SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jaki trening ? Bo się pogubiłam...

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 568

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 16 Wiek 25 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 227
Trenuję na siłowni od ponad miesiąca ćwiczenia typowo siłowe (martwy ciąg, przysiady ) połączone z biegiem interwałowym na bieżni. Już od samego początku przygody z odchudzaniem (3,5 miesiąca) jestem bardzo zadowolona z efektów, a cel został prawie osiągnięty tylko moją zmorą jest DOLNA PARTIA BRZUCHA. Jestem szczupła, w pasie bardzo a dolna część brzucha ciągle odstaje i okropnie to wygląda. Mam świadomość, że dieta jest najważniejsza, ale jak trenować ? Czy treningi cardio i interwałowe wystarczą ? Siłowe bardzo mnie nudzą, męczą i nie lubię ich wykonywać, w dodatku mam zaburzenie hormonalne związane z zbyt ciężkimi treningami... brzuch troszeczkę się zmniejsza, ale jest to bardzo powolny proces :(
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
bziubzius Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4304 Napisanych postów 17985 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 282905
dolna czesc brzucha zalezec bedzie przede wszytskim od diety

magicznej kuli do worcenia nie posiadamy neistety, wiec prosimy od ankiete, zdjecia sylwetki, wypiske z treningu i zrzut diety.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

WROCŁAW Szukam partnerki na zajęcia. Sztuki walki

Następny temat

redukcja - poczatkujaca

WHEY premium