów 5049 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 107356
a robiles badanie testa przed enanem?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miczelx ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 907 Napisanych postów 35146 Wiek 84 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 814700
Pudzian, nie dziala-nie czuc tak odczytaj.

Bez komentarza pozostawiam bezsesowne badanie.

BO LEPIEJ BYSMY STOJAC UMIERALI NIZ MAMY KLECZAC NA KOLANACH ZYC!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 677 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 22984
robiłem, teraz będę miał porównanie, ciekawi mnie czy wzrósł chociażby tylko od samego wmawiania sobie

na prawdę czuję dużą różnicę,

może zamiast enana mam propka
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

PODWYZSZONA PROLAKTYNA PRZED CYKLEM

Następny temat

metanabol

WHEY premium