SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Fitness Model - Kilka pytań

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1259

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 15 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 969




Jak na filmiku.
Jakim planem trzeba ćwiczyć tzn, ile serii ile powtórzeń, jakie partie ciała w danym dniu by trzeba było ćwiczyć.
Co przestrzegać w diecie by się nie zalać, a jednocześnie zbudować taką sylwetkę i abs. Jestem ektomorfikiem więc taka sylwetka jak dla osób ekto by była dobrym wyborem.

Proszę nie pisać że już było...
Nie mam chęci przeglądać, szukać tysiące wątków które mówią coś innego. Niech tylko chętni piszą. Reszta niech nie zasyfia tematu bo może być w późniejszym rozwoju pomocnym artykułem.

Ci którzy mają jakieś doświadczenie lub też robią podobną rzeźbę niech się wypowiedzą.

Dzięki bardzo. Każdy post = Sog :)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 424 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 6517
Jak? identycznie jak każdy inny trening tyle ze trzeba po prostu potem się wyciąć do odpowiedniego bfu;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 23860 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 147326
Kuczli

jak ćwiczyć , zbudować na początku odpowiednią masę mięśniową , a następnie zredukować nadmiar tkanki tłuszczowej i tyle - zero filozofii .

Jaki trening - normalny nie ma tu treningu cudu .

czy masa czy redukcja , manipulacją będzie sposobem żywienia .

pozdrawiam
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening 5x w tyg masa

Następny temat

Co robic by polepszyc klatke piersiowa ? prosze o pomoc

WHEY premium