SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dla wszystkich miłośników dwóch kółek

temat działu:

Inne dyscypliny

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1616

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 836 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 7776
Witam wszystkich rowerzystów zawsze lubiałem i lubie jeździć na rowerze jednak ostatnio miałbym ochotę pośmigac na motorku wiadomo większe prędkości piękne uczucie przyspieszenia przy odkręceniu manetki no i to że się nie męczy w czasie jazdy bo nie trzeba kręcić. Czy wy tez mielibyscie ochotę pośmigac na motorku? nie mówie o jakimś ścigaczu ale o jakimś spokojnym typu SUZUKI GS500, HONDA CB500, albo KAWASAKI ER5
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 4230 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 26217
co do kombinezony i kasku to świeta racja, duzo ludzi kupuje motocykl za ostatnie pieniadze a potem jerzdzą w zwykłej kurtce i sandałach z kaskiem na rower - oczywiscie przejaskrawiam ale no niestety dobry strój tez kosztuje :/ a i tak wiadomo ze w razie wypadku nie zapewni nam 100 % -ego bezpieczeństwa ale na pewno dobry kombinezon z kaskiem bedzie mogł zminimalizowac w duzym stopniu ewentualne skutki wypadku dlatego oprócz maszyny warto w strój tez zainwestowac i koszty niestety rosna ;/ chociaz taki kombinezon z kaskiem to raczej jednorazowy wydatek wiec mozna znalezc mały plus

a co do tego ze na motocyklisci to dawcy nerek bo pojawiła sie taka zartobliwa aluzja to przeciez jak ktos ma nasrane w bani to nie wazne czy jedzie scigaczem, osobówka kombajnem czy zukiem zawsze bedzie i tak potencjalnym zagrozeniem na drodze :/

p.s masz za duze koła w tym rowerze nie mieszcza sie w widelcu - nie pojedziesz

Zmieniony przez - Matrix89 w dniu 2009-02-16 16:59:17

"Staraj się dążyć do doskonałości, rób więcej niż możesz,
kochaj przyjaciół, mów prawdę, bądź wierny oraz szanuj swojego ojca i matkę.
Te zasady pomogą Ci osiągnąć mistrzostwo, uczynią Cię silniejszym,
napełnią nadzieją i wskażą Ci drogę ku wielkości." - Joe Weider®

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 64 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2791
nie, dla mnie liczy sie tylko rower motory to juz inna sprawa. jadac rowerem widzi sie tyle rzeczy ile nie zobaczy sie podczas jazdy innym srodkiem lokomocji, a ze trzeba krecic? na tym wlasnie polega cala zabawa, tyle ode mnie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 4230 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 26217
...no i to że się nie męczy w czasie jazdy bo nie trzeba kręcić. - w rowerze to jest najlepsze... lubie sie porzadnie zmeczyc na rowerze, za***iste uczucie jak nogi odpadja

ale co do motorów a raczej motocykli bo pojecie motor nie istnieje jesli chodzi o pojazd to jaknajbardziej równiez mam ochote posmigac na takim czyms i nosze sie z zamiarem kupna juz od dłuzszego czasu... jesli ma ktos jakies ciekawe modele do polecenia na pierwszaka to chetnie posłucham...

zdr.

Zmieniony przez - Matrix89 w dniu 2009-02-13 21:46:35

"Staraj się dążyć do doskonałości, rób więcej niż możesz,
kochaj przyjaciół, mów prawdę, bądź wierny oraz szanuj swojego ojca i matkę.
Te zasady pomogą Ci osiągnąć mistrzostwo, uczynią Cię silniejszym,
napełnią nadzieją i wskażą Ci drogę ku wielkości." - Joe Weider®

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 836 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 7776
Ja też chce coś kupic na początek myślałem o MZ 250 i Suzuki GS500. MZka tania w zakupie i w utrzymaniu a GS drogi serwis, części oraz materiały eksploatacyjne wiem coś o kosztach utrzymania bo się tym interesuje.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 70 Wiek 44 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2886
Miałem ER5 3 sezony, ostatnie 2 DL 1000. Myślę, że nie ma co porównywać motocykli i rowerów, zupełnie inna jazda.
pzdr
M
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 3317 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 27496
a nic

