SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja

Jaki cykl kreatynowy?

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1287

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 347 Wiek 31 lat Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 25474
Panowie zastanawiam się czy macie doświadczenia z cyklem kreatynowym? Czy ładować dużą dawkę przez 7 dni, a potem podtrzymanie czy raczej mniejsze dawki przez 14 dni? Nie wiem co wybrać co przyniesie największą korzyść i nie zmarnuje mi suplementu....
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7610 Napisanych postów 106863 Wiek 34 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 1242472
Zależy jak długi cykl chcesz robić jak krótki ok 6 tygodni to bym dał z fazą ładowania, jak dłuższy powyzej 8tygodni to normalne dawki 5 w nietreningowy 10 w treningowy

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 347 Wiek 31 lat Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 25474
Myślałem o cyklu do max 8 tygodni.. to moje pierwsze doświadczenie mam 1kg monohydratu w prochu Biotech-a i chciałbym go rozsądnie zużyć.... Czyli w dt przed i po trening w dnt tylko raz rano z posiłkiem tak? czy jeżeli robię trening na czczo rano to brać kretę na czczo czy zalać to jakimś sokiem pomarańczowym?

Zmieniony przez - R.o.o.b w dniu 2/11/2018 6:19:29 PM

Zmieniony przez - R.o.o.b w dniu 2/11/2018 6:21:07 PM
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 116 Napisanych postów 13469 Wiek 28 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 83031
W DT jak masz trening na czczo daj kreatyne 5g po treningu a drugą dawkę po południu. Kreatyna na pusty żołądek to u niektórych równa się 30 min w toalecie. W DNT obojętnie kiedy 5g.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Dałem kreatynę na czczo i nie było źle, rozpuścilem ja w 500ml wody i jakos poszło... ale moze twoje wyjscie jest lepsze...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 116 Napisanych postów 13469 Wiek 28 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 83031
Lepsze tylko pod względem gastrycznym bo jeśli chodzi o działanie nie ma znaczenia czy dasz przed czy po treningu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Spoko... a czy jezeli łącze to z bcaa nie robi żadnego problemu...?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Nie ma problemu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 116 Wiek 22 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 0
Moim zdaniem jedynym sensownym sposobem jest przyjmowanie kreatyny wyłącznie okołotreningowo ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2908 Napisanych postów 56679 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 611361
Sposobów stosowania jest wiele, więc można różnie. Śmiało możesz z bcaa.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Sposobów jest na prawdę sporo, zastanawiałem się nad ładowaniem przez pierwsze 5 dni ale poczytałem trochę prześledziłem wykresy i chyba za duze spadki sa po okresie ładowania...chyba ze się mylę:)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Różaniec górski