SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Co kupić??

temat działu:

Doping

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 7225

Formularz - Proszę o pomoc

Wiek

24

Waga

105

Wzrost

190

Obwód ramienia

46

Obwód klatki

125

Obwód uda

69

Obwód talii

88

Staż na siłowni

4 lata

Dieta (przedstaw ilość spożywanego białka, węglowodanów i tłuszczy)

jest

Ile i jakie przebyte cykle sterydowe

1 cykl

Cel cyklu

Stan zdrowia

masa+siła

Skłonność do łysienia lub porostu owłosienia

PPM (podstawowa przemiana materii)

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 161 Wiek 42 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1212
Witam, jestem właśnie po cyklu. Brałem propka, deke i winko na sam koniec. Propka pod koniec zwiększyłem do 2 ml, wcześniej robiłem shota po 1ml. Wyskoczyło mi pełno pryszczy, jestem pewny, że to trądzik posterydowy.... :( :\ Co kupić aby się go pozbyć? Już wakacje a ja nie ścągnę koszulki.... Proszę o pomoc
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
a gdzie davercin, to jest "śmieszny tonik", doksycyklina to antybiotyk dość skuteczny, a izotretynoina to najmocniejsza substancja czynna na trądzik, Nie da się określić ile będziesz brać żeby zeszło, ale żeby zakończyć skutecznie leczenie to 120mg/kg trzeba około przyjąć

pójdziesz prywatnie to odrazu dostaniesz za pewne dwie propozycje, albo antybiotyk, albo izo, bo jak przepisze ci tylko jakąś maść to nawet jej nie wykupuj, bo tylko siano w błoto solo.


Zmieniony przez - zioekt w dniu 2015-07-22 11:51:32
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94490 Napisanych postów 364420 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669081
jesteś już po pct?ropzisz dokładnie ten cykl na tyg i dawki
przed i w trakcie było ok?
masz badania hormonalne sprzed w trakcie i po cyklu

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
muszę cie zmartwic,ale szybko ci syfy nie zejdą,niestety w te wakacje musisz to zaakceptowac,bo nic nie zrobisz w chwilę, idź do dermatologa,bo jedynie antybiotyk i izo mogą pomoc,ale na początku stosowania może być jeszcze gorzej,bo wszystko na wierzch będzie "wypychac"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 161 Wiek 42 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1212
propka brałem co 2 dzień po 1ml, deka i winko po 1 ml razem co 7 dni....... trwało to ponad 2 miesiące, propka pod koniec zwiększyłem do 2 ml co 2 dzień.... już pod koniec cyklu zaczęły się pojawiać a po zwiększeniu całkiem wywaliło mnie na ramionach klatce piersiowej i trochę na plecach...... przed cyklem nie miałem nic praktycznie.....nie robiłem badań hormonalnych........ ale już minęły z 3-4 miesiące kiedy skończyłem cykl. Brałem Davercin ale mało mi pomógł :\ :\ a najgorsze jest to, że chcę zacząć kolejny cykl ale przez te syfy nie chcę startować bo pewnie się pomnożą :\ :\
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ten davercin na syfy po koksie nic nie pomoże idź do dermy,do póki tego nie podleczysz nie wchodz Na żaden cykl,bo tego nie ogarniesz. Chyba że chcesz wyglądać jak chrupka kukurydziana.


Zmieniony przez - zioekt w dniu 2015-07-13 17:03:57
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 161 Wiek 42 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1212
Hmmmm czyli tylko został mi dermatolog i antybiotyk albo izo? A co myślicie o glutationie? Mam dostęp do sprawdzonego z Włoch z apteki.... Pomoże w tym wypadku?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94490 Napisanych postów 364420 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669081
nie pomoże

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 161 Wiek 42 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1212
Tak to wygląda :\ :\ To co mi zostało w takim wypadku??







...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94490 Napisanych postów 364420 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669081
dermatolog i izo tylko

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 329 Wiek 35 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 4835
chwilowo pomoze solka/slonce przypiecze Cie :),
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
solarka i słońce? Po dwuch dniach będzie jeszcze gorzej.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Brawn Nutrition Sarm:MK i GW

Następny temat

cykl test enan-prop bold wino Proszę o rade

WHEY premium