SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dla EKTOMORFIKOW

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 8624

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 2147 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 55520
Co do wieku to majac 17lat zazwyczaj ludzie nie cwicza zbyt dlugo co zatym idzie nie maja takiego doswiadczenia itd - niewazne... nie drazmy tego tematu.
Pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 1027 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 5425
polecam temat o przyswajaniu ilosci bialka, w glownej mierze made by Grasik
https://www.sfd.pl/temat148858/strona2/
Wniosek z niego krotki - nie jemy duzo bialka dlatego ze i tak go nie przyswoimy, ale dlatego ze czasami po prostu go nie potrzebujemy a wrecz nam szkodzi...

P.S. Veron - sam masz 19 lat wiec nie tak znowu wiecej

powrót do żywienia po latach przerwy

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 2147 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 55520
2lata wiecej to sporo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 327 Wiek 43 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 4465
Ja tam nie jestem tak obczytany jak wy ;) ale wiem, że każdy ma trochę wymieszaną budowę ciała. Nie można powiedzieć to jest dieta dla ciebie, bo ty jesteś ektomorfik. Ma byc tak i tak. Wydawało mi się, że trzeba dostosować do organizmu. A każdy jest inny no nie?

No ale ja sie nie znam. Ja tylko czytam.

Remigius.pl - IT, e-commerce, e-marketing | Centrum-evolution.pl - centrum treningowo-dietetyczne we Wrocławiu | Serwispomp.eu - dystrybutor narzędzi Graco & Festool

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 1027 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 5425
A co caly czas piszemy??

powrót do żywienia po latach przerwy

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 251 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 7230
Co sie tyczy 4 posilkow, to sadze, ze dla ektomorfika 4 posilki sa jak najbardziej OK. W dziale Olimpu polecaja taka diete i nie tylko, zlozona wlasnie z 4 posilkow. Przy mojej wadze 60kg kazdy z nich zawiera okolo 110g ww 25g b i 20g tluszczu.
Chociaz sadze, ze jedzenie 5 tez by nie zaszkodzilo. Moim zdaniem nie ma zbyt wielkiej roznicy, a piaty posilek to glownie bialko na noc, a jak wiadomo bialka zbyt wiele spozywac sie nie powinno przy tej budowie.

Pozdrawiam

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 716 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 6760
jedne zrodla mowia ze szkadzi inne ze nie, pamietem kiedys na tym forum moderatorzy mieli dosc ciekawa dyskusje na ten temat i wyszlo na to ze raczej trudno jest udowodnic szkodliwosc bialka wiec wszyscy zgodzili sie ze nie szkodzi chociaz wiem ze efektem przemiany bialka jest mocznik w nerkach wiec wieksza ilosc moze je niecoi obciazyc ale chyba nie na tyle bo moglo to w jakis sposob wplynac na zdrowie (ew w poznijszym wieku)

aha bo chodzilo o to czy 40g w jednym posilku to nie za duzo.

pozdro

narka

Zmieniony przez - mauro16 w dniu 2004-08-04 23:16:56
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 1027 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 5425
przeczytaj artykul na stronie, do ktorej link wkleilem.

Wyraznie jest powiedziane, ze 40g absolutnie ci nie zaszkodzi przy zdrowych nerkach. Ale ja mowie o dawkach rzedu 500g i wiecej dziennie, wtedy juz nerki moga miec male problemy

powrót do żywienia po latach przerwy

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1509 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 12619
tak troche poza tematem, ale przeczytajcie artykul "kreatyna i zyrtec" w dziale zdrowie i zobaczcie wypowiedzi bahamuta odnosnie bialka.

--> SFD FIGHT CLUB <--

0111010001101000011010010110111001101011

The fear of death follows from the fear of life. A man who lives fully is prepared to die at any time.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 1027 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 5425
nie tyle odnosnie bialka, ile odnosnie bialka z ODZYWEK!!

A poza tym wlasnie p0otwierdza to, co zawsze mowie - do wszystkiego trzeba podejsc z umiarem iznac granice

powrót do żywienia po latach przerwy

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Brak apetytu . Co mam zrobic ??

Następny temat

Potrzebna dieta(ECA)

WHEY premium