SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jak się pozbyć bagażu ?

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 639

Formularz - Proszę o pomoc

Wiek

22
Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 142 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1463
Czekając na moje efekty rozmawiałem z kumplem, który chciałby się wziąć za siebie, ale nie wie jak. Stwierdziłem, więc, że mu pomogę, w końcu jestem chudy... To nie może być trudne ! :D I jak się często wydaje w takich chwilach to JEST trudne.
Jest to 22 latek mający chorobę od urodzenia na tle hormonalnym, lekarz mówi, że musi zrzucić kilogramy. Trochę tego ma. Waży 95 kg przy wzroście 173 cm. Ciężko mu z tym żyć, prowadziłem z nim "wywiad", z którego dowiedziałem się, że ma bardzo niską aktywność fizyczną odkąd pamięta praktycznie. Lubi wędkować (myślał, że dzięki temu schudnie). Opowiedziałem mu dużo o diecie i własnych doświadczeniach, postanowił wziąć sprawy w swoje ręce. Chce tylko schudnąć nie nabierając muskulatury. Jaki powinien mieć rozkład BWT przy takiej chorobie ? Jak się za to zabrać ?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 2255 Wiek 34 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 15677
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 142 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1463
Jak nie pomagasz to przynajmniej nie spamuj...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 28 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 1449
Teoretycznie żeby schudnąć potrzebny jest deficyt kaloryczny oraz aktywność fizyczna. Najpierw niech zacznie chodzić na spacery itp. Co do diety, to zdrowe odżywianie, eliminacja złych nawyków żywieniowych, a po kilku/kilkunastu zrzuconych kg dokładna rozpiska.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 134 Napisanych postów 20191 Wiek 12 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 69241
Witam,
zachęcam do skorzystania z indywidualnej porady dietetyka, dieta zostanie opracowana precyzyjnie dla Ciebie.

Nasi specjaliści przygotują wszystko za Ciebie i specjalnie dla Ciebie

http://potreningu.pl/plany/strefa-mezczyzny 

Pozdrawiam
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening pleców

Następny temat

Trening codziennie dla ektomorfika

WHEY premium