SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dziennik Posiłków nie pyta mnie o % tkanki tłuszczowej więc skąd wie co mam jeść?

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 897

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 15
Niedawno zacząłem dietę redukcyjną żeby troche spaść i dostać świetny brzuch i ogólnie definicje. Ważę obecnie 112kg i mam 198cm wzrostu. Mam 24 lata i kiedyś uprawiałem koszykówkę na wysokim poziomie, pod żadnym względem nie jestem gruby. Jednak 6pak dopiero widać jak napne brzuch. Dziennik Darkthorna nie pyta w danych żeby uzupełnić procent tkanki tłuszczowej więc skąd mają wiedzieć ile mam jeść tłusczu i białka itd. dziennie? Równie dobrze moge być człowiekiem bez żadnych mięśni i dużą warstwą tłuszczu, jak również mógłbym być dosyć dobrze umięśniony i mieć mało tłusczu. Dziennik tego nie wie. Wiem, że pomiary typu BMI i inne kalkulatory często nie są poprawne jeśli chodzi o wysokie osoby dlaczego mam ufać cyfrom dziennika posiłków? Jeżeli nie mogę to skąd mam wziąć odpowiednie numerki? A jeżeli mogę to czy mógłby mi ktoś wyjaśnić czemu mogę? Np może to nie ma żadnego znaczenia.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 2343 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 348761
Możesz policzyć zapotrzebowanie wpisując wagę samych mięśni, tłuszcz nie potrzebuje kcal. Sposobów na obliczenie body fat poszukaj na necie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 15
Więc dziennik jest tak zbudowany żeby wpisać wagę samych mięśni? Wydaję się jakby wtedy wyszło wiele za mało. Zawsze myślałem ze on tak orientacyjnie bierze jakieś 20% jako nie-mięśnie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 2343 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 348761
Zależy co wpiszesz, jak masujesz możesz po prostu wpisać wagę którą (w najbliższym czasie, a nie np 15 kg mięśni więcej ) chcesz uzyskać.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3036 Napisanych postów 51767 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349882
zapotrzebowanie licz sam, nie kalkulatorami.

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 15
to czy mógłbyś podać mi wzór według którego sam miałbym liczyć? który uwzględniałby wagę samych mięśni lub wagę ciała + % tkanki tłuszczowej. To znaczy, że dziennik posilkow nie jest najlepszym wyjściem?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3036 Napisanych postów 51767 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349882
masz w pierwszym linku w postach podwieszonych...

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Rower spinningowy

Następny temat

Jakie mleko?

WHEY premium