SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jak zmniejszyć koszty diety

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 963

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Wiek 31 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 53
Witam

Pewnie duża część członków forum, chciało by zmniejszyć koszty swojej diety , niektórzy chcieliby posiadać w pełni zbilansowaną dietę, niestety ich na to nie stać...
Mogę w tym pomóc, mianowicie od niedawna na Polski rynek wszedł nowy sklep, jeżeli ktoś chciałby skorzystać z niepowtarzalnej szansy robienia w nim zakupów, poniżej ceny rynkowej, lub nawet za darmo, to zapraszam na priv, prześlę więcej informacji.
Sam jestem sportowcem i wiem ile pieniędzy trzeba poświęcić na jedzenie, a dzięki tej okazji, można naprawdę wiele zaoszczędzić.
Nie jest to jednorazowa "akcja" lecz stały profit.

Pozdrawiam

Zmieniony przez - swary w dniu 2014-02-06 12:35:23
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ciekawe. napisałem pw
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 106 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1056
to jak rozdajesz za darmo artykuły to ja poproszę 30kg piersci z kurczaka 30kg indyka i do tego jakies warzywka możesz dowozić co 3 dni.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 65 Wiek 33 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 525
Unijne dary dla "potrzebujących"?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Wiek 31 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 53
Powtarzam jest to nowy sklep i wszystko jest legalne ;) ma on trochę inną taktykę niż inne tego typu przybytki.

Zainteresowanych proszę o kontakt na priv

Zmieniony przez - swary w dniu 2014-02-06 15:00:05
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 446 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 9148
Trzeba coś robić? Grabić, przekopać ogródek, zaorać pole?

Co wypijesz to wypocisz
Co Cię nie zabije to Cię wzmocni

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Twaróg - główne źródło białka

Następny temat

przejście z masy na redukcję , jak to zrobić bez wielkich spadków

WHEY premium