SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Co na wzrost..? informacji szukam;/

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 5628

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 77
Mam takie pytanie... Co mozna brac zeby urosnąć... W tym temacie jestem zupełnie zielony po za paroma artykulami oczywiscie. Czytalem cos o HGH ale wszedzie pisza cos innego. Lekarz mi nie pomoze bo mam 171cm a klinik i nas jest jeszcze nie zawiele... Stad stawiam pytanie czy moze ktos ma jakies doswidczenie z tym... I co bedzie najlepsze?

hmmm...

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 56 Napisanych postów 6800 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 95263
Ja mam rodzicow lekarzy . Wiec towar bylby apteczny tylko i wylacznie. Ale zeby mi przepisali musze miec dla nich konkretne informacje itp.

OwneD

Off since 01-09-2010 r.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 5613 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 42678
zwrostu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
LeBron777 CinemaStudio
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 7924 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 67920
hgh - ale to gruba sprawa i polecam lektore bo nie chce mi sie pisac o czyms co bylo nie raz, poza tym do strasznie droga sprawa i raczej dla zawodowcow lub osobs na serio z niskim wzrostem typu 150cm i wtedy jest to refundowane przez NFZ.

Glowne pytanie - ile masz lat?

co nas nie zabije - to nas wzmocni
moderator działu doping - [OFF]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 77
Mam 18 lat.. Nio i ogolnie chciałbym urosnac jeszcze te kilka cm...
hmmm... a mozesz cos doradzic po za HGH??

hmmm...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BadMad ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 94 Napisanych postów 10221 Wiek 1 rok Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 44200
ta rozciaganie na drabinkach

12 spampostów w suplach i MMA
15 w odżywianiu
dlugo dlugo nic...
DOPING - spampost nr 100 <brawo>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 56 Napisanych postów 6800 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 95263
Wzrost jest uwarunkowany. Drazek co najwyzej moze cie wyprostowac (doda ci te 1 cm ) ,a innymi sposobami raczej sobie nie pomozesz.

Zmieniony przez - OwnaGe w dniu 2007-03-01 07:59:52

OwneD

Off since 01-09-2010 r.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 340 Wiek 46 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 8239
pare ladnych lat temu spotkalem sie z czyms takim, matula mojej bylej byla pielegniarka i przychodzila do niej dziewczyna naprawde niska miala wtedy ok 18-20 lat i wzrostu max 145-150. Lekarz przepisal jej hormon wzrostu i troche sie po tej kuracji wyciagela ale szalu nie bylo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 485 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 5124
a myslisz ze po gh od razu tak urosniesz duzo

Zielony Pan Owinięty W Biały Szal

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 77
No własnie z lektury... nad tym hormonem... dowiedzialem sie ze mozna na tym urosnac i to sporo... ale trzeba o tym duzo wiedziec. Widzialem tez osoby ktore to sobie aplikowaly i faktycznie dalo to efekty...:)

hmmm...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 108 Napisanych postów 10949 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 65995

Naprawdę niebezpieczny człowiek nigdy nie grozi.
[ON]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 3165 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 18818
Mi Gh dało 20 cm przez 2 lata...jeżeli masz kase to możesz pokombinować z oxą...myśle że rozciąganie na drążku 3x dziennie też może coś zdziałać...

Jeżeli wsadze Ci f***a w dupe,to Ty masz f***a w dupie i ja mam f***a w dupie,ale to nie to samo

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Krótkie pytanie

Następny temat

Prosze o pomoc przy kolejnym cyklu

WHEY premium