SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

GIANT MEGA MASS 4000 Weidera jak stosować

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 5752

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Witam, mam 21 lat, waże 71 kg i nie wiem jak najlepiej stosować Giant Mega Mass 4000 aby maksymalnie zwiększyć masę ciała, do tego bym brał białko i aminokwasy. Jeżeli znacie lepsze kuracje na masę to też napiszcie i nie wiem co po tej kuracji dalej, bo też by się coś przydało

NIECH MOC BĘDZIE Z WAMI
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
a więc tak :

gainer ( między posiłkami i po treningu )
białko
( rano , po treningu i na noc )
aminokwasy (standardowo 1 kaps na każde 10kg wagi ciała)

- jakie ilości będziesz spożywał to wszystko zależy od twojej diety !!!

- bo tylko jej uzupełnienie

pozDro

>> soldiier <<
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Aminokwasy mam w ampółkach po 1 ml to jak mam to podzielić na kilogramy swojego ciała. Na opakowaniu jest napisane że stosuje się 1 raz dziennie jedną ampółkę, ale nie jest napisane przy jakiej wadze.
Pozd..

NIECH MOC BĘDZIE Z WAMI
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
napisz co to za firmy ?te aminokwasy ,całą nazwe !!

>> soldiier <<
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Holenderskiej firmy "M DOUBLE YOU" 20 amp./1ml AMINO ANABOL Liquid

NIECH MOC BĘDZIE Z WAMI
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
-nie znam tej firmy , no ale jak na opakowaniu jest napisane że 1 ampułke dziennie to bierz jedną !

pozdro i profil uzupełnij tak przy okazji

>> soldiier <<
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 334 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 4204
www.mdoubleyou.com polecam !!!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Szybka odpowiedź - kreat+hmb+?

Następny temat

bcaa + kreatyna - cykl PROSZE rozpisac

WHEY premium