SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

IV MP w WW z ciężarem stałym-16.06.2018 Wrocław

temat działu:

Aktualności - Sporty Siłowe

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 38661

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 927 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 14265
tajk byuło tak i u nas wynik był brany pod uwage .ja mówie ogólnuie ze nie ma jeszcze tylu zawodników zeby tak dzielic to M POLSKI uwazam ze kat wagowe i ewentualnie junior weteran ale top tez zrobic by mozna wyróznienia i nie pisze zeby cos negowac chodzi o usprawnienie a przedewszystkim o rozwój dlatego tez napisałem co mysle ze wartało by zrobic zawody gdzies gdzie bedzioe promocja a ogólnie MICHał mi wszystko pasowało naweet moim zdaniem zbedny czas na przdestawianie zawodników i te losowania bo miałem godz zeby sie nawodnic pozdtrawiam zerkne tu zas za jakis czas a tak prosze o wiad na fb i tel pozdrawiam zapraszam 26 do RYBNIKA trójbój wielokrotny biogenix chalang
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7300 Napisanych postów 12496 Wiek 65 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 87772
O sędziowaniu napiszę po wstawieniu filmów żeby nikomu niczego nie sugerować.
Prezentacja zawodników i losowanie kolejności startu zgoda tu dużo do zmienienia a właściwie wszystko i to zrobimy.
Kategorie wiekowe u mężczyzn na pewno ograniczymy i wycofamy się z możliwości startu po raz kolejny w innej kategorii wiekowej ( nie tyle ze względu na sprzeciw seniorów bo to teoretycznie powinna być najmocniejsza grupa a ze względów organizacyjnych - oszczędność czasowa).
Myślę że też wycofamy się z losowania nagród dla wszystkich na rzecz wzmocnienia nagród zawodników z podium.
Katering chyba to dobry pomysł i chcemy to kontynuować tak jak pakiet startowy, koszulki czy medale dla wszystkich biorących udział.
Rozmawiałem z naszym kolegą z Ukrainy który startuje w naszych zawodach WW i informacje które mi przekazał odnośnie sposobu rozgrywania konkurencji u nich myslę że tez wykorzystamy.
To tyle na razie pewnie się rozgadam przy pisaniu o sędziowaniu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 253 Napisanych postów 551 Wiek 52 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 11024
pakiet startowy, jadło i medale dla wszystkich to doskonały pomysł!

..siła i rowność..

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
gregorterm Moderator
Ekspert
Szacuny 759 Napisanych postów 16165 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 292812
Moim zdanie, jeżeli nie chcecie dać możliwości startu weteranom, czy juniorom w kategorii seniorów, to zawodnik niech sam zdecyduje gdzie chce wystartować, do open najlepszych oczywiście brać wszystkich pod uwagę.

gregorterm

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
gregorterm Moderator
Ekspert
Szacuny 759 Napisanych postów 16165 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 292812
O sędziowaniu, w komunikacie było napisane gdy sztanga zostanie wyciśnięta do wyraźnego zakończenia powtórzenia, czyli momentu chwilowego zatrzymania sztangi w górze. Sędzia zalicza poprawnie wykonane powtórzenia wypowiadając głośno kolejną cyfrę zaliczonego powtórzenia - myślę, że trzeba liczyć tylko do 10, uwaga Daniela że faktycznie liczenie już 21, 22 itd, 123,124 itd trwa dłużnej - trzeba to rozważyć.


