SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

DOBÓR BIAŁEK I WĘGLI POMÓŻCIE

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1209

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 19 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 90
Witam
1.chciałem zapytać czy białko serwatkowe wliczać mam do diety ? kupiłem dzisiaj firmy trec .

2.Oczywiscie bazuje na produktach typu kurczaki itp . Więc chciałem jeszcze zapytać ile muszę tego białka zażywać ogólnie waże 95 kg przy wzroście 186 . A dziennie jem około 200 gram białka w tym (500 g kurczaka,200 g serki wiejskie,twarogi,100g orzechy ziemne,masło orzechowe,500g wątróbki,łosoś 250g,jaja codziennie jem około 6)-podaje gramy bo jeżeli już jem któreś z tych produktów to w takich wagach.

3.Kupuje dodatkowo carbo ile mam tego jeść tzn w 100 gramach jest 96,0 g
głównym produktem z węglami jest u mnie ryż jem dziennie 200 g do tego jem dziennie 2 banany z rana owsianke z mlekiem .
wszystko smaże na oliwie jeżeli już.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 19 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 90
Moim celem jest zwiekszyc mase miesniowa i zgubic troszke tluszczu. A jesli chodzi o wegle to beda one zwiekszone bo zamowilem carbo. Jak zwieksze kalorie to sie nie zaleje? Pokazuje mi w kalorycznosci ze przy treningach jakie mam czyli 4 x w tygodniu z moja masa 95 kg i wzrostem 186 musze dostarczac 3500 kalorii . Ja dziennie dostarczam okolo 3000 nie wiecej. Tylko dodam ze tluszczu nie chce duzo zgubic potrzebuje troche z brzucha i wiem tez ze chudnie sie wszedzie nie tylko na brzuchu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 19 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 90
celem u mnie jest wzrost masy mięśniowej i pozbycie się troszke tłuszczu nie jestem gruby odrazu mówie ;p
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1717 Napisanych postów 27216 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 516400
1. Oczywiście, że tak.
2. Maksymalnie 2.5/2.2 g/kg masy ciała.
3. Spożywasz w celu uzupełnienia wg braków w diecie, choć carbo najlepiej sprawdza się po treningu.
Nie bazuj głównie na ryżu, istnieje wiele innych źródeł węglowodanów. Urozmaicaj diętę.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 19 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 90
dziękować qrde to troche lipa wychodzi na to że nie potrzebnie wydałem pieniądze bo ja do 200 gram białka na dzien dochodze bez żadnych odżywek. A ile gram Węgli ? żeby mnie nie zalało ale żeby nie było za mało ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1717 Napisanych postów 27216 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 516400
Skoro już kupiłeś, zawsze możesz zastosować po treningu z carbo.
Oczywiście proch nie równy żywności, rzecz jasna.

Tłuszcze możesz dać 1,1,5 g/ kg masy ciała, a resztą uzupełnić ww.
Najlepiej jakbyś wkleił dietę.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 19 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 90
w jaki sposób wkleja się diete ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1717 Napisanych postów 27216 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 516400
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 19 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 90
tak to robie z ilu dni mam wrzucić tutaj diete ? bo dopiero 2 dzien sobie zapisuje wszystko
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1717 Napisanych postów 27216 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 516400
Wrzuć dzisiejszy jadłospis.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 19 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 90
juz

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 19 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 90
nie wiem jak się przelicza mleko . Bo dodatkowo szklanka 250 ml mleka do tych płatków . I smażyłem kurczaka na oliwie z oliwek to tam też znikome ilości
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dieta na mase - do oceny i potrzebna pomoc

Następny temat

Rozkład makroskładników na poszczególne posiłki.

WHEY premium