SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dobra przedtreningówka - dopakowana na maxa ?? jaka ?

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 27261

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 201 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 3630
nie mam porównania do innych przedtreningówek bo nigdy nie brałem. Z SAW-a byłem zadowolony, brałem 2 miarki (10g) i siła, motywacja i moim zdaniem znacznie szybsze regenerowanie sił między kolejnymi seriami. Później brałem 3 miarki. Dla porównania kolega stosował Plutonium i raz dla odmiany zamieniliśmy się- ja wziąłem pół porcji Plutona (19g) a on 2 miarki SAW-a. Obaj mieliśmy takie samo zdanie- pół porcji Plutona lepsze efekty dawało niż 2 miarki SAW-a, choć i tak oceniam go naprawdę dobrze.

Głowa podnosi, ręce prowadzą.
Jan Łuka

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 23860 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 147326
Tomek nie bierz więcej niż porcje , bo cie pozamiata .

Tutaj masz test tego preparatu więc zobacz co poszczególne osoby odczuwały po tym preparacie

https://www.sfd.pl/Test_i_Opinie_Mayhem,_Friction,_Myo_Blitz_od_8_strony-t855352.html 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 753 Wiek 33 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 6241
Ok dzięki czytałem i większość a nawet wszyscy chwalą tego Frictiona :) no dwóch porcji to na 100% bym nie wziął bo nawet bym się bał.

Kurde boję się tylko , że jak wezmę to o 17stej to zasnąć nie będę mógł.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9050 Napisanych postów 82723 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699685
Tomek20129
Witam poszukuję jakiejś dobrej przedtreningówki " pobudzacza " który mnie , że tak powiem wystrzeli w kosmos :D szukam czegoś co naprawdę działa i pobudza a nie jakiejś ściemy. Wiadome , że cuda nie dostanie się za małą kasę ale szukam czegoś ekonomicznego i tak do max 130zł. Wiadome może być tańsze. Da radę coś znaleźć ?


no to daj 2 porcje - znajdziesz się w kosmosie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 753 Wiek 33 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 6241
szczerzę to bałbym się załadować 2 porcje tego :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9050 Napisanych postów 82723 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699685
ja załadowałem
i nie polecam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 753 Wiek 33 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 6241
Ale jakie odczucia miałeś ogólnie możesz szerzej to opisać ? :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9050 Napisanych postów 82723 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699685
przedewszystkim tachykardia czyli serce świrowało
nie można było wykonać treningu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 753 Wiek 33 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 6241
Ok doszedł do mnie Friction i teraz mam pytanie.

1.) Czy można tego Frictiona brać z AAKG ?
2.) Czy ten Friction serio ma w porcji 5g kreatyny ?
3.) Czy mogę rano brać zwykła kreatynę 5g a frictiona w tedy z AAKG przed treningiem ? i kreatyny w tedy nie brać już ? Sam friction starczy ?
4.) Frictiona brać tylko w dni treningowe rozumiem ? I jak dawkować normalnie jak piszą miarka 11g ?? I brać w dni treningowe tylko przed treningiem czy też z rana ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9050 Napisanych postów 82723 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699685
tylko przed treningiem
aakg bym narazie nie dodawał
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Hardkorowy cykl.

Następny temat

Recona Size

WHEY premium