SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jaką dyscypline sportu uprawiacie ???

temat działu:

Inne dyscypliny

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 6829

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
sory , z seniorami sie powaliło



Moderator działu "Sporty Ogólnorozwojowe"

[ Biali nie potrafią skakać ]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Witam wszystkich!!! Mam 19-stke na karku, cwicze Taekwon-Do GTF jakies 6 lat, udalo mi sie zdobyc pare I-szych miejsc na otwartych mistrzostwach Polski, oprocz tego posiadam tytul mistrzyni swiata ( jako seniorka). Zamierzam zaczac cwiczyc Kick boxing i box. Oprocz tego jestem pilotem szybowcowym, samolotowym i ratownikiem wodnym (moze sie kiedys spotkamy na jakims basenie Jesli ktos z podobnymi zainteresowaniami to chetnie pogadam. Acha studiuje AWF we Wrocku

Życie to ring, a ja rzucam wszystkich na deski
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
no no , sog dla mistrzyni



Moderator działu "Sporty Ogólnorozwojowe"

[ Biali nie potrafią skakać ]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
hans

Życie to ring, a ja rzucam wszystkich na deski
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 287 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 3081
BIKE, PŁYWANIE

hmmm...

Znam umiary ale mijam standarty...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
P Ł Y W A N I E + bieanie i rower

To much is not enought
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 138 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 5209
Witam Co do poniektorych tutaj osob jestem pelna podziwu. Ja niestety nie moge sie pochwalic az takimi osiagnieciami, ale dlatego ze uwielbiam sport i zawsze cos robie to jakies miejsce gdzies wpadnie Kiedys udalo mi sie zdobyc 2 i 3 miejsce w narciarstwie w Wielkopolsce (gdyby nie to, ze jechalo tam wiekszosc moich znajomych (cel impreza) to nie stanelabym na podium ; w latach mlodosci 5 miejsce w druzynowych mistrzostwach polski w tenisie ziemnym; w czasach szkolnych bylam w reprezentacji szkoly w koszykowce; mam ratownika wodnego, ale nie ratuje (kurs zdalam dla samej siebie, tak jak wiekszosc rzeczy ; na dzien dzisiejszy jestem zakochana w aerobiku i jak czas bedzie dobrze sprzyjal to mam w planach zrobic sobie instruktora... To byloby chyba na tyle o moim amatorskim podejsciu do sportu

"Nie bój się ryzykować, nigdy nie żałuj tego co zrobiłeś, za to zawsze żałuj tego, z czego zrobienia zrezygnowałeś"

"Grzeczne dziewczynki ida do nieba, niegrzeczne tam gdzie chca"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
PIłka NOŻNA !!!!!
Tylko tyle :)
WIelokrotne zawpody szkolne kilka indywidualnych i pare razy najlepszy gracz turnieju :) ciagle sie rozwijam

"sądząc po ujemnym jonie planetarne koło satelitarne obciera swym pierścieniem o satelite tworząc karboksyl nieumiarkowany z podwójnym ujemnym wodorosiarczanem co powoduje osłabienie nukleoidalnego potencjału wchodzącego w głownej mierze w skład powietrza ciekłokrystalicznego "
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 48 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 519
Moim sportem jest kolarstwo górskie.Głównie XC, troche FR.
Moim najlepszym osiągnięciem jest 7 miejsce na wyścigu rowerowym na 10km.
A warto wiedzieć, że startowałem na rowerze qasar, który ważył 17kg.



Rower. To jest to co kocham.
No i pakowanie. :P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
gram w pilke nozna w juniorach mlodszych w lidze okregowej ale wszystkich wymiatamy
gram rowiez w siatkowke ale nie w zadnym klubie tylko w reprezentacji szkoly
plywam mam troche medali ale nie pamietam za co niedlugo jedziemy do poznania na sztafete
jezdze tez na BMXie FLATLAND ale bardzo rzadko

"Masz leb i ch*j to kombinuj"
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

To Działa !!!!

Następny temat

jakie sportu uprawiać mam żeby schudnąć

WHEY premium