Zmieniony przez - gregorterm w dniu 2018-06-17 17:04:43

gregorterm

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7300 Napisanych postów 12496 Wiek 65 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 87772
No dobrze tylko najpierw trzeba dotrzeć do tej cyfry której wypowiedzenie niby tyle czasu zabiera
Nawet jeżeli się tyle robi ruchów czyli te 100 i więcej to jest to gdzieś 3 - 4 minuta próby kto w 3-4 min. ( ja takiego nie znam) ma takie tempo że musiał by czekać na sędziego aż wypowie cyfrę ale ok. liczyć dziesiątkami ( chociaż ja np. wolę jak mi podają pełną cyfrę zaliczonych ruchów na bierząco czyli 123,124 ...)
Grzegorz niezadowolonym chodzi głównie o pierwszą minutę bo w większości przypadków nie wytrzymują pięciu więc ...
Zobacz jak się poprawiła technika u zawodników od czasu egzekwowania "akcentu" przypomnij sobie jak to wyglądało wcześniej a i jak wzrosła też wytrzymałość zawodników ( sporo wykorzystuje 5min.)
Nie wiem ale wydaje mi się że co jak co ale MP powinny mieć jakiś stopień trudności co tylko podniesie wartość wyniku. I nad nim powinni czuwać sędziowie zapewniając wszystkim takie same warunki i to uważam że było spełnione przez dwójkę sędziów w tym roku.Ściśle trzymali się regulaminu ( wykonania powtórzeń z "akcentem")nie uważam że kogoś oszukano i że mogła by być inna kolejność miejsc jak miało to miejsce rok temu gdzie sędzia zaliczał powt. nie zgodnie z zapisem regulaminu ( brak konsekwencji).
Zresztą poczekajmy na filmy i na spokojnie to sobie ocenimy.
Co do kategorii wiekowych to oczywiście że zawodnik będzie miał prawo wyboru ale prawo do startu będzie miał tylko w jednej kat.



Zmieniony przez - wycwiel w dniu 2018-06-17 18:16:08
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 5 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 110
Widzę że nie do końca ktoś zrozumiał co napisałem stworzone kategorie zewzgledu na wiek to kat. Senior bez tego powinna być podana a był uwzględniony wiek 24-39 i to co napisałem że miejsca w tej grupie zajmowały miejsca z innych kategorii. I absurd że powiem jak pokazałem wyniki znajomym to powiedzieli czy ten Homańczuk i Preg to był jeden czy kilku. Dlaczego bo w seniorach wygrał Preg a w open Homańczuk. W ten sposób ta dyscypliną tylko traci bo tu wyszło że na podium byli ci sami ludzie w różnych kategoriach i na różnych miejscach. Jeżeli grupa senior ma być dla wszystkich to nie wpisujmy w regulaminie limitu wiekowego.
I jeśli mamy klasyfikacje open to poco w seniorach wszyscy ehhh... Będę trenował ta dyscyplinę bo sprawia mi przyjemność ale dla ludzi którzy organizują zawody takie wyniki nie beda mówiły o powadze zawodów. Jeśli są kategorie wiekowe zawodnik startuje tylko j wyłącznie w swojej a nie w innych a w klasyfikacji open poprostu jeśli jest kot wygrywa ze wszystkimi i koniec kropka tak to powinno wyglądać pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7300 Napisanych postów 12496 Wiek 65 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 87772
Jak już umieszczasz nazwiska to bądż precyzyjny bo w seniorach wygrał Szenawa i w open również
Wysłuchałem Ciebie na zawodach ,przemyślałem i dokonamy zmian tak jak napisałem czego miałem nie zrozumieć?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 5 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 110
Chodzi mi o wasze miejsca że raz wygrał z tobą Preg a raz ty znim czyli widzisz że dziwne to dla człowieka postronnego.
To że Daniel wygrał nie podlega dyskusji. Zobacz że to dziwne jesteś 5 w seniorach drugi w open a Preg 2 w seniorach a 3 w open. Przyznać musisz że to śmieszne troche;) a myślę że ranga gdzie jest nazwa Mistrzostwa Polski nie moze na to pozwalac. Zgadza się że rozmowialiśmy i fajnie że doszliśmy do konsensusu ale na pytanie które mi zadał dzisiaj znajomy nie umiałem odpowiedzieć. A mianowicie w kategorii 24-39 który bylem, nie wiem bo tak naprawdę nie wiem kto był w niej z tej kategorii a kto nie. Pozdrawiam
Było dobrze a będzie jeszcze lepiej musi;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7300 Napisanych postów 12496 Wiek 65 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 87772
Te trzy wyniki za które były premie finansowe w obu kat.wagowych były wzięte ze wszystkich kat.wiekowych.W naszej kat.wagowej wyszło że pierwszy był zwycięzcą w kat.wiekowej senior ,drugi był zwycięzcą w kat.masters I a trzeci był zwycięzcą w kat.weteran. A w kat. do 75kg był senior ,weteran i młodzieżowiec.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Mistrzostwa Polski Federacji GPC - 24-25.03.2018 ZALESIE

Następny temat

Wyciskanie Wielokrotne Sztangi - Sosnowiec 11.02.2018 r.

WHEY premium