SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Co pić podczas treningu? (siłownia, boks i bieganie)

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 7600

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 256
Przed treningiem (siłownia, boks, bieganie) biorę BCAA i czasem kofeinę w tabletkach. Po treningu piję odżywkę białkową oraz węglowodanową, a jak mam możliwość to jem np. miód i wafle ryżowe.

Interesuje mnie co pić podczas treningu. Jedni radzą pić carbo, inni izotonik, a jeszcze inni popijać sobie BCAA. Ja póki co piję średnio zmineralizowaną wodę bez żadnych dodatków.

Może warto w zależności od aktywności wybrać coś innego?

Lepiej późno, niż wcale!

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
Jak masz BCAA w prochu to zamiast przed to popijaj w trakcie, izotonika też mozesz popijać, powerade lub samemu zrobić
https://sklep.sfd.pl/ActivLab_IsoActive-opis25448.html 

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ja sie podepne pod temat, co masz na mysli zrobic wlasny izotonik? Jakies propozycje??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 402 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 2868
Ja swojego czasu wrzucałem tabletkę rozpuszczalną z witaminami i minerałami x2 i piłem w trakcie treningu.Ale tutaj ważne są minerały,sód,potas,magnez.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
a takie pytanie, czy jezeli np. rano zazywam witaminki, to po ciezkim treningu pod wieczor tez moge zazyc? Jak by nie bylo dawka jest 1 tabs / dobe ale podczas treningow i kofeiny przed treningowej wypukuje sie sporo witamin i jakos by przydaloby sie je uzupelnic. Co sadzisz?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 402 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 2868
Witaminy i minerały to nie cukierki.Zależy jakie łykasz te witaminy.Są w rożnych postaciach,najlepiej wchłaniają się chelaty.Jeżeli łykasz np olimpu multiple sport to wystarczy 1 z minerałami i 1 z witaminami na cały dzień.A jakiej firmy te witaminy?I pamietaj,ze witaminy najlepiej z posilkiem opier...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
oczywiscie miesiac temu skonczylem kuracje chelatow z olimpu , teraz dostalem za darmo body max plus wiec narazie je jem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
1 tabletka Bodymax Plus zawiera:
Witamina A - 800 mcg - 100 % RDA
Witamina B1 (tiamina) - 1,5 mg - 107 % RDA
Witamina B2 (ryboflawina) - 1,7 mg - 106 % RDA
Witamina PP (niacyna) - 19 mg - 106 % RDA
Witamina B5 (kwas pantotenowy) - 6 mg - 100 % RDA
Witamina B6 - 2,2 mg - 110 % RDA
Witamina B9 (kwas foliowy) - 200 mcg - 100 % RDA
Witamina B12 - 2 mcg - 200 % RDA
Witamina C - 60 mg -100 % RDA
Witamina E - 10 mg - 100 % RDA
cynk - 15 mg - 100 % RDA
miedź - 2500 mcg
mangan - 3,8 mg
chrom - 40 mcg
molibden - 45 mcg
żelazo - 10 mg - 71 % RDA
magnez - 250 mg - 83 % RDA
standaryzowany wyciąg z żeń-szenia - 100 mg (4%ginsenozydów)
standaryzowany wyciąg z zielonej herbaty - 37,2 mg
RDA - zalecane dzienne spożycie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12084 Napisanych postów 160547 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234850
to co podal anubis jest git

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 402 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 2868
dokładnie,to co Anubis zapodał jest ok.A co do witamin,to znam je,takie dla seniorów:)Jak jesz mało owoców i warzyw to ja bym brał 2 rano, na wieczór raczej nie z racji żeń szenia.CHociaż to i tak mała dawka.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
no i w przystepnej cenie. jak bym mial juz brac to najlepiej w trakcie treningu sie oplaca bo przed i po to wiadomo lepiej posilek odpowiedni zjesc
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dobór suplementów

Następny temat

Odżywki na duzą POMPE!

WHEY premium