SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ektomorfik i Masa

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2584

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 55 Wiek 28 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 246
Witam was !
Mam 20 lat i trenuje od 2 lat (tak na poważnie). W ciągu tego czasu przybrałem 20kg masy, ale od pewnego czasu nie idzie. Moja waga to 73 kg. Według kalkulatorów, powinienem jeść 2800kcl, a jem 3500kcl - 4000kcl. Ogólnie diety nie mam , ale licze mikro składniki. Mój trening trwa 60 min max. W ciągu tego czasu robię 16 serii na duże partie mięśniowe i 9-12 na małe.
Moje pytanie;
Co robię źle , że nie rosnę? Gdzie tkwi ten problem?




Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Fajnie najszersze przodem wyglądają :)


A waga idzie do góry czy też stoi?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 55 Wiek 28 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 246
Waga wacha się między 72-74kg.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
no to trzeba dowalić kcal :D waga ma rosnąć :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 18755 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 86927
Może trzeba z BTW się pobawić lub trening zmienić. Ćwiczysz cały czas tak samo czy zmieniasz? Dokładasz ciężaru czy stoisz "w miejscu"?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 55 Wiek 28 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 246
W każdym tygodniu zmieniam ćwiczenia, staram się ich nie powtarzać. Ostatnio dołożyłem trochę ciężaru. Ale może w tym tkwi jednak problem. Spróbuje jeszcze dowalić i odezwę się za dwa tygodnie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 18755 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 86927
Spróbuj zmienić trening, ale wykonuj ten sam przez jakiś czas.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 55 Wiek 28 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 246
Masz na myśli, aby ułożyć trening na miesiąc ?
Jeśli już mówimy o mnie , to jak z moją formą ? W listopadzie chciałbym wystartować (szwajcaria).
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 18755 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 86927
No nawet na dłużej.
Wystartować w czym?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Kotlet dobrze radzi, ale ja bym sie dalej przyczepił do diety, jeżeli waga sie nie zmienia to najprawdopodobniej ilość mięsni tez sie nie zmienia :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 18755 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 86927
O diecie też napisałem, ale autor nic się nie ustosunkował do tego.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening na masę kilka pytan

Następny temat

Trening domowy.

WHEY premium