SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Czy po tak małej ilości brać odblok?

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2028

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 22 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 155
Mam bardzo pilną sprawę wzięłam dwa razy po 100 deki i dwa razy po 200 teścia wszystko raz w tygodniu i w trzecim tygodniu 200 teścia Deke odstaeiłem chce skońcYc z różnych powodów potrzebuje odbloku? Mam 5000 hcg jedno opakowanie. 1. WIEK: 36
2. WAGA: 92
3. WZROST: 180
4. WYMIARY:
-biceps: 37
-klatka: 108
-udo: 51
-talia: 95
5. STAŻ NA SIŁOWNI: 2 miesiace
6. DIETA:
-białko: tak
-węglowodany: tak
-tłuszcz: tak
7. ILE I JAKIE PRZEBYTE CYKLE STERYDOWE: jeden cykl dwa razy 200 test i raz 100 kródki co tydzień i dwa razy po 100 deka w pierwszym i drugim tygodniu potem odstawiona bo depresja ciśnienie
8. TRENING: dwa trzy razynw tygodniu
9. CEL CYKLU:
10. OSTATNI CYKL I ODSTĘP CZASOWY OD JEGO ZAKOŃCZENIA:
11. POZIOM BF%:
12. TENDENCJA DO TYCIA/CHUDNIĘCIA (typ budowy):
13. STAN ZDROWIA:
14. SKŁONNOŚĆ DO ŁYSIENIA LUB POROSTU OWŁOSIENIA: jest skłonność
15. PPM (podstawowa przemiana materii): dobra
16. WYNIKI SIŁOWE:
-klata: chyba 85
-martwy ciąg: nie wiem
-przysiad chyba 85
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 984 Napisanych postów 2953 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 94266
Jw jak po 2 tyg cyklu dopada cię deca dick pocisz się w nocy i źle się czujesz to odpuść sobie saa. Najwyraźniej to nie na twoją psychikę. Pzdr

kaczo

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 22 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 155
W trzecim tygodniu 100 krutkiego teścia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Aleks Moderator
Ekspert
Szacuny 3778 Napisanych postów 18455 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 205562
Po takich dawkach nie powinno Cie zablokowac ale pewnosc bedziesz mial jak zrobisz badania.

Chcesz byc naprawde wielki.... to skup sie na swojej diecie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94453 Napisanych postów 364384 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1668977
Deka i test w nie malej ilosci podany.blok na pewno.nandro bedzie jeszcze dlugo krecic.

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Aleks Moderator
Ekspert
Szacuny 3778 Napisanych postów 18455 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 205562
Tego nandro poszlo w sumie 200 mg... Testa 500 mg w 3 tygodnie.

Chcesz byc naprawde wielki.... to skup sie na swojej diecie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94453 Napisanych postów 364384 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1668977
Plus okres poltrwania to na cyklu bedzie ok 5-6 tyg przyblokuje na 99% jak by mial z 19 lat to moze by zeszlo bez bloka .decyzja ostateczna o odstawieniu? Kto cie namowil na cykl od razu po rozpoczeciu trg? I w jakim celu ta deka?

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
hcg można wbić, ale bez clomu się nie obejdzie raczej.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 22 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 155
Decyzja ostateczna o odstawieniu. mam tylko 5000 hcg kiedy najpóźniej wziąźć te hcg. Ostatni zastrzyk z teścia 100 ml trzy dni temu jak go nie wezmę to wszystko wróci do normy czy nie słabo się psychicznie czuje pocę się w nocy nie wiem czy brać proviron Pomiszcie. Chłopaki znsiłowni twoerdzą za nic mi nie bedzie po takiej ilości
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 984 Napisanych postów 2953 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 94266
Nie panikuj. Po 3 tyg towar zaczyna działać a ty juz się od niego źle czujesz psychicznie. Wkrecasz z sobie i tyle. Pamiętam za malolata miałem że 3 cykle na omce i metce 10tygodniowe i po żadnym nie robiłem odbloku bo nawet nie wiedziałem wtedy co to jest. I nie miałem żadnych problemów. Ale miałem 20lat. A ty pocisz się od testa i deki, która nawet się nie zdążyła wkręcić? Wyżej była odpowiedź żebyś przybił hcg i załatwił clomid

kaczo

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 22 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 155
To sie źle czuje to chłopaki mówią ze teść nie wszedł jeszcze bo jakiś długiś z opuźnionym zapłonem jest. Tylko weszła deka najpierw i deka dick czy to przejdzie trochę po procironie było lepiej ale juz go nie biorę bo nie chcę się już faszerować czy te 5000 hcg wystarczy bić to czy nie? czy odrazu całość ? Czy na dwa razy wziąźć? Pocę się w nocy trzeci dzień. Kiedy najpuźniej trzeba sie odblokować jakie są efekty nieodblokowania się?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94453 Napisanych postów 364384 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1668977
Jaki to test byl? Doradce od saa zmien na przyszlosc

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

ghrp-6 miejsce iniekcji

Następny temat

Skurcze na cyklu pomimo

WHEY premium