Zmieniony przez - yogidogi w dniu 2009-02-14 15:13:23

moderator na www.polskikoks.pl i www.metka.pl  od 21.02.2010 OFFFF :((( w kwietniu kolejna ;DD

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 4230 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 26217
ja na pierwsze moto zastanawiałem sie głownie miedzy tymi 3 modelami:

1) własnie suzuki gs 500 - model z 2004 wyglada juz naprawde dobrze...
2) i równiez kawasaki er 5
3) typ to honda cb 500

ewentualnie --> kawasaki gpz 500

Jak myslicie który byłby najlepszy na początek ?? Marecki jak Ci sie jezdziłona tym Kawasakim ?? jak utrzymanie ?? z jakiego roku miałes model ?? zaliczyłes jakis slizg ??

zdr.

"Staraj się dążyć do doskonałości, rób więcej niż możesz,
kochaj przyjaciół, mów prawdę, bądź wierny oraz szanuj swojego ojca i matkę.
Te zasady pomogą Ci osiągnąć mistrzostwo, uczynią Cię silniejszym,
napełnią nadzieją i wskażą Ci drogę ku wielkości." - Joe Weider®

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 836 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 7776
Widze że nie tylko ja się interesuje motorkami :)
Na 1 motor polecał bym Suzuki GS 500 ale pamiętaj że cena zakupu to jeszcze nie wszystko koszty utrzymania są dość drogie wiem bo liczyłem to zrobiłem w excelu takie zestawienie daj maila to ci podeśle. Sam chciałem GSa ale jak policzyem sobie wszystkie koszty to zastanawiam się nad MZ ETZ 250 mam sentyment do tego motorku i zawsze mi się podobał. Pomaluje i będzie wyglądał jak nowy a koszty dużo dużo mniejsze.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 70 Wiek 44 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2886
Hej,
ER5 była chyba z 2001 roku, na niej nie miałem przygód. Dosyć ekonomiczna jadąc spokojnie w trasie 4 litry na 100.

Na DL 1000 miałem dzwona z samochodem- nic miłego. Ten więcej Pali, ale też inna moc i możliwości.
Używałem głównie do turystyki- trasy kilkudniowe lub kilkutygodniowe.

pzdr
M
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 4230 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 26217
Thomy

ale ja mysle ze jak ktos kupi cos do 250 ccm to nie bedzie sie tym długo cieszył dlatego ze po dwóch miesiacach jazdy pewnie mu sie znudzi i zapragnie czegos mocniejszego... nie mówie zeby na pierwszy raz wziasc sobie "potwora" ale mysle ze jak ktos ma ułozone pod kopuła to spokojnie sobie poradzi z czyms co ma 500 ccm i na pewno bedzie sie tym dłuzej cieszył... no chyba ze kogos stac na zmiane motocykla co sezon albo i czesciej to moze sobie zaczynac nawet od 125 :) tylko ze ja w takij komfortowej sytuacji finansowej nie jestem, a w bani twierdze ze mam dobrze poukładane wiec szukam czegos w okolicach 500 ccm i chyba najbardziej te 4 typy jakie podałem by moim oczekiwaniom sprostały tylko ze ciezko mi wybrac sposród nich tego jedynego :) jeszcze jak Ty mówisz ze gs 500 jest drogii w utrzymaniu to hmm... no własnie jak mozesz to przeslij mi ten kosztorys [email protected] bede wdzieczny...

Marecki

dzwon z samochodem ? hmm... dalej na nim jezdzisz ?? jak sie przesiadałes z kawasaki to ciezko Ci było tego tysiaka opanowac czy bez wiekszych kłopotów smigałes ??


Zmieniony przez - Matrix89 w dniu 2009-02-15 18:21:00

"Staraj się dążyć do doskonałości, rób więcej niż możesz,
kochaj przyjaciół, mów prawdę, bądź wierny oraz szanuj swojego ojca i matkę.
Te zasady pomogą Ci osiągnąć mistrzostwo, uczynią Cię silniejszym,
napełnią nadzieją i wskażą Ci drogę ku wielkości." - Joe Weider®

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 70 Wiek 44 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2886
Tak, dalej jeżdżę, naprawa z OC sprawcy.

Myślałem, że będzie ciężej, ale moc nieporównywalna.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

PeCo

Następny temat

Nartorolki

WHEY premium