SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

DIETA IF - Ocena i dylemat

temat działu:

Odchudzanie i forma po męsku

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1244

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a) Temat przeniesiony przez rion10 z działu Trening dla początkujących.
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Wiek 31 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 48
Hej, od jutra zaczynam redukcję po dłuższej nieobecności chcę zastosować na redukcję IF ponieważ idealnie pasuje mi do mojego trybu życia tylko mam takie małe pytanie - czy na IF odejmować kalorie ? jak tak to jak często.

a tutaj moja dieta IF do oceny (okno żywieniowe od 13:00 do 19:00 czyli 6 godzin będę jadł)

Dzienne zapotrzebowanie na kalorie: 2437 kcal

Dzienne zapotrzebowanie na tłuszcz: 82 g

Dzienne zapotrzebowanie na białko: 153 g

Dzienne zapotrzebowanie na węglowodany: 275 g

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Saida MMA Coach
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 28242 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 125433
Jak w każdej diecie redukcyjnej także stosując IF, należy zastosować "cięcie" kalorii. To, jak często trzeba to robić zależy od postępów w redukcji. Warto zacząć od swojego zerowego zapotrzebowania.

Żeby można było doradzić Ci konkretniej - wpełnij proszę ankietę działu i wstaw zdjęcia.

Feel the pain and do it anyway...

Obecny dziennik: http://www.sfd.pl/[Stara_Gwardia]_Saida_2014-t993979.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94450 Napisanych postów 364376 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1668955
j.w. napisz coś wiecej bo nic o tobie nie wiadomo

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Wiek 31 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 48
Staż na siłowni: 4 lata pierwszy raz redukuje po kontuzji stawy skokowego

Waga 108 kg
Wzrost 170cm

zdjęcia dodaje do odp



...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94450 Napisanych postów 364376 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1668955
kawał miska z ciebie,białka za mało masz na pewno daj ok 220 gram dziennie węgle i tłuszcze mozesz tak zostawić i na razie tak wystartować,choć osobiście dał bym tłuszczy ok 100 gram na start i potem ew je obcinał też.Nie ma co startować z za niskiego pułapu bo potem nie bedzie z czego ciąć.

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Wiek 31 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 48
Nie chcę za bardzo szaleć z tłuszczami - później będę kombinował dam tak: 200g białka, 82g tłuszczy i 270 węgli - a co ile ciąć?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2586 Napisanych postów 29969 Wiek 42 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 200205
Przy wadze 108kg zaczynasz od 2400kcal?
Jak wyzej.
Zacznij od 3000.
Bedzie latwiej pozniej.

Albo - zeby miec jasnosc.
Policz ale sumiennie ile jadles przez ostatnie 3 dni kiedy diety nie bylo.
Dodaj 3 wyniki i podziel przez 3.
Od wyniku odejmij 10-15% i tak wystartuj.

I bankowo 3 bedzie z przodu.

"Cóż jest trucizną?
Wszystko jest trucizną i nic nie jest trucizną, tylko dawka czyni, że dana substancja nie jest trucizną!".
BLOG: http://www.sfd.pl/t1033576.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Saida MMA Coach
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 28242 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 125433
Kawał chłopa z Ciebie. W zupełności się zgadzam z kolegami wyżej.

Feel the pain and do it anyway...

Obecny dziennik: http://www.sfd.pl/[Stara_Gwardia]_Saida_2014-t993979.html 

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Spalacze dla nastolatka

Następny temat

Pierwsza redukcja IF - ocena

WHEY premium