SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Cykl part2

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2362

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 73 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 439
Siema. chcialbym zrobic sobie cykl-pisalem juz tutaj o tym (jak ktos pamieta) lecz nie dostalem zadnej konkretnej odpowiedzi wiec postanowilem wyslec sobie sam i wyglada to tak:Primobol 100mg/10ml , Dubolin-100 100mg/10ml. test . Prolongatum. czy to dobre rozwiazanie ???. ma ktos pomysl na rozpiske? jezeli tak to prosze . cykl mniej wiecej 6-7tyg. dodam ze to moj 3 cykl -(na koncie 400metki i 5deki) diete mam caly czas. i jak odblokowanie???(opieralem sie na clomidzie teraz pewnie trzeba bedzie hcg) aha i czy ktos stosowal femare jako odblokowanie???

"Ból przemija, chwała jest wiecznie"

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 73 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 439
czyli wygladalo by to tak:
1-4tyg metanabol ed
1-10tyg primobolan 200mg e7d
1-11tyg 250mg prolongatum e7d
10-13 tyg winstrol 30mg ed

moze byc?
i jak bedzie z odblokowaniem/??? nolva10mg ed. hcg(jak i kiedy) clomid (jak i kiedy) proviron(jak i kiedy) proscar(w ogole dorzucic??? czy wystarczy sam proviron???) Prosze o dokl rozpisanie odblokowania1!!!

"Ból przemija, chwała jest wiecznie"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
pierwsze kupujesz srodki a pozniej zastanawiasz sie nad cyklem???
glupota. pirwsze trzeba wiedziec czego sie oczekuje po cyklu pozniej go rozpisac a pozniej kupic srodki na niego. a ty wypisujesz srodni zero oczekiwan. co my jasnowidzami jestesmy???
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 73 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 439
po pierwsze nie kupilem!!! po 2 opisywalem juz moje oczekiwania w stosunku do tego w innym poscie i wypowiadali sie zupelnie inni ludzie!!!!. ktos mi nawet tren polecal. a wiec jeszce raz!!!. chce zrobic sobie cykl (4 juz)cykle poprzednie: 1-100metki ruskiej(bez odbl) 2-100metki polskiej 5 deki (2003r)odbl. clomid i nolva. 3-200metki polska+rumun odbl. clomid nolvadex(styczeń 2005 -koniec odbl.) waze 84kg . diete mam cały czas i jest ona dobra!!. nie pracuje wysypiam sie min 8h. Oczekuje 5-7kg maasy dobrej jakosci z jaknajmniejsymi skutkami ubocznymi!!! I dlatego pytam czy te srodki sa dobre ??? i czy da sie to jakos rozpisac??? moge cykl ulozyc sobie sam ale chce porownania.

"Ból przemija, chwała jest wiecznie"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
gorillas to ja cos ci zaproponuje.
1-4tyg 20mg metan ed
1-10tyg 200mg deka e7d
1-11tyg 250mg prolo e7d
10-13tyg 30mg winstrol ed
od 13tyg odblok
przy twojej dobrej diecie zrobisz ladne miesko.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 73 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 439
hmmm... wiesz meta to juz chyba na mnie nie dziala . z jednej strony chccialem cykl taki do 8 tyg :/ . z drugiej podoba mi sie ten !!! Jaka polecasz deke??? bo wiesz ja sie boje podrobek:D i wszystko probuje zal;atwic z apteki a tam sa tylko 50mg i bodajze po 50 zl:D . Winstrol tabletki???. a jak odblokowanie??? HCG, clomid z tego co wiem to po dece 14 dni dopiero clomid. Dolaczyc do tego proscar(jesli tak to jak jesc?) wiesz nie chce miec syfkow . a FEMARA probowal ktos????.

"Ból przemija, chwała jest wiecznie"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 83 Napisanych postów 8068 Wiek 50 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 39197
takie coś to tylko w erze.........

Nie ma postępów? Dodaj węgla a nie koksu !

LeonCountryChopper

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
s-gorillaz , po co sie o cos pytasz jak nie wiesz nic? nie licz ze kazdy spędzi swój cenny czas na rozpisywaniu cyklów i odblokow i innych ******l specjalnie dla ciebie , bylo juz tyle tematycznych postow na forum na temat wszystkiego ze ciezko je naprawde zliczyc, poszukaj, poczytaj, dowiedz sie, wtedy uloz i ewentualnie w razie niejasnosci pytaj.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 73 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 439
jednym slowem-nie wypowiadaj sie. to pytanie nie jest do ciebie...

"Ból przemija, chwała jest wiecznie"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
wiesz szczerze to nawet nie miałem zamiaru nawet jakbym był ekspertem w temacie chociaż nim nie jestem, tylko denerwujące są takie posty i nie wytrzymałem.bywa.juz nic nie pisze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 73 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 439
specjalnie dla ciebie inaczej sformuluje pytanie: dede jadl pol tab nolvy(15mg)dziennie zeby zniwelowac gino(to od tescia) , 1/4 proscaru (tj ok1.25mg)(na syfy i przerost prostaty). do tego wszelkie mozliwe osłonki(tj . sylimarol itd). odblokowanie zaczne w 13 tyg. od hcg(1strza) za 5 dni 2gistrzal+100mg clomidu. 6-10dzien 100mg clomidu.10dzien 3 strzal hcg. 10-30dzien po 50mg clomidu+kreatyna i inne suplementy. czy tak bedzie dobrze??? (aha nie pamietam stezenia hcg)???? nie ma w tym pytaniu zadnych aluzji...

"Ból przemija, chwała jest wiecznie"

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Start z Metabolem!

Następny temat

20 szotów teścia i 100 tabsów mietka ale jak ?

WHEY premium