SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Co dalej? Redukcja czy masa

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 234

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 231 dni Przeczytanych tematów 2849
Witam, chciałbym dostać od was radę co dalej robić - redukować czy masować? Swoją przygodę z dietą zacząłem dokładnie rok temu i wyglądałem tak jak na pierwszym foto..Od tamtego czasu staram się poprawić moją sylwetkę - zredukowałem już trochę smalcu ale czy wystarczy żeby wejść na spokojną masę? Dodam, że została mi skóra na bokach i brzuchu - jak się schylę to zwisa więc podejrzewam, że jak zacznę masować to dojdzie do siebie tylko pytanie czy to już? Obecna kaloryka to 2600 kcal z rozkładem BTW 180/70/320 w dni treningowe a w dni nietreningowe 180/130/190. Waga spada około 0.5 kg na tydzień lecz samopoczucie już słabe. Dołączam foto obecnej sylwetki , wzrost 174cm waga 77,2kg pas 83cm talia 76cm

Zmieniony przez - kissjeh w dniu 2020-03-15 09:32:33

Zmieniony przez - kissjeh w dniu 2020-03-15 09:33:07
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
monkey22 Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 9948 Napisanych postów 10019 Wiek 39 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 238854
Zbyt dluga redukcja , wskocz na zero kaloryczne a potem śmiało możesz lekko dodać i masować , warto zrobic badania po tak długie redukcji .. Bardzo dobra robota
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7118 Napisanych postów 77068 Wiek 44 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 644487
Bardzo ważne jest by redukcję prowadzić w odpowiedni sposób, a po jej zakończeniu – podjąć właściwie ukierunkowane działanie wspierające proces przywracania równowagi hormonalnej i chroniące przed przyrostem tkanki tłuszczowej.
Zrobiles dobra robotę , teraz wskocz na zero i odpocznij .
Pozatym warto poczytać :
https://www.sfd.pl/Długa_redukcja_Mężczyzno_zbadaj_się!-t1125995.html
Kilka tygodni przeznacz na regenerację na zerze kalorycznym a potem spokojnie możesz myśleć o budowaniu masy .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4098 Napisanych postów 64700 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 687052
Jak najbardziej warto już spróbować budowy masy mięśniowej. Zredukowałeś bardzo dużo, a długie przebywanie na ujemnym bilansie kalorycznym prędzej czy później odbije się negatywnie na naszej gospodarce hormonalnej.

Niestety redukując tak dużo, we w miarę krótkim czasie trzeba liczyć się z pozostałością nadmiaru skóry na brzuchu.

Wejdź na zerowy bilans kaloryczny przez około 2 tygodnie i obserwuj obwody ciała. Następnie można będzie zwiększyć kalorie o około 200 z węglowodanów lub/i tłuszczów.
1

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 231 dni Przeczytanych tematów 2849
Ok w takim bądź razie wchodzę na zero i za 2 tygodnie będziemy działać z masą - powoli i z głową. Pozdrawiam i dzięki za odp
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Spadki przy koronawirusie

FuckBaton