SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

FBW.... dlaczego większość uklada tylko 2 plany?

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1220

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 124 Napisanych postów 23463 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 95225
Witam...

Zastanawia mnie takie cos... Dlaczego większość ćwiczących FBW układa sobie plan systemem ABABABA... ?

Myślałem o wypróbowaniu FBW, ale tak sobie pomyślałem czy by nie zrobic systemu ABCABC... ?

3 razy w tygodniu i 3 razy rózne ćwiczenia... ? Nie będą to lepsze bodźce dla mięśni?

Pozdrawiam ;)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 280 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1311
Będzie to więcej roboty i problem z wykombinowaniem tylu cwiczeń.
Na każdą partię 3 różne cwiczenia, a pamiętaj, że później będziesz je wszystkie musiał zmienic na inne.
Może Ci zabraqknac inwencji.

Praca, praca, praca...
może z tego będzie masa...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 105 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2279
Optymalnym rozwiązaniem jest wybór systemu ABABAB, gdzie trening jest wykonywany 3x w tygodniu, a różny stopień intensywności dostarczanych bodźców zapewni metoda 15-10-5 i kolejno:

Trening A - 15 powtórzeń
Trening B - 10 powtórzeń
Trening A - 5 powtórzeń

Trening B - 15 powtórzeń
Trening A - 10 powtórzeń
Trening B - 5 powtórzeń

Jesteś wtedy w stanie dostarczyć takich bodźców żeby Twój organizm nie miał kiedy się przezwyczaic..
Oczywiście nikt nie każe Ci ćwiczyć takim planem jak wszyscy, bo dla jednych jest dobre to dla innych tamto.

yo

Moja masa to jest mój kapitał ...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 124 Napisanych postów 23463 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 95225
birhov - to tak troche zajeżdża mi tu hst :P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 105 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2279
https://www.sfd.pl/[art]_FBW-_Full_Body_Workout_by_georgu-t364504.html
Przeczytaj tu pełny art by georgu (świetny temat) :)

Przy HST są różne systemy podobnie jak tu.

yo

Moja masa to jest mój kapitał ...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 124 Napisanych postów 23463 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 95225
spoko, czytałem ;)

i o hst tez czytałem dosc szczegółowo ;)

Pozdro ;)

więc chyba wybiore wersje ABABABA...
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Wyciskanie hantlami i sztangą

Następny temat

Trening na masę !!

WHEY premium