SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Czy mogę uwydatnić kości policzkowe?

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3329

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 390 Wiek 24 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 2911
Mam 15 lat 180 wzrostu, 71 kg. Mam dość sporo tłuszczu. Czy jak zejdzie mi tłuszcz, to jest szansa, że uwydatnią mi się kości policzkowe? Mam strasznie pyzatą twarz... Jeśli chodzi o geny- mój tata miał zarysowane kości policzkowe, mama jak było młoda i bardzo szczupła miała bardzo zarysowane, mój brat ma 18 lat i ma tez bardzo zarysowne, policzki ma praktycznie wklęsłe, i też bym tak chciał. Czy to możliwe?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 266 Wiek 33 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 12758
daj spokoj z kalkulatorami masz dopiero 15 lat hormony i reszta zacznie pracowac to wszystko sie zmieni
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21777 Napisanych postów 71338 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575967
Wzrost/waga i poziom bf?

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 390 Wiek 24 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 2911
wzrost i waga jest podane, nie wiem jaki % bf, dam zdjęcie http://www.fotosik.pl/zdjecie/ad4a3ac54e9cf92f 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 390 Wiek 24 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 2911
Zdjęcie twarzy potrzebne, czy nie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21777 Napisanych postów 71338 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575967
Chyba bardziej masz taką urodę jeśli chodzi o twarz bo z fotki widać, że chudzielec jesteś.

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 390 Wiek 24 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 2911
Ale tłuszczu mam sporo, 87 obwodu brzuchu i mega odstające boczki, jestem chudy, ale tłuszczu mam sporo tzw skinny fat, a urody takiej nikt nie ma w mojej rodzinie- każdy ma te kości...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12086 Napisanych postów 160548 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234867
typowy skinny fat raczej nie, po prostu brakuje ci ruchu

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 390 Wiek 24 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 2911
A po pozbyciu się tłuszczu ta twarz może się jeszcze naprawić?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12086 Napisanych postów 160548 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234867
raczej nie, takie rzeczy moglyby miec miejsce jakbys z typowego grubaska, schudl do masy ciala "prawidlowej"

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 390 Wiek 24 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 2911
Ale ja mam trochę tego tłuszczu na policzkach i na szyji, ale mniejsza z tym... Możliwe że w wieku 15 lat zmienią mi się jeszcze kości policzkowe? Słyszałem że twarz zmienia rysy na ostrzejsze w wieku 16 lat, czy to prawda? Kiedy u was to się stało? Mój brat dość szybko miał dobrą twarz...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21777 Napisanych postów 71338 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575967
A co niby to jest 'dobra twarz'.

doping & zdrowie

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Depilacja ?

Następny temat

ALS - potrzebna pomoc - informacja - Kraków

WHEY premium