SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jak Dawkowac TREC Mass XXL....

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 10537

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 314 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 17674
tak jak w temacie
thx

Jestem Byku - Pozdrawiam
Adam
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 817 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 20161
Sonbaty ma zdecydowanie racje.

Odżywka typu gainer jest w celu uzupełnienia diety a nie do zastępowania posiłków.
Dlatego też moim zdaniem należy brać go dwa razy dziennie:
1. pomiędzy posiłkami celem zwiększenia wartości ożywczych dostarczanych organizmowi ( może to być np. 1-1,5 godziny przed treningiem, choć osobiście wolę pomiędzy 2 śniadaniem a obiadem ),
2. najważniejsza dawka potreningowa.

Ilość spożywanego gainera zależy od ciebie powinna zawierać się w przedziale 50-100 gram w dawce.

A według tego co jest napisane na opakowaniu łyżka stołowa to 15 gram.

*** Znawca w dziale Nasze zdjęcia , Strongman i trójbój siłowy i Suplementy ***
*** OPEN YOUR MIND ***
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 91 Napisanych postów 14530 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 62110
Rano 40 gram z 250 ml mleka
Przed treningiem (ok. 1h) 50-70 gram z 300 ml mleka
Po treningu 30 minut 50-70 gram z 300 ml mleka




Jeżeli straciłeś już w wiarę w wszystko - żyj dla siłowni i swoich mięśni

..........::::::::::STREET NIGGAZ GANG::::::::::..........
1

DORADCA W SUPLEMENTACJI
GG 1844256

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 460 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 4813
Wlasnie koncze ta odzywke (i qpuja ja jeszcze raz ). W mojej diecia ten gainerek sprawuje funkcje "uzupelniacza" diety. Jem go 2-3 razy dziennie po 50-70g. Podstawa to dobra dieta, a gainera lepiej jedz jako uzupelnienie.
Gainer z mlekiem, to bardzo dobre rozwiazanie. Ale w moim przypadku niemozliwe poniewaz qpilem MASS'a XXL waniliowego, ktory w polaczeninu z mlekiem jest OCHYDNY! Z woda jest spox Mialem do wyboru jeszcze smak truskawkowy, ale wanilia chba lepsza Teraz zamierzam qpic o smaku czakoladowym (mam nadzieje, ze bedzie "strawny" z mlekiem )
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 5177 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 43039
Ja proponuję brać 2-3 razy dziennie pomiędzy posiłkami po 50 gram i ok. 70 gram po treningu.

Danone
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 498 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 3645
Zartujecie?? 70gr z 300ml mleka przeciesz to sie zazygac idzie...

Jesio tyćku bedem wielki...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1323 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 25542
? wcale sie nie zażygasz - ja jem tak jak pisza na opakowaniu - ok 50g na rano, 50 1,5h przed treniniem i 50 zaraz po (do 30') - to jest dzien treningowy, a bez treningu - 3x50g pomiedzy posilkami, zawsze z 250ml mleka i jakos spokojnie starczy - nie żygam

~REPTILE[333]~

Każda wątroba jest inna
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 961 Napisanych postów 19308 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 158815
Po treningu zawsze bierz wieksze dawki,napewno sie wchlonie idealnie.

<<<Champions
are Made
Not Born
>>>

<<<Champions
are Made
Not Born>>>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 498 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 3645
czy moze mi jescze ktos odpowiedziec (oczywiscie ten kto jadl) czy cos przybylo po tym cudenku ???

Jesio tyćku bedem wielki...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 498 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 3645
??

Jesio tyćku bedem wielki...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 498 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 3645
a jescze jedno ... ile lyzek (np kopiastych) do zupy to 50 gr MASS XXL ??

Jesio tyćku bedem wielki...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 961 Napisanych postów 19308 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 158815
stołowa pelna taka ma ok 10g

<<<Champions
are Made
Not Born>>>

<<<Champions
are Made
Not Born>>>

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Niespodzianka!

Następny temat

~~~~Ciekawostki~~~~spox

WHEY premium