SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Co wy na to?

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1804

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 308 Wiek 45 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 2633
Witam
Cwicze na mase i do tej pory zasuwalem na silke 5 razy w tygodniu. Codziennie inna grupa miesni.

Obecnie moje zycie zmienilo sie i pracuje po 12 godzin dziennie od niedzieli do czwartku (na tirach) i w piatki bramka. Do tego zona, dwujka dzieci i pies. Czasu mam bardzo malo ale na silke musze chodzic bo inaczej to zycie sensu by nie mialo.
Przy pieciu dniach treningu i ciezkiej pracy chwytam przeziebienie co 3 tygodnie. Bylem u lekarza i to efekt przemeczenia.
Chce cwiczyc trzy razy w tygodnu. Poniedzialki,srody,piatki.
Wtorki i czwartki- sauna, jakuzi i steamroom.
Chce zmienic swoj program.
Dostalem taki program.
Ocencie i poprawcie

A:
1-martwy lub szrugsy
2-wycisk. sztangi siedzac lub podciag. sztan. wzdluz tlowia
3-lydki siedzac lub stojac
4-bic stojac hantlami lub modlitewnik

B:
1-przysiady lub wycisk nogami
2-przyciag. sztangi w opadzie ciala lub przyciaganie drazka pionowego o waskim uchwycie (palcami do wewnatrz)
3-wycisk na klate plaska lawka lub pompki na poreczach
4-triceps na wyciagu lub zza glowy hantlem

Poniedzialek - A
Sroda - B
Piatek - A

Poniedzialek - B
Sroda - A
Piatek - B

itd

daje sogi
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 308 Wiek 45 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 2633
Przy klacie dalem rozpietki pierwsze by zmeczyc miesien piersiowy nie meczac tricepsa.
Powod: mam duza klate ale nie jestem wstanie zmeczyc jej wystarczajaco. Rece odmowia a klata nie jest napompowana/wykonczona.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 61 Napisanych postów 1439 Wiek 70 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 7349
Wyeliminuj to "LUB" i ułóż konkretny plan treningowy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 308 Wiek 45 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 2633
A:
1-martwy
2-wycisk. sztangi siedzac
3-lydki siedzac
4-modlitewnik

B:
1-przysiady
2- przyciaganie drazka pionowego o waskim uchwycie (palcami do wewnatrz)
3-wycisk na klate plaska lawka
4-triceps zza glowy hantlem
5-pompki na poreczach
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 61 Napisanych postów 1439 Wiek 70 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 7349
PUBI. Napewno po martwym nie dasz rady wyciskać sztangi siedząc ze względu na zmęczone prostowniki. Proponuję Ci:
Trzy razy w tygodniu.
pn. klatka - triceps
śr. plecy - biceps - przedramię
pt. barki - nogi
Po dwa do trzech ćwiczeń na każdą grupę mięśniową. O ilości serii sam zdecyduj. Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 308 Wiek 45 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 2633
Wszystkie cwiczenia
12/10/8/6
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 8751 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 42589
tylko progresja w ćwiczeniach wielostawowych.

a ten co mi zmienił podpis na jestem lamerem sam jest lamerem i niech sie wali na ryj.

pozdrawiam

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 61 Napisanych postów 1439 Wiek 70 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 7349
Don Garcia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 8751 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 42589
Spróbuj tego połączenia co proponuje pan Filar . Sam go kiedyś testowałem i dawał bardzo dobre rezultaty jak na 3 dniowy .

a ten co mi zmienił podpis na jestem lamerem sam jest lamerem i niech sie wali na ryj.

pozdrawiam

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 61 Napisanych postów 1439 Wiek 70 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 7349
Don Garcia. To nie Wersal.W tym środowisku mówimy sobie wszyscy na Ty.
Nie patrz na te parę lat różnicy. Pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 8751 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 42589
Dobrze. Miło mi .

Pozdro

a ten co mi zmienił podpis na jestem lamerem sam jest lamerem i niech sie wali na ryj.

pozdrawiam

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 308 Wiek 45 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 2633
Ok. dzieki
A czy rezultaty pogorsza sie przez to ze bede trenowal3 razy w tygodniu zamiast 5?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

podciąganie na drążku z obciążeniem

Następny temat

Drążek - coraz gorzej mi idzie...

WHEY premium