SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dieta zbilansowana do oceny.

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 971

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Wiek 32 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 144
Witam Wszystkich!
Jestem tu nowy i do zbilansowanej diety podchodzę pierwszy raz. Zanim założyłem ten wątek, jakiś czas szukałem informacji, jak najlepiej ułożyć odpowiednią dla siebie dietę, Nie było to łatwe, bo w internecie krąży wiele często sprzecznych teorii i łatwo się w tym chaosie zagubić. Konfrontując ze sobą różne źródła obliczyłem swoje zapotrzebowanie oraz makroskładniki.

Swoje zapotrzebowanie ustaliłem na poziomie 2500kcal.

W tym:

Białko: 162g
Tłuszcz: 70g
Węglowodany: 305g

Wiek: 23 lata
Wzrost: 183 cm
Waga: 90 kg
Obwód w pasie: 100 cm
BF%: ~25%
Aktywność: 3 razy w tygodniu trening ogólnorozwojowy + basen,rower, bieganie ze zmienną częstotliwością.

Co należałoby jeszcze zmienić, żeby zwiększyć efektywność redukowania tkanki tłuszczowej?







Zmieniony przez - madmati w dniu 2014-08-12 13:52:25
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 180 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 1956
jeśli zapotrzebowanie ustaliłeś na 2500 to musisz obciąć o 300-400 kalorii na redukcji, wyrzuć z diety mleko i owoce, na noc polecałbym filet z kurczaka zamiast makreli
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Redukcja 4 tydzień brak efektów

Następny temat

Masówka do oceny

WHEY premium