SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

ECA a cisnienie krwi ...

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2887

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 310 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 13521
oki zaczalem bawic sie eca i teraz tak w jakich granicach powinno byc cisnienie po jednorazowej dawce okolo 20mg efedrynki i 200mg coffeinki (ultra ripped 2kapsy)

wczasie jazdy na rowerku tetno ledwo co dochodzilo mi do okolo 120-135 niestety nie zmierzylem cisnienia odrazu po treningu ...
okolo 3-3,5 od zarzycia tabsow cisnieje jest w granicach (4 pomiary) 135-150(2 pomiary po 150+ raz 134 i raz 144) na 80-85 puls w granicach 80 (+/- 3)nie wiem tesh czy miezac sie troszeczke nie zdenerwowalem co moglo podwyzszyc pomiary ...

jakie sa "nazwijmy" to bezpieczne wskazania ;)

powiedzmy, ze normalnie cisnienie jest w granicach 120-130/70-80 puls 60-70
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
jezeli nie przekraczasz 160/90 przy "suplementacji" to jest ok..
oczywiscie zalezy od tego jakie masz normalnie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1492 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 9859
..ciśnienie nie jest takie duże !! nie masz się czego obawiać !

...>>>>>>>>> ..The Olny Dead Have Been The End Of War..<<<<<<<<<...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 4064 Wiek 49 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 41783
zanim zaczniesz mierzyc cisnienie chlopie wytworz tolerancje organizmu na eca

Nie moje problemy... są nie moimi problemami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 310 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 13521
nie no bomba podejscie szczegolnie jakby sie okazalo ze moj organizm nie toleruje efki ayt ? ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 559 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 5271
Dlatego musisz sie wsłuchac w swój organizm. Każdy inaczej reaguje na różne dawki efedryny, jeśli przesadzisz i wyczujesz że serce pracuje niemiarowo to zmniejsz dawki albo odstaw jeśli masz jakieś problemyu z sercem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 4064 Wiek 49 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 41783
co Ty pieprzysz jak nie toleruje ?

Branie efedryny jako "dopalacza" na treningach bez wczesniejszego wyrobienia sobie tolerancji na jej uboczne działania jest błędem....

chodzi o to ze organizm ma sie "dostosowac" do eca.. (bierzesz na poczatku male dawki, i na koncu, najlepsze działanie termogeniczne efedryny pojawia się dopiero wtedy gdy organizm nabył już tolerancji na iine efekty uboczne, takie jak podniecenie, nerwowość, podwyższone ciśnienie itp. )

OSOBY O WYSOKIM CIŚNIENIU ORAZ Z INNYMI PROBLEMAMI SERCOWO-NACZYNIOWYMI NIE POWINNY STOSOWAĆ EFEDRYNY

tak to jest jak sie gowno wie a bierze ECA

Zmieniony przez - pakman191 w dniu 2004-07-14 14:57:43

Nie moje problemy... są nie moimi problemami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 310 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 13521
co to znaczy nie toleruje .. to ze naprzyklad po stosunkowo malych dawkach, ktore na wiekszosci nie robia "wrazenia" wystepowalyby straszne skoki cisnienia itd itp ... pojawiloby sie naprzyklad zagrozenie zawalem i inne bajery ... to jest nie tolerancja ...

nigdy nie mialem nadcisnienia tetniczego, problemow z sercem i innych bajerow zdecydowalem sie na zalecana dawke 20mg efki i 200mg coffeiny na raz... z postow na tym forum wynika ze sa hardcorowcy ktorzy wala po 50mg-100mg na raz 2 razy dziennie i zyja ...

a mnie poprostu interesuja zachowanie "przecietnego" organizmu i jakie cisnienie tetnicze oraz tetno uchodzi jush za "niebezpieczne"

chyba logicznie brzmi ze nie bede bral 50mg efki gdy po 10mg mi tetno do 180/110 podskoczy doh ...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 4064 Wiek 49 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 41783
co Ty pieprzysz jacy hard corowcy ? porostu nie ma co przekraczac 70mg i tyle to zaden hard core... zeby nie bylo uczucia glodu itd.. trzeba 50mg zapodac niektoprzy musza wiecej

ORGANIZM MUSI WYTWORZYC TOLERACJE NA ECA PROSTE ZE NA POCZATKU QWA SKACZE CI CISNIENIE ITD...

DLATEGO NA POCZATKU SIE STOSUJE MALE DAWKI !

ECA to nie cukierki...

Zmieniony przez - pakman191 w dniu 2004-07-15 08:45:56

Nie moje problemy... są nie moimi problemami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 137 Napisanych postów 22600 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 112308
"sa hardcorowcy ktorzy wala po 50mg-100mg na raz 2 razy dziennie i zyja ..."

tia...

btw
ciekawa dyskoosja

28:06:42:12
That is when the world will end.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 4064 Wiek 49 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 41783
Efedrynę bierze się z reguły dwa razy dziennie, w całkowitej dziennej dawce od 20 do 60 mg. Niektórzy preferują dwukrotnie wyższą dawkę poranną od popołudniowej (na przykład 20 mg rano i 10 mg po południu). Najczęściej stosowanym schematem jest branie 20 mg efedryny i 200 mg kofeiny dwa razy dziennie i wszystkie badania potwierdzają że jest to idealne połączenie. ufff

Nie moje problemy... są nie moimi problemami.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Kreatyna, a odżywka białkowa

Następny temat

Cos na sile!

WHEY premium