SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Intensywność treningu

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1934

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 120
Witam Wszystkich.
Ćwiczę od jakiegoś czasu na siłowni, treningi są ustawione pod kątem siłowym. Mam pytanie czy 4 treningi w tygodniu około 3 godzin (poniedziałek-czwartek)mogą wpłynąć na moją kondycje w przyszłości, problemy zdrowotne itp. Dodam, iż jak nie zrobię tego co założyłem sobie i nie postaram się to po treningu mam słabą kondycje psychiczną...
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 120
Z tego co wiem to każda rozpiska prowadzi do stagnacji jeżeli jej się nie zmienia. (oczywiście nie chodzi mi o nic złego po prostu chcę zaczerpnąć jakiejś wiedzy popartej argumentami)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
3h na jeden trening to conajmniej 2x za dużo!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 120
Mógłbym prosić o rozpisanie odpowiedzi?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 51 Napisanych postów 3653 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 21670
Dobry trening mozna spokojnie zrobić do 1,5 h potem to juz przetrenowanie :)

Jak pomogłem to nie skąp sog-a :D

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 120
Podobno przetrenowanie to mit...:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 51 Napisanych postów 3653 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 21670
A ty co Wk oglądałeś czy jakiś brand fitnes czy co tam jeszcze jest :D?? Jaki masz staż ?? Ja robię dobry trening w max 1,5 h i mam prawie zawsze zakwasy i czuje się wytrenowany ...

Jak pomogłem to nie skąp sog-a :D

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 120
na dobre ćwiczyć zacząłem od września tego roku, wcześniej lekkoatletyką się zajmowałem trochę, treningi ułożyłem sobie sam, zakwas jest, progres póki co też, a co do video to owszem oglądam ale po to bo można porównać czyjeś zdanie do własnego i zastanowić się kto ma racje. Jeżeli Video to dla mnie najlepsze są motywacyjne.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 51 Napisanych postów 3653 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 21670
No to uwierz mi że wystarczy zrobić dobry trening do 1,5h :) . I będzie wystarczająco , skup się na technice i ciężarze a będzie dobrze .

Jak pomogłem to nie skąp sog-a :D

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
tu nie chodzi o przetrenowanie w skali tygodnia czy kilku treningów, bo to kwestia dyskusyjna. Tutaj chodzi o dobijanie ogranizmu na jednym treningu. Przez 3h wyciskasz ostatnie poty z organizmu, a nie dostarczasz mu np. konkretnego posiłku i ani chwili wytchnienia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 120
Ciężar wygląda u mnie tak, że robię na nim max 4 powtórzenia. Technika wynika ze stażu, nie nauczymy się tego w dzień ćwicząc mega poprawnie ale to już moje osobiste zdanie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
rozpisz przykładowy trening, bo może po prostu się obijasz i dlatego tak długo schodzi
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Tanie AAKG

Następny temat

Trening na mase

WHEY premium