SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jaki trening na masę pytanie.

temat działu:

Trening w domu

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 688

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 23 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 959
Witam ćwiczę z 4,5 roku i cały czas jadę na splicie przydało by się zmienić trening na jakiś czas bo jedno i to samo to chyba marne efekty będą i są z tego co widzę i tu moje pytanie jaki trening polecacie jak dla mnie ? ;) który jest godny polecenia ? Przyszło mi przez ten czas ponad 20 kg jak myślicie źle dobrze ?
Oczywiście szukałem czytałem na ten temat ale chce też żebyście się wy wypowiedzieli na ten temat z góry dzięki
Pozdrawiam.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 6575 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35065
Jak to czysta masa mięśniowa to dobrze. Trening jeśli się sprawdza to po prostu podmień niektóre ćwiczenia, możesz zmienić też łączenie partii. Tyle ćwiczysz to nie powinieneś potrzebować tłumaczenia tak mało skomplikowanych spraw.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 23 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 959
No właśnie myślałem nad tym ale nie byłem pewny. Dobra jeśli ty też jesteś tego zdania to zrobię tak jak piszesz. Dzięki ;)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ćwiczenia w domu

Następny temat

HST do sprawdzenia i oceny

WHEY premium