SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

FBW-Prosze ocencie

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 488

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 39 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 177
Witam, prosze o ocene mojego planu treningowego,cel sila i sucha masa(wiadomo ze sama sucha nie przyjdzie) trening oczywiscie bede robil 3 dni w tygodniu.Trening jest calkowicie sciagniety od przykladowego georgu z tematu o FBW,chcialbym zastosowac do tego diete z minimalna iloscia wegli

Tym planem chcialbym osiagnac przyrost suchej masy i sily, fajnie gdyby przy tym udalo sie spalic troszke tluszczu... gdyz do tego bede robil typowy trening bokserski jakies 2x w tygodniu... ale to praktycznie same cwiczenia na kondycje(mam nadzieje spalic przy nich troche tluszczu)

Nogi-Przysiad ze sztanga 3x
Plecy-Wioslowanie sztanga 3x
Klatka-Wyciskanie sztangi 3x (tutaj bedzie na przemian , 1 dzien skos,2plasko,3skos tyle ze w dol)
Barki-Wyciskanie sztangi z za glowy 2x
Biceps-uginanie ramion ze sztanga 2x (znowu na przemian, 1dzien z tych trzech bede robil uginanie ramion z hantlami chwytem mlotkowym)
Triceps-wyciskanie francuskie 2x


Suplementy to HMB,Kreatyna MONO,bialko zastanawiam sie nad dodaniem torrenta zamiast kreatyny

Pojawiaja sie dwa pytania , brzuch , robic abs? a6w? czy moze jakies spiecia miesni brzucha... lub zestawienie kilku cwiczen... zalezy mi zeby robic brzuch w warunkach domowych...na silowni nie ma drazka :/ Drugie pytanie... to ile powtorzen w serii robic?:D tak jak napisal? 2tygodnie 15 drugie dwa 10 nastepne dwa 5 czy 6?


Płeć: Mężczyzna

Wiek: 22

Waga: 74

Wzrost: 175

Cel treningowy: sucha masa+rzezba

Staż treningowy na słowni: 6 miesiecy

Uprawiane inne sporty: boks amatorsko

Dostęp do sprzętu (np. full osprzęt siłownia, sztanga/sztangielki): silownia

Dieta: niskoweglowodanowa

Przeciwskaznania medyczne: zadnych

Zażywane suplementy: hmb,bialko,kreatyna lub torrent
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Czy warto?

Następny temat

Problem

WHEY premium