SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Czy sie nie forsuje? trening fbw

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1336

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 82 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 984
Witam,
w wakacje ćwiczyłem na sucho i bez treningu.
Od około tygodnia zarzuciłem porządną dietę, której się ściśle trzymam i trening FBW.

Oto mój trening FBW:
nogi - przysiady 2s x 12 kucniec
plecy - drazek 2s x 8 podciagniec
klata - lawka prosta 3s x 10 powtorzen
bary - wyciskanie sztangielek 2s x 10-12 powtorzen
bicepsy - uginanie stojac 2s x 12 powtorzen na reke
tricki - uginanie za glowa 2s x 12 powtorzen na reke
przedramiona - zginanie nadgarstkow z sztangielka 3s x max

Po tygodniu ćwiczeń zauważyłem, że przy 2 treningu wzrosła mi siła i dałem radę na serie wziać więcej, jednak przy następnym treningu już ten ciężar był za duży.
Nogi po treningu czułem jedynie wtedy kiedy przypadkiem zrobiłem 3 serie zamiast 2.
Teraz pytania odnośnie tego.
Czym mógł być ten spadek siły spowodowany? Czy to normalne? Czy powinnienem zmienić trening?
Co do nóg: co powinnienem zmienić ? ilość serii na 3 czy ciężar, bo narazie stosuję dość mały (16kg)?
Aha, wczesniej mialem ten trening podzielony na 2 czesci przemienne ale stwierdzilem ze wole cwiczyc stale jednym.
Pozdro.

Płeć: Mężczyzna

Wiek: 18

Waga: 54

Wzrost: 171

Cel treningowy: masa

Staż treningowy na słowni: ~1,5 miesiaca

Uprawiane inne sporty: wf w szkole

Dostęp do sprzętu (np. full osprzęt siłownia, sztanga/sztangielki): silownia na strychu, lawka, hantelki, sztangi, sztangielka

Dieta: jest

Przeciwskaznania medyczne: nie

Zażywane suplementy: poki co wit b, kwas foliowy, wit d, czosnek, wapn, w przyszlosci arginina

Zmieniony przez - kodw w dniu 2010-09-11 17:57:59
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 17852 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 63608
nogi - minimum 4 serie

a spadek sily pewnie jednorazowy (gorszy dzien) czynnikow jest pelno

kontynuuj z tym treningiem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 82 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 984
Ok, to mnie uspokoiłeś. Dzięki ;) Idę ćwiczyć. sog
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 17852 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 63608
luz powodzenia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 82 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 984
jeszcze się zapytam,
jak długo stosować to FBW? 4-6 tygodni? i po tym sobie zrobic przerwę czy od razu split? i po jakim czasie zrobic sobie przerwe?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 5082 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 18700
FBW robisz przez 4-6 tyg, lub dłuzej aż odczujesz stagnacje mięśni wtedy robisz sobie tydzień przerwy na regeneracje i ruszasz np. ze splitem

Spokojnie, w sumie mozesz mnie nie lubic, tak jak ja nie lubie ludzi, ktorzy mówią by mowic.

Pozdro&Poćwicz!
--==GAINER TEAM==--

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 82 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 984
Podczas tego tygodnia przerwy kompletnie nic nie ćwiczę i nie stosuję diety czy jak?
dzieki za szybka odp, sog
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 5082 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 18700
diete stosuje się cały czas, robisz po prostu sobie odpoczynek od siłowni, ale możesz tez wjechać od razu po FBW splitem to nie ma tak ze musisz sobie zrobić tą przerwe.

Spokojnie, w sumie mozesz mnie nie lubic, tak jak ja nie lubie ludzi, ktorzy mówią by mowic.

Pozdro&Poćwicz!
--==GAINER TEAM==--

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 82 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 984
Ok, wszystko jasne, dzięki wielkie. sog. pozdro.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Czy grozi mi przetrenowanie ?

Następny temat

Mała poprawka planu

WHEY premium