SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jak na tym ćwiczyć?

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 987

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 14
Cześć,

jestem nowy na forum i super początkujący w sprawach ćwiczeń. Mam dostęp do takiej małej siłowni, niestety nie ma w niej klasycznej ławki ze sztangą tylko takie dziwne coś. Troche mi wstyd :( zapytać, ale co tam: jak się na tym ćwiczy, jak to odblokować i czy to alternatywa dla ławki?

Widok ogólny: 1.png
Na górze: 2.png
Na dole: 3.png

Sory za idiotyczne lamerskie pytanie, ale może ktoś znajdzie chwilę żeby wyjaśnić.
Dzieki!
Kris







Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 59 Wiek 31 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 7204
Suwnica Smitha - nakładasz odważniki na gryf, odblokowujesz przekręcając go i wyciskasz jak zwykłą sztangę - zmień siłkę suwnica bardziej obciąża stawy.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Maszyna smitha. Można na niej wykonać całe mnóstwo ćwiczeń na każdą partię mięśniową. Choć lepszym i zdrowszym wyjściem jest trening z wolnym ciężarem. Najlepiej, gdyby jakiś trener na tej siłce pokazał Ci, jak obsługiwać to ustrojstwo
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 14
Panowie, dziękuję za odpowiedź!
Mając nazwę, poczytam trochę o tym sprzęcie i spróbuję poćwiczyć w miarę bezpiecznie.




Zmieniony przez - kriszap w dniu 2017-02-14 14:03:24
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

nieznam sie dlatego pisze i pytam madrzejszych

Następny temat

Trening klatki co dodać?

WHEY premium