SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dieta redukcyjna do oceny, 76kg

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 31165

Formularz - Proszę o pomoc

Wiek

27

Płeć

mężczyzna

Cel

redukcja

Waga

76

Wzrost

175

Poziom bf (zdjęcie poglądowe)

ok 25%

Aktywność w ciągu dnia (cały tydzień): (praca/uczelnia/zajęcia domowe? O której trenuję, wstaję, kładę się spać? O której mam przerwy w pracy?)

praca fizyczna 7.00-17.00

Uprawiane sporty, częstość i intensywność treningów, staż treningowy, sprzęt którym dysponuję (wyposażenie siłowni)

full siłownia/ FBW 3 x tyg 19.00-20.30 po treningu 15-20 min aero

Stosowane wcześniej diety, ich wpływ na sylwetkę, obecne odżywianie

brak zdrowego odżywiania

Stan zdrowia (preferowane badania lekarskie)

dobry

Stosowana lub planowana suplementacja

aminokwasy 2 x dziennie, odżywka białkowa 2 x dziennie, witaminy Olimp Multiple sport 1 x
Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 426 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 24436
makaron zamianiłem na pełnoziarnisty, może być? chleb tostowy i szynke to tylko wczoraj zeby odpoczać troche, zaczyna mnie to powoli drażnić bo nie widzę efektów. kakao dodawałęm dla smaku ale pewnie całkowicie wywalę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 1122 Napisanych postów 3775 Wiek 49 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 68440
Kakao jedz, bo jest wartościowe, ale prawdziwe bez cukru (lub ze zdrowym słodzikiem, jak stewia, ksylitol) - Puchatek to głównie cukier. Unikaj konserw rybnych na rzecz świeżych ryb oraz smażonego, panierowanego mięsa. Pozdrawiam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6267 Napisanych postów 76019 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754787
Wprowadź w takim razie rozpiski tego co jadasz najczęściej a nie tego co zjadłeś akurat wczoraj.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 426 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 24436
dodałem diety z kilku dni:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 426 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 24436
produkty takie jak:
płatki owsiane górskie, makaron, kasza, ryż, ziemniaki, chleb żytni, rodzynki, banan
kurczak, tuńczyk, pstrąg,jajka, odżywka białkowa, mleko,twaróg, serek wiejski,
orzechy włoskie, oliwa z oliwek, masło 82%, ser żółty
buraczki, kapusta pekińska, brokuły, marchew, jabłko


Zmieniony przez - Bobsoon w dniu 2017-02-17 14:23:28
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 1122 Napisanych postów 3775 Wiek 49 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 68440
Proponuję poczytać:
http://potreningu.pl/articles/4150/iifym--chwilowa-moda-czy-przelom-w-ksztaltowaniu-sylwetki
http://potreningu.pl/articles/4182/iifym--chwilowa-moda-czy-przelom-w-ksztaltowaniu-sylwetki-cz--ii
http://potreningu.pl/articles/4207/iifym--chwilowa-moda-czy-przelom-w-ksztaltowaniu-sylwetki-cz--iii

Jeśli masz problem z tęsknota za niezdrowymi produktami, możesz stosować tę metodę - wiadomo, ostrożnie i z głową, bo inaczej nie będzie efektów zmiany sylwetki. W dziale "Odchudzanie i forma po męsku" możesz podpatrzyć, jak to wygląda w praktyce.
Natomiast tutaj pisz o diecie bazowej, czyli tej zdrowszej części 80-90% produktów. Ja się nie wypowiadam nt rozpisek, bo nie śledziłam całości wątku.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 426 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 24436
waga się unormowała i spadła nawet poniżej tej co ostatnio, tak samo wymiary na brzuchu i pasie poszły w dół, nie czuję się już taki nadęty:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6267 Napisanych postów 76019 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754787
W takim razie jesteś na dobrej drodze. Oby tak dalej.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 426 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 24436
wczoraj natknąłem się na filmik pewnego trenera-zawodnika IFBB, w którym mówił żeby unikać spożywania węgli na śniadanie, chyba że bezpośrednio później mamy trening, chodziło o powiązanie z kortyzolem, kiedy rano jest jego duże stężenie, oczywiście mowa o okresie redukcyjnym. Jak to jest z tymi węglowodanami, kiedy spożywać kiedy unikać, owoce na redukcji, czy po siłowym+interwały zjeść np banana czy od 1-2 h pełnowartościowy posiłek
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6267 Napisanych postów 76019 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754787
Jest to jego subiektywna opinia i zdecydowanie nie powinna odnosić się do każdego. Powinno być do dostosowane pod dany organizm, dyscyplinę sportu, rodzaj treningu, itp. Ja się dobrze wykonuje każdy rodzaj aktywności po posiłku białkowo-tłuszczowym i dobrze się czuję mając w takim posiłku ok 50-60g tłuszczów. Nie znaczy to, że Ty również będzie się dobrze czuł.
1

Moderator działu Odżywianie

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Budowa masy mięśniowej - makroskładniki w diecie

Następny temat

Dieta na masę do oceny, 71kg

WHEY premium