SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jak Się przygotować do szkoły oficerskiej

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1375

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a) Temat przeniesiony przez TomQ-MAG z działu Trening dla zaawansowanych.
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 26 Wiek 23 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 93
Witam mam 14 lat (2000) 66kg 174cm wzrostu (niewiem czy zdj. wysyłać :P) chciałem prosić o jakiś trening albo wskazówki dotyczące treningu pod kątem egzaminów sprawnościowych do szkoły oficerskiej we Wrocławiu (po drodze do jakiegoś liceum wojskowego :) ) zanim napiszecie że jeszcze dzieciak jestem jestem i 10 razy mi się zmieni chciałem powiedzieć , że prawie na pewno będę starał się tam dostać ze względu na tradycję rodzinną i duży nacisk w mojej rodzinie w tej sprawie. Ćwiczyłem MMA, pół roku na siłce i SW oa teraz trenuję KB :) więc jakieś przyzwyczajenie do wysiłku mam :). Nie znam się na tych wszystkich planach treningowych i.t.p i.t.d :D dlatego chciałem was prosić o rade. Z tego co wiem egzaminy są z biegu na 1000m 10x10 , pływania, podciągania na drążku nachwytem, ale nie jestem pewien :P. z Góry Dzięki za Odpowiedź :)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12084 Napisanych postów 160544 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234840
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 26 Wiek 23 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 93
Tomq_MAG wiem widzialem ten trening ale niewiem czy bedzie to dla mnie dobre, moj organizm przecierz sie jeszcze rozwija i niechce sobie stawow zniszczyc ;p
Sorry ze tak pozno odpisuje :p


Zmieniony przez - Tomek_btm_2000 w dniu 2015-06-27 01:11:48
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 231 Wiek 24 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 12482
Masz jeszcze dużo czasu, po prostu śmigaj na ten kick boxing, dorzuć bieganie i basen (stopniowo - nie wszystko na raz) i będzie git.
Jest pełno gotowych planów, wystarczy poszukać


Zmieniony przez - fighter04 w dniu 2015-06-27 11:30:29
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 26 Wiek 23 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 93
fighter04 Rozumiem tylko Przez KB i tak jestem zbyt szczupły i nie chce jeszcze schudnąć pływając i biegając , a z drugiej strony ćwicząc na mase z ciężarem stawy sobie rozwale bo jeszcze rosnę i dojrzewam :P przynajmniej tak twierdzi mój wfista xD
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 231 Wiek 24 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 12482
Odpowiedni trening + odpowiednia technika i nic sobie nie zniszczysz, ani nie zachamujesz wzrostu. Jak zadbasz o odpowiednią diete to nie schudniesz biegając i pływając a skoro chcesz dobrze przygotować się na testy z biegania i pływania to wypadało by to robić
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 26 Wiek 23 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 93
ok mam nadzieje że tak czyli Kb,biegi ,pływanie dieta na masę i chyba jeszcze SW na masę i siłę żeby to podciąganie się polepszyć 2,5 mc potem dynamika. Będzie wtedy chyba dobrze nie? Dzięki za pomoc :D


Zmieniony przez - Tomek_btm_2000 w dniu 2015-06-27 12:52:50
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 231 Wiek 24 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 12482
http://www.body-factory.pl/showthread.php?t=3568 - przeczytaj ten temat na pewno ci pomoże, oprócz tego dział odżywianie i junior
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Płatki owsiane - pytanko

Następny temat

Masa mięsniowa

WHEY premium