SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dalej redukcja czy masa

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 821

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 34
Witam. Dość długi czas temu troszkę się zapuściłem. Wynikiem była waga 109kg(brak kontaktu z siłownią) Po jakimś czasie udało mi się zrzucić 20kg w międzyczasie chodząc na siłownię. Potem udało mi się zbudować troszeczkę masy. Jednak ostatnio znów chciałem jeszcze trochę się odchudzić żeby w wakacje nie mieć brzuszka. Ułożyłem sobie dietkę Zrzuciłem około 5kg. Teraz waga wynosi około 83 kilo. Jednak zaczynam się zastanawiać czy moim problemem nie jest skóra. Widzę że pod nią jest jeszcze sporo smalcu ale boje się że zrzucenie go nic nie da bo skóra nadal pozostanie. Dlatego kieruję pytanie. Czy powinienem dalej redukować czy może wziąć się i zrobić porządną masę?(to co jest teraz to w sumie nic).










Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 462 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 4408
Ja bym zredukował na dobrym treningu i dobrej diecie, a potem ew. masował
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dieta masowa do oceny

Następny temat

Dieta + zdjęcie do oceny

WHEY premium