SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Czy to nie dziwne?

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1582

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 961 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 7155
Moze ktos ma podobnie jak ja,Podczas trningu na klate czuje delkikatny bol klatki,wiecie taki zdrowy bol,ktory mi daje znac ze klata pracuje odpowiednio i przez nastepne 3 dni mam eleganckie zakwasy,klata napierdziela mnie elegancko,Natomiast barki to bol podczas treningu,szczegulnie pod knoniec jest prawie nie do zniesienia,a nastepne dni prawie zero zakwasow,Jak to jest mozliwe?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
rozgrzewka
dieta regeneracja
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 961 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 7155
kumaniek nie zrozumiales mnie,rozgrzewka jest ok ,dieta jest ok,regeneracja wystarczajaca!!!
Chodzi o bol na treningu Barkow! pod koniec nieumiem wyrobic,a w nastepne dni prawie zero zakwasow.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 99 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 700
Widzisz z barkami tak juz to jest. Jak sie je cwiczy to bola ale zakwasow ni hu hu :P. Moj kumpel tez robi i nie ma zakwasow. Wedlug mnie barki ciezko sie trenuje i trzeba to robic bardzo dokladnie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 112 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1264
moze postaraj sie zmniejszyc ciezary którymi robisz barki i czwiczyc dokładniej mniejszymi. moze zabardzo przeciązasz barki i dlatego tak bolą

"LOVED BY FEW HATED BY MANY BUT RESPECTED BY ALL"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 407 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 12954
a przy jakim cwiczeniu czujesz ten bol?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 961 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 7155
Obojetnie jakie cwiczenia,w jakiej kolejnosci wykonuje pod koniec treningu
mam dosyc,natomiast pare minut po treningu jest ok.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 407 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 12954
jak przy wszystkim to niestety nie pomoge. ja mialem podobnie w wyciskaniu sztangi zza karku i pomoglo zatryzmywanie ruchu na linii uszu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
U mnie jest tak samo.Nic nie moge z tym zrobić.Barki ćwicze prawidłowo-raz w tygodniu,rozgrzewke robie solidną,ćwiczenia dostosowuje aby barki "zaskakiwać" podczas każdego treningu.Barki trenuje w środe i ten dzień przeznaczam tylko im i kapturkom.POza tym zawsze tak miałem i każdy z znajomych tak miał.Na koniec treningu barki pieką niemiłosiernie ale już następnego dnia nic nie czuć.Mój trening na barki to:
-Wyciskanie sztangi 5 serii-10 powt.
-Unoszenie hankli bokiem 6-10
-Wyciskanie zza karku 5-10
-Arnoldki 6-10
-Podciąganie sztangi do brody 6-10
-Czasami jeszcze unoszenie hankli w opadzie 6-10

Nie sugrujcie się że to jest mój plan tak do końca ale zawsze barki robie,że na początku przednie aktony,boczne,tylnie,puźniej całe barki(arnoldki,przeciąganie) i jeszcze tylnie bo im trzeba ostrzej dać w ****e aby rosły.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Michail ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 212 Napisanych postów 48745 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 91090
Możesz iść do medyka, albo zrobić najpierw troszkę przerwy od cięzkich wyciskań na barki.
To może być stan zapalny

PORADY INDYWIDUALNE - www.dobierz-trening.pl
ZAINTERESOWANY PORADĄ - PISZ GG:7426473

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 961 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 7155
Myslisz Michal ze az tak powaznie?
Ale chwile po treningu przestaja mnie bolec.
O ile moge sobie przypomnac to zawsze mnie podczas treningu bolaly,jednak ostatno jade bardzo ostro,wiedz moze dla tego bol sie zwiekszyl.
Nic sprobujemy delikatniej.
Dzieki wszystkim za rady i pozdrawiam.....
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Kto mi doradzi?

Następny temat

Ile da mi bieganie + skakanka ?

WHEY premium