SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ile razy w tygodniu ćwiczyć i jak?

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 10804

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ćwiczę od 10 miesięcy 3 razy w tygodniu - poniedziałek(klata,biceps)środa (najszerszy,triceps)piątek(bary,przedramiona). Czy mam zwiększyć ilość dni wykonywania ćwiczeń w tygodniu do 4 lub 5, jak tak to jakie partie mieśni w poszczególne dni ćwiczyć? pzdr
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 26
jestem początkujący ćwicze 3 tygodnie w kazdy dzien. chciałbym sie dowiedziec jak cwiczyc ile razy w tygodniu jakie cwiczenia iwogóle wszystko. Pomózcie mi bo musze troche sie napakowac. Pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
gokuson TEAM SFD Administrator
Ekspert
Szacuny 77 Napisanych postów 9037 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 120901
Dołącz do swoje treningu nogi naprawe warto je robic

..And JUSTICE for ALL

Certyfikowany dietetyk i trener personalny
Najlepsze odżywki i suplementy -> http://sklep.sfd.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
gokuson TEAM SFD Administrator
Ekspert
Szacuny 77 Napisanych postów 9037 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 120901
No i juz pora na trening 4 razy w tygodniu

..And JUSTICE for ALL

Certyfikowany dietetyk i trener personalny
Najlepsze odżywki i suplementy -> http://sklep.sfd.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 62 Napisanych postów 3655 Wiek 82 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 20217
Tak, polecam przejsc na trening 4 razy w tygodniu i wlaczyc do cwiczen nogi.

***Moderator Działów : Dla Zupełnie "Zielonych" & Fitness***
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
4 razy w tygodniu... a nogi można ćwiczyć z brzuchem i jak tak to kiedy je ćwiczyć?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 41 Napisanych postów 18994 Wiek 39 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 77015
10 miesiecy i ty jeszcze nog i brzucha nie cwiczyles !!!
Ojojojojo
No ale nic straconego...
Dodaj jeszcze jeden dzien i jazda

<(--====--)>
....Cichy-Figa....
<(--====--)>

-= Powrót po 9 latach nieobecnosci :) =-

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 41 Napisanych postów 18994 Wiek 39 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 77015
Ups widze,ze Si2Uiel mnie wyprzedziles


<(--====--)>
....Cichy-Figa....
<(--====--)>

-= Powrót po 9 latach nieobecnosci :) =-

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 41 Napisanych postów 18994 Wiek 39 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 77015
Prosta sprawa...
rob trening w poniwedzialek,wtorek,czwartek,piatek ...
Brzuch to zalezy co chcesz osiagnac ... mase miesni brzucha Czy rzezbe miesni brzucha

<(--====--)>
....Cichy-Figa....
<(--====--)>

-= Powrót po 9 latach nieobecnosci :) =-

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
bardziej zależy mi na rzeźbie mięśni brzucha...tak słowem wyjaśnienia to brzucho przestałem ćwiczyć jakieś 2 miesiące temu przed wakacjami, muszę się wziąść i zrobić z niego kaloryfer;)apropo nóg czy rower treningowy też może wchodzić w skład ćwiczeń na nogi?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 41 Napisanych postów 18994 Wiek 39 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 77015
Rower to raczej masy Ci nie zbuduje ,wrecz przeciwnie...ale jako rozgrzewka jest swietny...
Zawsze warto rozgrzac sie 5-15 minut na rowerku,szczegolnie przed treningiem nog,wtedy stawy sa dobrze rozgrzane i krew w dopompowana...

Co do brzucha to trudno bedzie Ci zrobic drabine ,gdy jedziesz trening na mase,ale mysle,ze najlpeszym wyjsciem bedzie robienie brzucha na kazdym treningu

<(--====--)>
....Cichy-Figa....
<(--====--)>

-= Powrót po 9 latach nieobecnosci :) =-

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 62 Napisanych postów 3655 Wiek 82 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 20217
Hmm. A ja bym zaproponowal cos innego niz Cichy. Skoro robisz mase , cwicz brezuch 2 razy w tygodniu ale bardzo intensywnie. Zbudujesz mase miensi tych okolic i po delikatnym pozniejszym "przyrzezbieniu" talia prezentowac sie bedzie doskonale.
Pozdrawiam

***Moderator Działów : Dla Zupełnie "Zielonych" & Fitness***
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pocenie do Mawashi

Następny temat

Czy trening silowy hamuje wzrost ?

WHEY premium